Jump to content

Recommended Posts

FGczEItVgAE2qbP?format=jpg&name=medium

 

Through the Darkness (악의 마음을 읽는 자들)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Akui Maeumeul Ilneun Jadeul
По романа на: Kwon Il Yong и Ko Na Moo - “악의 마음을 읽는 자들 / Those Who Read the Minds of Evil”
Период на излъчване: 14 януари 2022 – 19 февруари 2022 г.
Време на излъчване: Петък - Събота 22:00
Жанр: Криминален, Мистерия, Трилър
Канал: SBS
Епизоди: 12
Режисьор: Park Bo Ram
Сценарист: Kwon Il Yong (nonfiction novel), Go Na Moo (nonfiction novel), Seol Yi Na
Субтитри: Английски

 

Участват:
Kim Nam Gil като Song Ha Young
Jin Sun Kyu като Kook Young Soo
Kim So Jin (김소진) като Yoon Tae Koo
Lee Dae Yeon като Baek Joon Shik
Ryeoun като Jung Woo Joo
Kim Won Hae като Heo Kil Pyo
Kong Sung Ha (공성하) като Journalist Choi

 

Резюме: Драмата е базирана на романа „Those Who Read the Minds of Evil” на Kwon Il Yong и Ko Na Moo, който е публикуван през 2018г. от Alma. Kwon Il Yong е първият криминален профайлър в Южна Корея.
История на криминални профайлъри, които се мъчат да четат мислите на серийните убийци. Сонг Ха Йонг (Kim Nam Gil) е криминален профайлър. Той е спокоен и притежава харизма. Той копае дълбоко в човешкия ум, за да открие убиеца…

 

Български субтитри :subs: :click:

 

Свали с български субтитри :subs: :click:

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С риск дамите да ми се нахвърлят, ще си призная, че не съм голям фен на Ким Нам Гил. Гледал съм отлични сериали с него, но самият актьор не ми е съвсем по вкуса. А дано този да е от отличните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проверено.И при мен минава. Даже тук-там повторих, че като се заслушвах в магнетичния  глас на Нам Гил и като се заглеждах как играе, забравях да чета  субтитрите. Тоя човек, за мен е много, ама много пред камара други, прехвалени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, bond написа:

След изгледани две серии - много даже става.

Кога не съм бил прав?:tongue:

Редактирано от dido100
  • Харесвам 1
  • Мерси 1
  • Хаха 1
  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, освен пу,пу, друго не ми остана да кажа след вас.

Жалко, че ролята налага на Нам Гил да се прави на бастун повечето време, но въпреки  външния непукизъм, очите му играят човещина. Страхотен е, както и целият полицейски каст до тук. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, жалко че няма да виждаме често усмивката му - всякаква: тъжна, весела, хитра, добродушна, иронична, нежна, предизвикателна, хулиганска... Един коментар в руски сайт ме изуми: "Не изглежда лош сериалът, само главният няма никаква харизма."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, Matrim написа:

Да, жалко че няма да виждаме често усмивката му - всякаква: тъжна, весела, хитра, добродушна, иронична, нежна, предизвикателна, хулиганска... Един коментар в руски сайт ме изуми: "Не изглежда лош сериалът, само главният няма никаква харизма."

Те, айдълите и кифлите, като са пълни с харизма..........

Всъщност разказват историята на първия корейски профайлър. И хубавото (поне дотук), че има различни отделни случаи, които се решават бързо и логично. Защото обикновено  корейските "криминални сериали" са като коне с капаци-в тях има само един престъпник, когото уж търсят 20 серии. 

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И новата двойна порция ми хареса. Без патос, спокойно и с мисъл показват новия случай. Пускат ни  пред очите журналистката, която явно ще пробие бронята на оня ;) "без харизмата"

  • Харесвам 1
  • Мерси 1
  • Хаха 1
  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Което не пречи да вкарат малко любов за разнообразие. Видяхме, че героят е  любвеобилен към непознати и животни даже, нужен му е конкретен  обект, за да имаме шанс да го видим  харизматичен.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...