Jump to content

Форумни срещи в Стара Загора


Recommended Posts

То всичкото хубаво......ама как ще ви позная?! :blink:

Лесно ще ти е - обикновено сме само ние в ресторанта. :lol2:

Една снимка, да се ориентираш - тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лесно ще ти е - обикновено сме само ние в ресторанта. :lol2:

Една снимка, да се ориентираш - тук.

Хаха някой ще си помисли, че сме изгонили клиентелата :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха някой ще си помисли, че сме изгонили клиентелата :lol2:

Ние ли ги гоним, или си избираме заведения без клиентела...

Факт - и в трите ресторанта си бяхме само ние и персонала, гледащ ни с интерес. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аййй от де докопахте тоз инвентар?!Тоя ресторант нещо ме съмнява - не ще да е заралийски ;) Аз няма да се обидя, ако в ресторанта няма други хора - ще работят само за нас B)

/Да взема ли куча да ме разпознаете или ще се доверите на детективските ми способности :D;) /

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аййй от де докопахте тоз инвентар?!Тоя ресторант нещо ме съмнява - не ще да е заралийски ;) Аз няма да се обидя, ако в ресторанта няма други хора - ще работят само за нас B)

/Да взема ли куча да ме разпознаете или ще се доверите на детективските ми способности :D;) /

Тъкмо сме си за Китайския. В Библиотеката миналия път малко не бяхме на място..То не че имаше и там други хора, но друго си е при "наште", а и няма да ни гледат като големи камъни.. и спокойно можем да се прабваме пак на ориза с клечки.;)))

Ние сме толкова шумни, че няма как да не ни познаеш.. Парола - китайско ветрило!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо сме си за Китайския. В Библиотеката миналия път малко не бяхме на място..То не че имаше и там други хора, но друго си е при "наште", а и няма да ни гледат като големи камъни.. и спокойно можем да се прабваме пак на ориза с клечки.;)))

Ние сме толкова шумни, че няма как да не ни познаеш.. Парола - китайско ветрило!!!

Хмммм...и аз подозирах, че шумът ще е най - верния ориентир :D

/добре,че не каза,като вляза да извикам "БИСКВИТКА"!!!,а вие да отговорите "ШОКОЛАД"!!! "КАРАМЕЛ"!!!!!/ :lol: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмммм...и аз подозирах, че шумът ще е най - верния ориентир :D

/добре,че не каза,като вляза да извикам "БИСКВИТКА"!!!,а вие да отговорите "ШОКОЛАД"!!! "КАРАМЕЛ"!!!!!/ :lol: :lol:

 

Мисля най - правилния начин за разпознаване е да се носи бял червен и син балон и с пълно гърло да се вика САРАНГЕ, аз това смятах да го ползвам при срещата в София ,ама те пък ме разпознаха! Да си изкарате добре аз все още не мога да се добера до среща с вас, но нищо и това ще стане, хайде и весело!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля най - правилния начин за разпознаване е да се носи бял червен и син балон и с пълно гърло да се вика САРАНГЕ, аз това смятах да го ползвам при срещата в София ,ама те пък ме разпознаха! Да си изкарате добре аз все още не мога да се добера до среща с вас, но нищо и това ще стане, хайде и весело!

Оригинален поздрав..;))))) :Мерси!!! На следващата среща!!!

 

И с бисквитката също.. Само трябва да научим как е "бисквитка" на корейски, пък можем да попитаме в ресторанта как е на китайски;)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригинален поздрав..;))))) :Мерси!!! На следващата среща!!!

 

И с бисквитката също.. Само трябва да научим как е "бисквитка" на корейски, пък можем да попитаме в ресторанта как е на китайски;)))

А дали това момче наистина е китаец... Може да е някой виетнамец! Нищо де - на виетнамски ще си говорим. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само трябва да научим как е "бисквитка" на корейски, пък можем да попитаме в ресторанта как е на китайски;)))

БИСКВИТКАЙО :lol: -на корейски

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БИСКВИТКАЙО :lol: -на корейски

:lol: :lol: :lol: :lol: / ако някой има под ръка няколко серийки от " Hello my teacher " , може да провери . За съжаление, моите ги изтрих /

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...