Jump to content

Форумни срещи в Стара Загора


Recommended Posts

Благодаря за поясненията и упътването. Предварително исках да разбера как са нещата и сега остана само един малко по-прохладен ден да се разходя до Стара Загора. B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сряда (22.07) = петък ? Този път смятам да дойда и да се запознаем. smile.gif А пуши ли се в китайския (че съм си пушач smile.gif)?

Ъъъъ, от жегата ще е. Уж не съм толкова тъпа. :lol:

Сядаме на терасата, така че не е проблем да си пушиш. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аууу, да знаете как ви завиждам в моментааа... Пък аз вися като стар паяк в тоалетна пред стаята на шефа и чааакам, чааааакам... Все ви следя темата, че ми е голям мерак да ви посетя. Да хапнете "едно малко" и за мене ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахх добре че си видях пощата~ Този път сигурно и аз ще дойда, нали няма проблем ^^

 

само може ли някой да ме орентира къде се намира заведението, не съм много сигурна дали ще го намеря....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аууу, да знаете как ви завиждам в моментааа... Пък аз вися като стар паяк в тоалетна пред стаята на шефа и чааакам, чааааакам... Все ви следя темата, че ми е голям мерак да ви посетя. Да хапнете "едно малко" и за мене ;)

Нямаш грижа. Твоето "малко" аз се наемам да го хапна :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахх добре че си видях пощата~ Този път сигурно и аз ще дойда, нали няма проблем ^^

 

само може ли някой да ме орентира къде се намира заведението, не съм много сигурна дали ще го намеря....

Радвам се, че ще има нови хора! :)

Значи... ресторант "Язия" се намира на ул. Хаджи Димитър Асенов,

между пресечките на бул. Цар Симеон Велики (Георги Димитров)

и ул. Св. Княз Борис (ул. Неделчо Николов) от източна страна. <_<

Или Мтел на центъра (търговският център със сините стъкла)... тръгваш по улицата,

перпендикулярна на главната, в посока Аязмото...

Ресторантът се намира от дясната страна... с едни червени фенери... не можеш да го сбъркаш...

А и хотел "Арт" вече не съществува, скоро ще бъде магазин за месо, но ние така си го пишем. :lol:

Дано успях да те ориентирам.

Креми, поканата си важи... и май е безсрочна. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е този в Библиотеката. Той е затворен за ремонт.

Китайският е на долната пресечка. Бившият хотел "Арт" се намираше в лилава сграда със сини стъкла, може би на 2-3 етажа.

Сега има големи червени надписи "Магазин за месо". (От другата страна на улицата има голям търговски център...)

Иначе за ресторанта се слиза отдясно по едни стълби.

Над стълбите има червени фенери. Ние ще сме на терасата, т.е. първо слизаш, после пак се изкачваш.

А ако минеш отляво, ще излезеш направо на терасата, която всъщност се намира точно до паркинга зад Общината...

Не знам как по-добре да го обясня. <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аммм сещам се единствено за китайския този до общината....ще питам някой ако не мога да го намеря. Мерси ^^

Същият е, да.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли идея за нова среща?

Питам си тук, защото днес цял ще съм с изключен телефон.. Понеже миналата седмица не можах да дойда, а в събота и неделя отново ще липсвам, остава само утре вечер?!

Да напомня и, че не сме посетили още изложбата на японски гравюри в галерията. Днес като излизам, ще проверя до колко е работното време.;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...