Jump to content

Форумни срещи в Стара Загора


Recommended Posts

Последно срещата остава за понеделник вечер. Днес ще проверя за заведение с климатик и телевизор, за да може да гледаме първата серия на IRIS. Дано не ни изгонят по къщята рано!;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оо, сурер. Може и аз да дойда, пишете като уточните заведението^^

Заведението са казва "Ритон". Намира се в уличката зад бившото Данъчно /перпендикулярно на улицата на "Магазин Бебе"/. До него се намира "Империя", ако нещо повече ви говори. Мястото е хубаво, а вътре има климатик и голям телевизор. Цените също са сносни. Оставила съм малко капаро и съм се уговорила да не ни гонят за филма;). Предполагам, че епизода ще продължи около час.

Така че.. Среща в понеделник в 19 h.

Колкото повече се съберем, толкова по-добре! :beer::asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дами и господа от най-хубавия град ( поне за мен който има нещо против винаги съм готов да споря отвън :lol: :lol: ) съжалявам че няма да мога да дойда налага ми се да залягам над учебницита малко понеже имам изпити но обещавам ако доживея до някоя следваща съм на линия !!

п.с дано не ме намразите много където казвам а не се появявам :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дами и господа от най-хубавия град ( поне за мен който има нещо против винаги съм готов да споря отвън :lol: :lol: ) съжалявам че няма да мога да дойда налага ми се да залягам над учебницита малко понеже имам изпити но обещавам ако доживея до някоя следваща съм на линия !!

п.с дано не ме намразите много където казвам а не се появявам :P

Абе ти ще ни попаднеш в ръчичките и ще видиш :lol: Успех на изпитите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ти ще ни попаднеш в ръчичките и ще видиш :lol: Успех на изпитите :)

знам знам че няма да се измъкна имам само 1 условие ако сгреша нещо или закъснея и искате да ме наръгате .... :lol: :lol: не искам да е със нож нека да е със отверка ( малко по-затворническата :lol: :lol: :lol: ) и благодаря ако ги взема ще трябва да почерпя :D:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз най-вероятно няма да мога да дойда този път, че по принцип в началото на седмицата ми е по-претоварено. Но ако следващата среща е по-към в края на работната седмица - четвъртък, петък примерно, тогава сигурно ще дойда smile.gif.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който иска, може и по-късно да дойде.. Към 8 или 9 часа.

А който не може, ще има и следващ път!:)

Никой няма да наръгаме!!!;) Не ядем хора, дори не хапем.. Само пием бира, мента.. или вино.. И сме доста шумни, ама то в заведението се надявам да няма много хора!!!:):lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 03.08.2011 /сряда/ в 19 часа в Стара Загора ще има безплатен концерт на детски ансамбъл от Хонконг.

Който има желание, може да заповяда.

Среща в 18 и 45 до 18 и 50 пред Операта!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се, че доста хора четат нашата тема, затова да се похвалим. ;)

Днес в Стара Загора се проведе концерт на Детския ансамбъл Yips (Хонконг).

Малко информация за тях... тук и тук.

П.П. Беше страхотно! :lol:

Следващите снимки са ужасни, но с подръчни средства... толкова. :lol:

 

 

Да добиете бегла представа...

c5682e10fa049c03.jpg

775a2a5eb621321d.jpg

6b83f20f922d8cbc.jpg

И най-важната снимка с бандата. ;)

b1398d04de89fb13.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехх последната снимка~ Аз изпуснах и много много ме е яд...

 

Малко офф топик...

Сетих се понеже ще ходя тези дни към Слънчев бряг и почти със сигурност ще се отбия и във Варна за Соджу естествено (стига да намеря) затова ако някой от тук се нуждае от Соджу спешно мисля, че ще мога да взема някоя друга бутилка повече ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Старозагорци, ще се събираме ли този петък?

В китайския или в бистрото от последния път...

Свободни ли сте?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, на мен пък ми е по-удобно в петък. Тъй че, ако решите да е в събота или неделя, до следващата среща ще ви гледам само на актуалните снимки на sabrina1 laugh.gif. Само дето нея я няма на тях (хитро tongue.gif). Доколкото успях да видя де... smile.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...