Jump to content
sabrina1

Форумни срещи в Стара Загора

Recommended Posts

Нова среща - четвъртък (05.05) в 18:00 часа в пицария "Верди".

Пицарията се намира срещу банка ДСК, преди беше сладкарница "Адонай"...

Нова среща - четвъртък (12.05) с начален час 18:00 - 18:30 в китайския ресторант под хотел "Арт".

Ако не сте се подписали за Джун Ги, това е последният ви шанс! :lol:

Нова среща - четвъртък (12.05) с начален час 18:00 - 18:30 в китайския ресторант под хотел "Арт".

Ако не сте се подписали за Джун Ги, това е последният ви шанс! :lol:

Уточнявам, че подписката важи все още.. И не е само за Джун Ги!;)

Така че който не се е подписал и се чувства истински фен на азиатската култура, да заповяда.. :asian::D

Уточнявам, че подписката важи все още.. И не е само за Джун Ги!;)

Така че който не се е подписал и се чувства истински фен на азиатската култура, да заповяда.. :asian::D

Да де! И аз това имах предвид. ;)

Нова среща - сряда (08.06) с начален час 18:00 - 18:30 в китайския ресторант под хотел "Арт".

И аз съм на линия вече :es:

Нова среща - вторник (21.06) от 18:45 часа

пред кино "Синема Сити".

В новия мол "Галерия". Филмът - "Карибски пирати: В непознати води". :)

Прожекцията е от 19:10 часа. Който иска, да заповяда!

Хахаха мианхе просто разглеждах форума и направи ми впечатление, че доста често има срещи а аз на нито една не съм дошла...може би следващият път ^^

Хахаха мианхе просто разглеждах форума и направи ми впечатление, че доста често има срещи а аз на нито една не съм дошла...може би следващият път ^^

Заповядай!:)

Ще ни бъде приятно..

Другата седмица сигурно ще се събираме, надявам се повечко, ако има вече и завърнали се студентки;)

След като никой не даде идея за ново място, оставаме на старото. :rolleyes:

Нова среща - събота (09.07) с начален час 19 часа в китайския ресторант под хотел "Арт".

Надявам се да видя нови лица този път...

Хайде, че ще разказвам за моето пътуване и невероятните си преживявания под знака на дъжда:)..

Ее изпуснал съм :( следващия път може да присъствам,но не знам дали ще се впиша..... но ще се пробвам :lol: :lol:

Защо? xD

амми аз да се извиня, че не можах да дойда...а и не съм много сигурна, понеже нали съм от скоро тук ахх найстина не сме много голяма групичка....на другата среща обещавам да се присъединя~

След леко пренасочване :D ще попитам в тази тема, има ли автобуси от гарата до Парк Мол и какво е разстоянието горе долу. Благодаря предварително :)

След леко пренасочване :D ще попитам в тази тема, има ли автобуси от гарата до Парк Мол и какво е разстоянието горе долу. Благодаря предварително :)

Разстоянието между автогарата (предполагам, нея визираш) и Парк Мол Стара Загора е 20-30 минути пеша, ама в тия жеги не си е работа. Насочи се към ул. Гурко (спирка Алана) и там хващаш нещо, пътуващо на изток, N13 например. Такси ще ти излезе към 3.00лв :)

Всъщност ЖП гарата .Иначе благодаря за отговора :)

Всъщност ЖП гарата .Иначе благодаря за отговора :)

ЖП гарата и автогарата са една до друга. ;)

theredoctober е прав. Трябва да стигнеш до ул. Гурко и някоя спирка на нея. Но Алана не е ли малко по-далече.

По-добре на Верея...

Излизаш от гарата и тръгваш напред (на север, ако се ориентираш в посоките), минаваш през средата на парка, пресичаш една улица Славянски, минаваш покрай Езерото, пресичаш една улица, през която тече каналът, пресичаш ул. Христо Ботев и следващата улица е Гурко. Улицата, по която ще вървиш, се казва Метрополит Методий Кусев.

Завиваш надясно и спирката е на 100-200 метра...Вече там ще можеш да прочетеш кой автобус стига до мола. <_<

Да, и трябва да пътуваш на изток. ;)

Иначе таксито е добър вариант, но гледай хубаво тарифите им, че имаме ментета, които висят точно по гарите.

П.П. В Стара Загора всички улици са прави и са перпендикулярни една на друга, не можеш да се объркаш.