Jump to content

Recommended Posts

Преди 1 час, Matrim написа:

Не мога да повярвам! Без да мръдне на милимунда от образа на затворен в себе си интроверт, Нам Гилюшка (както нежно го наричат рускините :) ) направи грандиозно израстване с взривяваща кулминация. Майстор е и това си е. Толкова органично влиза в кожата на различни герои, че дори физиономията му се променя. 

 

И сега -какво ни остава за гледане- нищо, освен да чакаме Батко с тумбата можещи да се вихрят на Чеджу.:D

Гледам една глупост, едно, че съм се хванала на хорото отдавна и също,  че просто  по-голяма глупост няма как да бъде създадена, но ми е  интересно да се видя всяка следваща екстраординарна сценарна мисъл, която направо недоумявам как им хрумва.

Инак, съм си дала дума, айдълета- лица на групи и от сорта в сериали да не проверявам въобще  и копам в китайското, където много по-често излиза нещо приятно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Matrim написа:

Не мога да повярвам! Без да мръдне на милимунда от образа на затворен в себе си интроверт, Нам Гилюшка (както нежно го наричат рускините :) ) направи грандиозно израстване с взривяваща кулминация. Майстор е и това си е. Толкова органично влиза в кожата на различни герои, че дори физиономията му се променя. 

Във великия шедьовър "Тигър и дракон" Чоу Юн Фат наливаше акъл в главата на Джан Дзъ И (докато я налагаше с една пръчка) и една от мъдростите, които й каза беше: "Умението не изисква усилия". Това е по въпроса за АКТЬОРИТЕ, които го умеят и мераклиите, които се мъчат да изглеждат като такива. И които в момента са 80% от новото поколение актьори и актриси, което сме принудени да гледаме. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко закъснях, едва днес догледах драмата. Тежък сериал, наистина. Радвам се, че беше само 12 епизода. Повече не беше необходимо. Оставиха вратичка за втори сезон, но се надявам да няма. За актьорската игра е казано всичко по-горе и аз съм напълно съгласен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, stoyan_72bg написа:

ЗДРАВЕЙТЕ,и къде ги гледахте тези 12 серии,и преведени ли са???

 

В първия пост на първа страница на темата има линкове за гледане – виждам, че има превод на български на първи епизод, останалите засега могат да се гледат с руски или с английски субтитри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 3/5/2022 at 10:29 AM, dido100 said:

Действието се развива нормално, все пак тук няма суперченгета. Обаче се замислих за нещо, което се вижда в корейските сериали-огромните купища хартия по бюрата на съдии, прокурори, адвокати, полицаи и пр. Може би е време някой да ги научи как се печата двустранно на лист хартия?

Вчера си мислех същото докато гледах прокурорката от Taxi Driver :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...