Jump to content

Recommended Posts

FHlzZaDVIAA0ouh?format=jpg&name=large

Off Topic

FGrGihOXwAgdd3O?format=jpg&name=large

FGIEH6WUYAcQW4O?format=jpg&name=mediumFGIEIF7UcAQkHvU?format=jpg&name=medium

FGIEISgVUAEa_-P?format=jpg&name=mediumFGIEIemVkAAM3zq?format=jpg&name=medium

 

Sword Snow Stride (雪中悍刀行)
Страна: Китай
Също така известен като: Xue Zhong Han Dao Xing
По новелата на: Feng Huo Xi Zhu Hou -  "Knife in the Snow"
Година на излъчване: 2021 – Декември – 15 до 2022 – Януари – 11
Време на излъчване: Понеделник - Неделя 20:00
Жанр: Екшън, Исторически, Wuxia, Фентъзи
Канал: Beijing TV, Tencent
Епизоди: 38
Режисьор: Song Xiaofei
Субтитри: Английски
 
Участват:
Zhang Ruo Yun като Xu Feng Nian
Hu Jun като Xu Xiao
Li Geng Xi като Jiang Ni
Gao Wei Guang като Chen Zhipao
hang Tian Ai като Nangong Pushe
Li Chun като Xuanyuan Qingfeng
Liu Duan Duan като Zhao Kai
Li Nian като Xu Zhihu
Qiu Xin Zhi като Li Chungang
Tian Xiao Jie като Wei Shuyang
Wang Tian Chen като Zhao Xun
Meng Zi Yi като Hong Shu
Sui Jun Bo като Pei Nanwei
Zhang Yi Shang като Shu Xiu
Du Yu Ming като Han Diaosi
Gao Tai Yu като Ning E'mei
Liu Tian Zuo като Zhu Lushan
Shen Bao Ping като Wang Chonglou

 

Резюме: Сериала разказва историята на младият лорд Xu Feng Nian (Zhang Ruo Yun), който преодолява много трудности за да стане крал на Северен Liang …
 

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре започна сериалчето. Малко по-бавно е от Joy of Life, но пък достатъчно приятно и забавно. Страхотен каст.
След изгледани 8 епизода чакам с нетърпение следващите. До 16-ти епизод включително ще излъчват по 2 епизода на ден, след това до края на сериала - по 1 епизод на ден. Всеки ден.

И след това се надявам най-после да пуснат Joy of Life 2.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, тъкмо си казах, че от китайските сериали след Novoland ще си гледам само Luoyang  и излезе този. Само като видях кой играе в главната роля и хич не се поколебах да го почна. В Joy of life (въпреки, че го започнах само заради Xiao Zhan, когото търпеливо чаках мисля че 30 серии)  Zhan Ruo Yun бе невероятен. Мога да кажа, че е един от актьорите с най-живо изражение. Много ме кефи играта му.  Тук също, след първите няколко серии и вече съм зарибена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре започна сериала и честно казано ми е по-интересен от Новоланд 2021. Това, което ме притеснява е, че ще чакам кой знае колко време за 2 ри сезон, като с Joy of life. Същият актьор, генералът от Evernight, дамите също се представят добре, макар досега да не съм ги гледала другаде. Поддържащите актьори също много добри. Музиката в интрото на серията - епична. Следя с нетърпение всеки нов епизод. Препоръчвам за гледане. :yes:

Редактирано от laleto2002
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ме кефи този сериал. Почти съм го преполовила и няма нито една серия, която да не ми е била интересна.  Hu Jun още, когато го гледах  в Ever Night ми направи впечатление, а сега взаимодействието му с Zhang Ruo Yun като баща-син е страхотно. Когато се съберат толкова добри актьори се получава невероятна комбинация. Освен прекрасната актьорска игра, сериалът ми харесва защото обичам да гледам стратегии. След Nirvana in Fire може би най-добрият сериал за стратегии, но тук са вмъкнати и забавни елементи и малко повече бой, което прави сериала още по-добър.  Заедно с Luoyang абсолютните ми фаворити за най-добър китайски сериал през последната година, а Zhang Ruo Yun и Huang Xuan бих ги определила като едни от най-надарените актьори от тяхното поколение. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах и последната серия и съм напълно удовлетворена :

- от актьорската игра

- от сценария.  Хем във всяка серия се случват разни неща, които са си сами за себе си, хем това е като ход в една по-голяма игра на шах. Освен това хем има бойни сцени, хем това не е основното.

-  от музиката

-  дори синьо-зеленият филтър на кадрите ми се струва уместен тук. (Четох, че някои китайци това ги дразнело, но на мен ми допадна)

 

Искам 2-ри сезон.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...