Jump to content

Fall In Love (2021)


Recommended Posts

@Indira отново избра да ви предложи великолепен и красив сериал:

Време на революция. Неспокоен Шанхай. Тук войната за власт се води на друго ниво. Подмолно, с интриги и с пари. С изтънчени диалози, силни чувства и блиц комбинации от няколко хода. Да оцелееш сред акули, да играеш тяхната игра и да ги надиграеш. Да намериш слабото място на противника, да отстъпиш, за да удариш още по-силно. Красиви мъже в униформи, прелестни дами в бляскави рокли, изискан интериор. Точно като в приказка. Приказката за Бандита и Благородната девица. За „краля на Шанхай“ и „принцесата на Търговската палата“. За Красавицата и Героя.

 

Започвайки от днес, всеки понеделник, сряда и петък, пък по-нататък може и всеки ден, ще качваме по два епизода, скоро и онлайн

 

2eqVw_3f.jpg

 

Е01-02 :click: и :click:

и онлайн в Телеграм

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онлайн опцията за гледане на първите два епизода е готова: :click:

Благодаря ви момичета за превода. Пак ще ни карате да се влюбваме в главните актьори. :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днешните два епизода са качени и във vbox7: :click:

Следващите няколко дни, онлайна може да се забави, но все пак ще се качат възможно най-скоро :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и виновника за всички злини - велик комбинатор, но жаден за власт и действаш само за своя изгода

qLgl2_3f.jpg

Е17-18 :click:

И бананите:  Е11,   Е12,   Е13,   Е14,   Е15,   Е16,   Е17,   Е18

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що приключих с последния епизод. Друг сериал така да ме е изтощавал емоционално не е имало. Видях, че сме го започнали на 1.02, а днес на 4.03 ще му сложим последната точка с @mrnkaloto. Направо не разбрах как се изнизаха тези 36 епизода, толкова увлекателен ми беше. За мен тази драма е една от топ 5 за миналата година. И оределено една от най-добрите, които съм превела.

Сега ще си взема един уикенд почивка, ще предозирам с най-глупавата и розова романтика, защото много скоро ще си го причиня същото с новата драма на Тимко :) :) :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът уж върви към приключване, а нищо не се развързва, май сватбата ще е само в неговите мечти и сънища

 

EXQyQ_3f.jpg

 

Е29-30  :click:

Също тук и тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...