Jump to content

Recommended Posts

FHqlIQrVIAMtVZ0?format=jpg&name=medium

 

A Year-End Medley (해피 뉴 이어)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Happy New Year
Премиера: 29 декември 2021 г.
Времетраене: 137 мин.
Жанр: Драма, Романс
Режисьор: Kwak Jae-Young
Субтитри: Английски

 

Участват:
Han Ji Min като So Jin
Lee Dong Wook като Yong Jin
Kang Ha Neul като Jae Yong
Lim Yoon A (Girls' Generation) като Soo Yeon
Won Jin A като Yi Young
Seo Kang Joon като Yi Kang
Lee Kwang Soo като Sang Hoon
Kim Young Kwang като Seung Hyo
Ko Sung Hee като Young Joo
Lee Jin Wook като Jin Ho
Lee Hye Young като Catharine

Jung Yoo Jin като Catharine (young)
Jung Jin Young като Sang Kyu
Lee Kyu Hyung като fortune-teller
Jo Joon Young като swimmer
Won Ji An като figure skater

 

Резюме: История на хората, които работят в хотел „Emros“ на Нова година, и на гостите, които отсядат там…

:essub:

 

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:        

 

Онлайн с български субтитри :subs: :click: :click:

 

Свали с български и английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

  • Харесвам 5
  • Мерси 2
  • Sad 1
  • Upvote 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасният новогодишен подарък на @Spidernya е българският превод на това филмче! Благодаря!

Вече наличен за теглене : :click:  и  :click:

Онлайн - малко  по-късно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах усещанетп, че е mash-up между няколко филма с подобен сюжет, но какво пък - хареса ми, внесе ми някакво позитивно чувство. Имаше приятни моменти и актьорската игра се получи естествено. На моменти историите малко се размиваха, но не беше голям проблем. Може да не е нещо невиждано, но пък беше мило и позитивно. :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-холивудски филм от този отдавна не бях гледала. Нищо корейско нямаше в него освен физиономиите на актьорите. Иначе да, беше много позитивен и чак нагарчаше от сладост. Ако сте в настроение за типичен коледен филм е перфектен за случая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не беше от най-добрите в жанра – обичам филми, в които паралелно се разказват няколко истории, но тези тук не ми бяха кой знае колко интересни. Подредбата на имената в каста малко ме подведе, не очаквах така да са разпределени двойките, но това си беше плюс. Въпреки това на любимеца ми И Донг Ук не му се получи химията с неговата половинка. А и той самият беше безличен, хареса ми само в църквата :D

 

Най-добър образ за мен изгради Канг Ха Нъл – отива му да играе такива неудачници и каръци!

 

И танцът на Жирафчо с хлапетата накрая също ме усмихна – той абсолютно е на един акъл с тях, личи си :P

 

Благодаря за превода!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятно коледно филмче. Съгласна с горния коментар: "Въпреки това на любимеца ми И Донг Ук не му се получи химията с неговата половинка." А точно, заради тях го загледах, мернах клипче в Ю Туб и реших да пробвам. Да се издам и аз съм във фен клуба на "грозника", ми получава му се и то в доста разнообразни роли. Девойката също ми е доста симпатична, може би нямаха време да се отпуснат...:D Но пък си порадвах очите с чаровника.:wub: А и останалите чаровници...

Off Topic

Хареса ми мисията "Спасяването на самоубиеца". Яко съм изостанала с материала и направих връзката само с филма на Джей Ло. Останалите /поне така четох май, че е компилация от пет други/ хич и не ги знам.:28558:

Благодаря за българските субтитри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има драма базирана на този филм - A Year-End Medley: Extended Version (2022).  Само ми направи впечатление , не съм гледал нито филма, нито драмата.  Драмата е от 6 епизода по 30 минути и е излъчена на 26.01.2022. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах филма , хареса ми.  С три красавици вътре как няма да ми хареса. Сюжета е стандартен за хотелски филм и за края на годината. Юна като гледам  гледат да я загрозят за такива роли. Ролята на хотелска служителка много не и върви.  Won Jin A  се вписваше добре в ролята на камериерка.  Han Ji Min блестеше в ролята си.  Филм за закъснелите признания, приятелството, трудният живот, отчаянието, новите надежди, разцъфването на стара любов. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с позитивни чувства и настроение, след като изгледах филмчето. Много топло и уютно ми подейства. Създаден, типично по холивудски, но със стил и страхотна актьорска игра. Пак бих го изгледала покрай следващите Коледни и новогодишни празници. Нещо ми убегна началото, докато се влея в историите, а и при толкова звезден състав! ох, лелеле майкооо...   Лично аз го гледах най-вече заради Kim Young Kwang, с голямо любопитство заради Kang Ha Neul, с големи пристрастия заради Lee Dong Wook, а Seo Kang Joon ми беше като бонус. :D Won Jin A я харесвам, и не че нямаше химия с Lee Dong Wook, просто не си подхождаха като двойка, според мен. 

Най-ми хареса героят на Kang Ha Neul - отново прави страхотна игра, това момче. Брилянтен! Много се забавлявах с неговите сцени, а любопитството ми какво му има на този доктор с безбройните слепи срещи, не ме остави до последната минута. :D 

Благодаря за превода!

Препоръчвам филмчето за тези, които искат нещо леко и неангажиращо умът. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още една опция за онлайн гледане на това мило филмче.:click:

Още повече, че приближава времето, когато тематиката ще бъде актуална.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...