Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

Инфо: IMDb
Заглавие: Snake in the Eagle's Shadow (Se ying diu sau)
Трейлър: Цък
Държава: Хонгконг
Режисьор: Ву-пинг Йен
Актьори: Джеки Чан, Сиу Тиен Йен, Янг Лий Хванг, Дийн Шек, Рой Хорън, Харк-Он Фунг
Жанр: Екшън, комедия
Година: 1978
Аудио: Китайски
Субтитри: Български и английски

Свали с бг субтитри: :click:

Свали: :click: 

Джеки Чан е в ролята на момче за всичко в кунг-фу училище. Джеки не може да се бие и винаги е използван като
"боксова круша" от учителя и неговите ученици. Един ден се появява старец, който учи Джеки на техниката: "Змийски юмрук".
Тогава Джеки създава собствен стил смесен със "Змийски юмрук". Стилът му е базиран на движенията на котката...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джеки Чан е в ролята на момче за всичко в неговото кунг-фу училище. Джеки не може да се бие и винаги е използван като

"боксова круша" от учителя и неговите ученици. Един ден се появява старец, който учи Джеки на техниката: "Змийски юмрук".

Тогава Джеки създава собствен стил смесен със "Змийски юмрук". Стилът му е базиран на движенията на котката...

 

 

Първото изречение ме хвърли в дълбок размисъл (по-дълбок, дори от всичкия размисъл, предизвикан в бедната ми чутура от цялата филмография на Джеки Чан накуп :huh: ) Както и да е, мисълта ми е, ако може по събрано да ги пускате тези резюмета (ако може и да ги четете предварително и вкарвате малко мисъл в тях - ще е прекрасно). Все пак 1 дума, самотна на цял ред (на няколко места при това) си е безсмислено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен съм че и субтитрите няма да ти харесат но това е положението. Не ги пиша аз понеже ще са още по зле.

Разбира се ако посочиш по добро ще го заменя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за реакцията. Всъщност винаги ме е кефил леко дебилният превод на ранните филми на Джекито, така че едва ли ще имам забележки към субтитрите. (така съм им свикнал от малък) Пък и то при него превод си не требе.

Гледах навремето сцена от един от първите му филми, дето го гонят, а той кара колело, в един момент обаче му падна седалката и се получи много неприятна среща, между скротума му и колчето, при опита му да седне (е, предполагам и други части са му били засегнати, ама от благоприличие няма да ги споменавам тука :bow: ), та ако ме подсетиш кой е филма, с кеф ще си го изгледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, ама че съм проЗ. Сетих се да напиша в ютубето и всичко си излезе наяве. Става въпрос за това тук:

 

 

Честно, в сюблимния момент, чак мен ме заболя. Е, на кой му трябва хубав превод, като си има толкова нечовешки забавно преследване. Сега отивам да си търся и филма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...