Jump to content

Форумни срещи в Стара Загора


Recommended Posts

Аз съм за вече чакам с нетърпение ,други 2 колежки също чакат с нетърпение срещата.Та дано да е вечер ,че през деня сме на работа.Ако има по от далеч желаещи да заповядат .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пфуууу,като ми свърши семестъра и не съм в СТЗ тогава решихте сбирки да правите, ще се изгрижа ноктите от яд. Ама нищо ще дойде септември и отново ще съм на линия :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пфуууу,като ми свърши семестъра и не съм в СТЗ тогава решихте сбирки да правите, ще се изгрижа ноктите от яд. Ама нищо ще дойде септември и отново ще съм на линия :D

Спокойно, ще се видим още на бунгалата. ;)

Иначе... как ви се струва неделя вечер?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се! Дабре дошла/дошъл си! :asian:

 

Незнам как да изографисам поклонче,затова ще го оставя на въображението ви :) .Ако приемете поставеното по-горе предложение за неделя /по някое време/ ,пишете ме и мен. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В колко часа??? виждам нови, добре дошли :kiss2:

Благодарско :) Време беше,да спра със зяпането/четенето и да се науча да пиша :D ,а надявам се и преминаването в по-висшата категория /запознанство/ да протече благоприятно :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Постоянната група се очертава да сме там..

И хубави изненади ще има;))) Добре дошли са всички, които пожелаят!!!

letander, заповядай! Този път, ако искате на МОЛ-а.. или пак на Китайския. Ще се доуточним за часа. В неделя май наистина е най-добре..

Поздрави! <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...