Jump to content

Jay Park


Recommended Posts

Очакваме Jay с нов сингъл с участието на Simon D. Metronome ще излезе на 11 април, като песента е колаборация на членовете на AOMG family, които ще се изявяват и в риалити шоуто на Mnet - Sagaji Show от 15 април.


 


Песента на Swings, ако някой я иска:


[2014.03.26] Swings – Fallin’ (feat. Jay Park)


tumblr_n3e3ry0f0y1r3hs1eo5_r1_250.jpg


Свали


 


Jay ще е и един от новите мастър-и в новият сезон на Dancing 9. Той ще води Blue Eye отбора, като предаването започва чак юни месец, в момента още вървят кастингите.


tumblr_n3e3ry0f0y1r3hs1eo3_1280.jpg


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е зле като тактика тримата хубавци – Джей, Саймън и Грей, под шапката на AOMG, в една песен..

Та за песента, харесва ми, определено не точно от първо слушане, защото в началото бийта ми напомня на Дрейк и чаках той да се яви.. :) но хуук-а е добър. И като дадеш шанс на песента желанието да я слушаш се засилва. Очарована от включването на Gray и аз, мисля, че неговата част е най-разпознаваема..и пасва супер добре на саунда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излязоха два епизода за работата на Jay с екипа от TASTEmakers по клипа, стайлинга и всичко останало около Metronome.


Понеже съм луда по песента гледам с интерес, пък и Самди бонус хехехехе


 



 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова песен от момчето. Изцяло на английски. Песента е продуцирана от Gray


Цялата песен онлайн можете да чуете от тук


 



 


Ще има песен с неговото участие в новия албум на Crush


tumblr_n6ewe0iNIC1rdenvoo1_500.jpg


 


Имаме едно клипче от новото му предаване Dancing 9 . Започването му е насрочено за  13 юни 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова песен. Тя се явява pre-release за новия 2 цял албум, който ни подготвя Джей. Ще ни го пустне на 1-ви септември под името Evolution

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

So Good в течение на времето започна да ми хареса. За жалост нейните промоции по музикалните предавания бяха твърде кратки, защото една две седмици след това се завърнаха 2pm. 

Ето я репетицията на So GooD

 

Пусна клип към песента NANA, която беше пусната през Юли с участието на Loco.

 

Следващата седмица Джей ще вземе участие в  Immortal song 2. Интервюто му към

Една яка снимка на Джей,  ZICO (Block B ) & Gray

tumblr_nd8ym3aMe61tfp6jgo1_1280.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчето взе участие в новият епизод  на Immortal song 2.  Броя беше посветен  на Michael Bolton. 

Майкъл Болтън е коментирал изпълнението:  "I didn't know you would do such a cool dance. I think you have surprising talent."

https://www.youtube.com/watch?v=OLA6TCZdMpU

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер песен на Loco в която добре че Jay участва, че да я сложа някъде хахахахаха След 3 дни излиза целият му албум. Голям сладур се оказа Loco, от както е в АОМG имах повече възможност да го опозная и много ме радва.


 



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


 


Някой трябва да обясни на Loco значението на Локомотив хахахха не да ми обяснява, че било Loco+Motive.....:D


 


Айде слагам албума и тук - [2014.11.28] LOCO - LOCOMOTIVE

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези тримата ме убиват хахахаха големи са сладури, въпреки другите песни в които се правят на лоши хахаха


Няколко песни пусна от началото на годината, но тази е от днес, така че нея слагам....



 


Всъщност като се замисля, ще сложа и тази понеже ми харесва...



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, че е Пак Дже Бом, за да можем да се нарадваме на корейките. :D Нещо не ми харесва последната му, която е от преди час и нещо, но пък Моме-то е голяма песен! За видеото нямам какво да кажа. :D То е ясно. Че и Зико може да се засече там. Иска ми се всеки месец да прави по едно такова парче с такъв видеоклип. хахахах  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, да, бат' Зико и той е в клипа. Нека, нека, да се порадва и той. Чудно, фенката му как не се е похвалила, че участва. Голям пропуск.

Иначе парчето - нищо особено. Много голи женски, малко музика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той Зико няма нужда от хвалби хахахаха А и не го ли бях споменала в темата на Block B? Не съм сигурна, може и само да съм мислела да го кажа хахаха


 


И аз съм доволна от Momme-то, като d3mn, от песента повече от колкото от клипа де хахахаха Sex trip която е от същия сингъл е по-скучна, тази е с доста по-як ритъм.


А новата си струва с клипа, да ги гледаш какви са смешки, а и заради Grаy винаги си заслужава хахахаха


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...