Jump to content

Recommended Posts

AcIJ6sXBBX5pTYEHJmbquDIXoJV.jpg

 

Saiai (最愛)
Страна: Япония
Също така известен като: Dearest / Beloved
Период на излъчване: 2021 – Октомври – 15 до 2021 – Декември – 17
Време на излъчване: Петък 22:00
Формат: Renzoku
Жанр: Съспенс, Романс, Криминален
Канал: TBS
Епизоди: 10
Режисьор: Tsukahara Ayuko, Yamamoto Takeyoshi, Murao Yoshiaki
Субтитри: Английски

 

Участват:
Yoshitaka Yuriko като Sanada (Asamiya) Rio
Matsushita Kouhei като Miyazaki Daiki
Iura Arata като Kase Kenichiro
Year 2021
Sanada Wellness

Oikawa Mitsuhiro като Goto Shinsuke
Miyashita Kanako като Kojima Ayaka
Minemura Rie като Umino Kozue
Sanada Holdings
Yakushimaru Hiroko като Sanada Azusa
Sanada Business Service
Okuno Eita като Sanada Masanobu
Metropolitan Police Department
Sakuma Yui като Kuwata Hitomi
Tsuda Kenjiro като Yamao Atsushi
Former Shiroyama University Athletics Club
Okayama Amane като Fujii Hayato
Kanai Sonde като Nagashima Toru
Misaki Ayame като Aoki Nana
Year 2006
Asamiya Family

Mitsuishi Ken като Asamiya Tatsuo
Hiiragi Hinata като Asamiya Yu
Kayashima Narumi като Nagaoka Megumi
Sanada Holdings
Yakushimaru Hiroko като Sanada Azusa
Shiroyama University Athletics Club
Okayama Amane като Fujii Hayato
Kanai Sonde като Nagashima Toru
Sugawara Ken като Takashiro Ryunosuke
Misaki Ayame като Aoki Nana
Others
Okuno Eita като Sanada Masanobu
Asai Daichi като Watanabe Kosuke
Sakou Yoshi като Watanabe Akira

 

Резюме: През 2006 г. мъж изчезва от селото, където живее Sanada (Asamiya) Rio (Yoshitaka Yuriko). След като Sanada учи във Факултета по фармация на Токийският университет, до 30-годишна възраст тя успява да стигне до позицията на главен изпълнителен директор на „Sanada Wellness“, което привлича общественото внимание. Скоро обаче Sanada става ключов свидетел на поредица от убийства, които се оказват свързани със същото изчезнало дело от 2006 г. Цяла група адвокати се опитват да защитят жената, докато детектив, веднъж влюбен в нея, се опитва да разбере истината…
 

Свали с английски субтитри :click: :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да видях :). Благодаря на lazeto за линка онлайн. Проверих там ситуацията. Трити са от vk но в другия ресурс - ok сериите са налични. Така че през празничните дни ще се насоча към туй заглавие.

Хич нямам навик да проверявам за наличности на руски, щото по презумция в повечето случаи са след английския превод. Но тъй като въпросния скрит от мен, ей на дочаках си все пак. .... аба не обичам монопол и това е. <_<

Редактирано от Шоши-сан
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да. Всички дочакахме това заглавие. Актьорският състав е много силен. Моята голяма слабост тук е Арата, който е абсолютен филмов талант. Напоследък е много активен навсякъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Олеле, за молко да забравя да изкоментирам този много добър сериал. Изгледах го неусетно по коледно-новогодишните парзници и останах напълно доволна. Добре разказано, интригуващо, държащо интереса до самия край. Нямам забележка. Бонус и чудесните актьори. На фона на главните действащи лица, които имаха и доста повече екранно време, малко встрани останаха едни така наречени по-второстепенни герои които "носеха" не малко теми в тях но явно нямаше да стигне времето и за тях. Та се съсредоточиха над главната сюжетна нишка. Но тези - второстепенните теми- предвид че бяха в сферата на П пак добре че бяха споменати и донякъде дадени. Пък зрител като мен баш тях щеше  повече да оцени от колкото екранното време за герои като Гото , Масанобу и сие.

ukio, Арата тук е в коронното си амплоа, има достатъчно екранно време. А и главно действащо лице.

Редактирано от Шоши-сан
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очаквам да го видя него! Много снима напоследък, но се радвам, че си подбира загалвията. Иска ми се отново да го гледам във филм на Корееда. Там винаги е бил в стихията си. Прекрасни спомени имам с филмите на този човек, въпреки че преди време не се забелязваше толкова осезаемо. Ролите в телевизията обърнаха нещата.

Напоследък станах и голям фен на Фумия Такахаши.

Предстои...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускам инфо за новата дорама на Кохей Мацушита. Изглежда много го котират. Доста роли натрупа напоследък е трябва да видя, как се справя.

Ето заглавието- Yangotonaki ichizoku.

Старт - 21 април

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах го.

Заформи се криминална драма.

Сякаш загатнаха истината още в еп. 1. Дали да мисля, че всичко е ясно още в началото?! 

Ако тя е извършителят, бащата я е покрил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втора серия беше дори по-интересна.

Арата се включи много силно. Този човек е феноменално актьор. Колко пъти да им повтарям на японците, че е хубаво за го виждаме на малкия екран, но най-добре е да работи на големия! Хаха!

Сериозно заглавие! Прекрасни взаимоотношения между сестра и малък брат. С големия тя ще има проблеми. Много е егоцентричен.

Обаче ми е чудно, как героинята толкова се е променила?! Вярно, че са минали 15 г., но ми се стори, че тя беше изградена като личност.

Уоу! Фумия Такахаши изглежда страхотно! Той ли е малкият брат? Веднага го познах. Но защо няма връзка със сестра си? Тук има нещо странно. Героят му изглежда наистина интересен. Искам повече екранно време за него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О! Ужас! Не мога да повярвам, че не познах в предположението си!

Оказа се по-страшно, понеже според мен истинското обяснение е нещастен случай.

Това със загубата на паметта е добра идея, стига човек да не си я върне в един момент.

Предчувствията ми за случилото се в настоящето са още по-страховито. Ще е много жалко, ако се откаже права. Но натам водят доказателствата, които сценаристите ни подхвърлят.

Леле! Леле! Само да не съсипят силния герой!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много тежка 5а серия. Имаше от всичко по малко, но финалът беше сърцераздирателен. Поревах си.

Отбелязвам някои неща. 

Чудя се, какво ще развиват в още 5 серии, след като казусът е решен на практика?!

Признавам, че Юрико прави много силна роля тук. Понякога съм се съмнявала в поведението й на екрана, но тук от еп. 2 нататък е фантастична. Сляла се е с героинята си. Получава й се. На останалите също.

Още две чуденки прибавям. Героят на Оикава беше подозрителен от самото начало. Надявам се да дадат логично обяснение за действията му. За момента мога да гадая, че играе с големия брат.

Какво търсеше Касе-сан на местопрестъплението? Да не е намерил нови улики?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много силна е и тази дорама. Направо превъзходна!

Съвсем забравих за журналистката, а ни я подхвърляха пред очите през цялото време.

Ендингът е на Хикару Утада. Тя винаги прави музиката на най-добрите ленти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак преобръщане. Тъкмо научаваме нещо ново и то се разбива на пух и прах. 

Разбрахме всичко за журналистката, но какви са подбудите на Гото да подрива вода на фирмата и на Рио?!

Ю беше много подозрителен, след случилото се. Постоянно се тормозеше и изпитваше вина. Дано го е преодолял!

Като гледам чудесната роля, която прави Фумия-кун, ми се приисква да видя и райдърската му поредица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези японци. Първо ни карат да симпатизираме на даден герой, за да могат после да преобърнат мнението ни.

Остават ми 2 епизода. Да видим, колко обрата ще има до финала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...