Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

From Now On, Showtime!

Страна: Южна Корея
Също така известен като: From Now On, Showtime! , From Now Showtime! , Jigeumbuteo Showtime!
Период на излъчване: 23 април 2022 - 12 юни 2022 г.
Жанр: Романтичен, Фентъзи
Канал: 
MBC 

Епизоди: 16
Режисьор: Lee Hyung Min (Strong Woman Do Bong Soon)
Сценарист: Ha Yoon A

Субтитри: Английски

 

Участват:

Park Hae Jin като Cha Cha Woong

Jin Ki Joo като Go Seul Hae
Go Gyu Pil като Ma Dong Cheol

Jung Joon Ho като Choi Gum

Kim Hee Jae като Lee Yong Ryeol

Jung Ha Eun като Cheon Ye Ji

Kim Won Hae като Cha Sa Geum

Hong Soo Hyun като Kim Mi Young (епизоди 13 и 15)

 

Резюме: Cha Cha Woong е един от най-добрите илюзионисти с безброй невероятни трикове и изпълнения. Има участия на сцена с публика, както и по телевизията. Красавец е, но често проявява хапливия си характер. Също така, той има тайна способност да вижда духове и да комуникира с тях. Cha Cha Woong не се страхува от призраците, дори им казва какво да правят. С невероятните си умения, той се забърква с млада ентузиазирана полицайка. Разследват случаи заедно с помощта на духовете. Междувременно, между Cha Cha Woong и полицайката прехвърчат искри...

 

Off Topic

 

2KoJk_3f.jpgspacer.png pL2Y8_3f.jpgW4nom_3f.jpgspacer.png

 

:essub:

 

:subs: Свали с български субтитри  :click:

 

:subs: Онлайн с български субтитри :click: :click:

 

:subs: Свали с български и английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно, че никой не е писал в темата. Сериала е много хубав. Аз се забавлявам страхотно с главния и тумбата призраци около него. Освен много комични моменти, добре са забъркали мистиката с криминалето. Романтиката започна. Абе всичко си му е наред до момента на сериала след като не ме приспива и не ми дотяга, а напротив с удоволствие си пускам сериите една след друга. 

Благодаря за превода момичета! :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@desini, тумбата призраци много ужасни ли са направени, защото на мен ми е неприятно да гледам такива. Страх ме е, признавам и това ми разваля удоволствието. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, kitket написа:

@desini, тумбата призраци много ужасни ли са направени, защото на мен ми е неприятно да гледам такива. Страх ме е, признавам и това ми разваля удоволствието. 

 

Призраците ако не знаеш, че са такива няма да разбереш по вида им, нямат грим, както казва Тара, нормални хора са си. Сериала е направен да забавлява, така че смело гледай. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4.06.2022 г. at 21:55, desini написа:

Странно, че никой не е писал в темата. Сериала е много хубав. Аз се забавлявам страхотно с главния и тумбата призраци около него. Освен много комични моменти, добре са забъркали мистиката с криминалето. Романтиката започна. Абе всичко си му е наред до момента на сериала след като не ме приспива и не ми дотяга, а напротив с удоволствие си пускам сериите една след друга. 

Благодаря за превода момичета! :wub:

 

Страшно много ми харесва сериалът и на мен :wub: С нетърпение чакам последните епизоди, много добре държи вниманието :inlove: Няма страхотии и ми харесва, че е обяснено всичко, а не е просто: "Това са призраци, тези са добри, тези са лоши" :D Всичко си има история и е предадена много добре :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът е супер! Пак Хе Джин изглежда невероятно и играе много добре.

Off Topic

Особено в сериите, където се разказва историята им от миналото, играе много емоционално и въздействащо. Кой смее да твърди, че лицето му е безизразно!

Харесва ми химията между главните и хрумката с призраците е забавна - ако я нямаше нея, трудно щеше да се разплете мистерията на убийствата и връзката между всички герои.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен много ми допадат призраците и начина по който са показани. Това, че за тези, които ги виждат те изглеждат съвсем нормални, а за останалите - просто са невидими. Изглежда ми много логично. В края на краищата защо призраците трябва да се разхождат наоколо бледи, по долни ризи и с провиснали коси?:)

Ако някой е срещал призрак, моля да сподели как е по-правилно да се изобразяват във филмите!:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...