Jump to content

Recommended Posts

И версия на хореографията само на момичетата

Днес обявиха подписването на Jay Park с Roc Nation - американска развлекателна компания, основана от Jay-Z и лейбъл на артистите  J.Cole, Big Sean, Rihanna, Vic Mensa, Dj Khaled, Lil Wayne.

Тоя човек е много активен - "Most Hated" с Dok2 вече с видео

Можем да го видим и в тийзъра на рапъра DayDay, който си партнира с AOMG

• Upvote 1

И двамата рапъри с "Most Hated" за десерт в Show Me the Money

Джей ще е жури в Азия търси талант. Сподели го в инстграм акаунта си само, че нещо не мога да пусна снимките тук, затова пускам линк към профила му 

За продуцентското дуо Groovy Room - "Sunday" с Heize

С лирика

Spoiler

Ето го и видеото с фламингото - на 1:48 и 2:26. Измежду многото "момчета" са също Charli Puth, Diplo, Khaled.

Подкрепете кампанията за Джей в my music taste единственото, което трябва да направите е да се регистрирате и да дадете мейк. Европейското турне на ФТ, Монста Х, Гот7 се прави от тези хора, така че ако съберем достатъчно точки имаме реални шансове за концерт в България. Ето и линка http://mmt.fans/n7vd

• Like 2

Нещо ново от Джей Парк. Егати изчанчения видеоклип...ама му ходи де...

И нещо по-старо,което мисля не  е качвано тук...

Джей Парк обяви, че ще пусне нов албум - ‘The Road Less Traveled' на 7-ми юни.

61867523-2261417130615394-60939086613929

• Like 2
  • Upvote 1

Песента му...

• Like 3

J Park ще има ново завръщане с мини албума “Nothing Matters.”,който ще излезе на 2 юли...

Плюс това ще има и светновно турне,което ще започне през лятото в Корея и ще премине през Азия, Европа и Северна Америка през есента.

• Like 1
  • Upvote 1

Jay Park в списание  Esquire през юли...

jay-park-esquire-0.jpg  jay-park-esquire-3.jpg

esquire-jay-park.jpg  jay-park-esquire-1.jpg

Джей Парк, който е главен изпълнителен директор на музикалните лейбъли AOMG и H1ghr Music, е известен с подкрепата, която неговите лейбъли предлагат на своите артисти, както и с тяхната съвместна работа с новите музиканти.

- Защото знам какво е това - казва Джей Парк. - И аз някога бях нов и непознат. Имаше моменти, когато си мислех: „Иска ми се някой да ме достигне или да ми помогне“.

Неговото работно време в САЩ е най-запомнящото се за него от последните 10 години, казва той. - Честно казано, никога не съм си мислил, че ще стана певец или рапър, така че от самото начало, при всичко, което ми се е случило досега, мисля: „Не мога да повярвам.“ Когато започнах да се рекламирам в Съединените щати, имаше голям натиск. Усетих, че нещо, което е невъзможно за мен, е на път да се случи.

Откакто бях млад, никога не съм си мислел: „Толкова много мога да направя.“ Без значение какво правя, ако ще го правя, искам да го направя както трябва. Защото не искам да се притеснявам. "

"Все още е трудно да се види азиатски рапър в американската хип-хоп индустрия, но искам хората да знаят, че чрез упорита работа, аз събарям стените малко по малко. Искам да вдъхновявам децата, които мечтаят да бъда там, където съм сега, и да ги мотивирам да вярват в себе си. "

И документалния филм “CHOSEN1” 

След противоречивото му отклонение от славата на кпопа, Джей се връща към корените си, за да определи собственото си наследство като независим изпълнител. Девет години по-късно Джей се подготвя за най-голямото си предизвикателство - прекосявайки американския пазар като първи азиатски американски изпълнител, подписал с Roc Nation.
 За Джей Парк: Chosen1 - От кпоп звезда, изгнание и завръщане, серията доставя мощната история на Джей Парк, която хронира 10-годишното му пътуване досега и какво означава да си успешен корейски американец в култура, която открива звездите си.

Off Topic

• Like 1

Той албума си излезе, ето и песента с MV...

Целия албум...

Off Topic

• Like 2

JAY PARK 2019 SEXY 4EVA IN SEOUL

WATERBOMB 2019 SEOUL

• Like 1
  • Upvote 1

Jay Park, Simon Dominic, Gray, Code Kunst и Woo Won Jae пуснаха ново музикално видео за предстоящата си програма за хип-хоп прослушване, озаглавено „Signhere“.

„Signhere“, ще бъде излъчен по MBN, където хип-хоп лейбълът AOMG ще търси нов хип хоп изпълнител, който да се присъедини към тях, във водещото следващо поколение с добри музикални таланти, включително рап, вокал, продуциране и изпълнение.

Шоуто е предвидено да се излъчи на 22 август от 21:30 ч.

• Like 1
  • Upvote 1

박재범 (Jay Park), 기린 (KIRIN) - 오늘밤엔 (Feat. Ugly Duck) Official MV