Jump to content

The Pirates: The Last Royal Treasure (2022)


b0rahae

Recommended Posts

spacer.png

 

The Pirates: The Last Royal Treasure  (해적:도깨비 깃발)

Страна: Южна Корея
Също така известен като: Haejeok 2, Pirates 2, The Pirates 2, Haejeok: Doggaebi Gitbal, 해적2, The Pirates 2: Goblin Flag
Премиера:  26 Януари 2022г.

Жанр: Приключенски, Исторически, Екшън, Комедия
Режисьор: Kim Jung Hoon

Сценарист: Chun Sung Il

 

Участват:

Kang Ha Neul като Woo Moo Chi
Han Hyo Joo като Hae Rang
Lee Kwang Soo като Mak Yi
Kwon Sang Woo като Bu Heung Soo
Chae Soo Bin като So Nyeo
Sehun (EXO) като Han Goong
Kim Sung Oh като Kang Seob
Park Ji Hwan като Akwi
Jo Sung Joon като Baeksa

Sung Dong Il като merchant Choi

 

Резюме: Търсене из окена на някогашно съкровище на кралското семейство от Корьо, което е изгубено във времето. У Му Чи някога е бил водач на бандити, но сега е на пиратски кораб заедно с дясната си ръка, Канг Соп. Хе Ранг е лидерът на пиратите на кораба. Пиратите се изправят срещу Бу Хънг Су, за да открият съкровището.

 

 

Off Topic

 

spacer.png   spacer.png  spacer.png   spacer.png

 

rLbXy_3f.jpgwLK7p_3f.jpgeLRbe_3f.jpgkLEKb_3f.jpgdLYBD_3f.jpgBYxZz_3f.jpgEX2yb_3f.jpgXoKyX_3f.jpg

:essub:

 

 :subs: Свали с български субтитри: :click: :click:

 

:subs: Онлайн с български субтитри: :click: :click:  :click:  :click:  

 

Свали с английски и български субтитри: :click:

Редактирано от felicyti
добавени линкове за онлайн
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очаквах повече от филма.  Глуповат със странен сценарий. Напоследък нещо си падат по пингвините корейците. Han Hyo Joo и Chae Soo Bin красяха сериала. Макар, че ролята на последната беше доста неясна. Каква беше, защо изобщо я взеха на кораба?   Не съм сигурен дали мога да го препоръчам, ама ако нямате какво друго да правите става. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък много ми хареса! Филма е пълен с олигофренски изцепки, но поднесени по един такъв интелигентен начин, и те кара да се усмихваш през цялото време.

Off Topic

Самата идея, че за да се намери съкровището, трябва да се разчетат две - три карти, да се премине през много опасни места и накрая да се разгадае какво представлява гоблинската маска, те кара да се смееш. Единствено ме подразниха сцените с пингвините, и това, че ми се стори доста дълъг филма....

Kang Ha Neul - този човек го признавам като един от най-добрите актьори в Корея. Вече съм убедена, че няма роля, която да не изиграе перфектно. А Жирафчо като го видиш тук и те напушва на смях. :D Много настроение носи филмчето. Направен е увлекателно, с много добри ефекти, историята е интересна, актьорската игра е на отлично ниво, музиката си е в синхрон с жанра и препоръчвам за любителите на приключенския жанр с очакван хепи едн. 

Благодаря за превода. :bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9.10.2022 г. at 12:21, felicyti написа:

Kang Ha Neul - този човек го признавам като един от най-добрите актьори в Корея. Вече съм убедена, че няма роля, която да не изиграе перфектно.

 

Напълно съм съгласна! Ако ме питат за любимите ми корейски актьори, едва ли ще се сетя да го наредя сред първите пет да речем, сигурно не и сред първите десет, а всъщност много го харесвам и си спомням ярко много от неговите герои. Влиза в кожата на всеки персонаж идеално! Тук беше страшно забавен и заедно с Жирафчо направиха филма интересен за мен. Иначе откъм сюжет не останах особено впечатлена, със сигурност до седмица няма да си го спомням в детайли, но тези двамата ще са ми пред очите още известно време. А Хан Хьо Джу изглеждаше чудесно, много я харесах като визия.

 

Пък аз на пингвините много се смях – първо на единия, който имаше потенциал да се превърне едва ли не в домашен любимец, и после на отмъщението на всичките му събратя :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@bealonenomore ох, с глас се смея сега като ми припомни за това филмче и тези пингвиниии. :D култово, култово. Ще трябва да го пусна на майка ми, да се позабавлява и тя хаха 

И ме подсещаш, че ако трябва да изброя моите 10 най- добри актьори от Корея, ще го включа и Kang Ha Neul.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...