Jump to content

Fall In Love (2021)

Recommended Posts

@Indira отново избра да ви предложи великолепен и красив сериал:

Време на революция. Неспокоен Шанхай. Тук войната за власт се води на друго ниво. Подмолно, с интриги и с пари. С изтънчени диалози, силни чувства и блиц комбинации от няколко хода. Да оцелееш сред акули, да играеш тяхната игра и да ги надиграеш. Да намериш слабото място на противника, да отстъпиш, за да удариш още по-силно. Красиви мъже в униформи, прелестни дами в бляскави рокли, изискан интериор. Точно като в приказка. Приказката за Бандита и Благородната девица. За „краля на Шанхай“ и „принцесата на Търговската палата“. За Красавицата и Героя.

Започвайки от днес, всеки понеделник, сряда и петък, пък по-нататък може и всеки ден, ще качваме по два епизода, скоро и онлайн

2eqVw_3f.jpg

Е01-02 :click: и :click:

и онлайн в Телеграм

• Like 11
  • Thanks 1
  • Upvote 3

Онлайн опцията за гледане на първите два епизода е готова: :click:

Благодаря ви момичета за превода. Пак ще ни карате да се влюбваме в главните актьори. :wub:

• Like 5

Днешните два епизода са качени и във vbox7: :click:

Следващите няколко дни, онлайна може да се забави, но все пак ще се качат възможно най-скоро :)

• Like 4

Току що приключих с последния епизод. Друг сериал така да ме е изтощавал емоционално не е имало. Видях, че сме го започнали на 1.02, а днес на 4.03 ще му сложим последната точка с @mrnkaloto. Направо не разбрах как се изнизаха тези 36 епизода, толкова увлекателен ми беше. За мен тази драма е една от топ 5 за миналата година. И оределено една от най-добрите, които съм превела.

Сега ще си взема един уикенд почивка, ще предозирам с най-глупавата и розова романтика, защото много скоро ще си го причиня същото с новата драма на Тимко :) :) :) 

• Like 12