Jump to content

Форумни срещи в Стара Загора


Recommended Posts

Нова среща - четвъртък (05.05) в 18:00 часа в пицария "Верди".

Пицарията се намира срещу банка ДСК, преди беше сладкарница "Адонай"...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова среща - четвъртък (12.05) с начален час 18:00 - 18:30 в китайския ресторант под хотел "Арт".

Ако не сте се подписали за Джун Ги, това е последният ви шанс! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова среща - четвъртък (12.05) с начален час 18:00 - 18:30 в китайския ресторант под хотел "Арт".

Ако не сте се подписали за Джун Ги, това е последният ви шанс! :lol:

Уточнявам, че подписката важи все още.. И не е само за Джун Ги!;)

Така че който не се е подписал и се чувства истински фен на азиатската култура, да заповяда.. :asian::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уточнявам, че подписката важи все още.. И не е само за Джун Ги!;)

Така че който не се е подписал и се чувства истински фен на азиатската култура, да заповяда.. :asian::D

Да де! И аз това имах предвид. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова среща - вторник (21.06) от 18:45 часа

пред кино "Синема Сити".

В новия мол "Галерия". Филмът - "Карибски пирати: В непознати води". :)

Прожекцията е от 19:10 часа. Който иска, да заповяда!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха мианхе просто разглеждах форума и направи ми впечатление, че доста често има срещи а аз на нито една не съм дошла...може би следващият път ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха мианхе просто разглеждах форума и направи ми впечатление, че доста често има срещи а аз на нито една не съм дошла...може би следващият път ^^

Заповядай!:)

Ще ни бъде приятно..

Другата седмица сигурно ще се събираме, надявам се повечко, ако има вече и завърнали се студентки;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като никой не даде идея за ново място, оставаме на старото. :rolleyes:

Нова среща - събота (09.07) с начален час 19 часа в китайския ресторант под хотел "Арт".

Надявам се да видя нови лица този път...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо? xD

 

амми аз да се извиня, че не можах да дойда...а и не съм много сигурна, понеже нали съм от скоро тук ахх найстина не сме много голяма групичка....на другата среща обещавам да се присъединя~

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След леко пренасочване :D ще попитам в тази тема, има ли автобуси от гарата до Парк Мол и какво е разстоянието горе долу. Благодаря предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След леко пренасочване :D ще попитам в тази тема, има ли автобуси от гарата до Парк Мол и какво е разстоянието горе долу. Благодаря предварително :)

Разстоянието между автогарата (предполагам, нея визираш) и Парк Мол Стара Загора е 20-30 минути пеша, ама в тия жеги не си е работа. Насочи се към ул. Гурко (спирка Алана) и там хващаш нещо, пътуващо на изток, N13 например. Такси ще ти излезе към 3.00лв :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност ЖП гарата .Иначе благодаря за отговора :)

ЖП гарата и автогарата са една до друга. ;)

theredoctober е прав. Трябва да стигнеш до ул. Гурко и някоя спирка на нея. Но Алана не е ли малко по-далече.

По-добре на Верея...

Излизаш от гарата и тръгваш напред (на север, ако се ориентираш в посоките), минаваш през средата на парка, пресичаш една улица Славянски, минаваш покрай Езерото, пресичаш една улица, през която тече каналът, пресичаш ул. Христо Ботев и следващата улица е Гурко. Улицата, по която ще вървиш, се казва Метрополит Методий Кусев.

Завиваш надясно и спирката е на 100-200 метра...Вече там ще можеш да прочетеш кой автобус стига до мола. <_<

Да, и трябва да пътуваш на изток. ;)

Иначе таксито е добър вариант, но гледай хубаво тарифите им, че имаме ментета, които висят точно по гарите.

П.П. В Стара Загора всички улици са прави и са перпендикулярни една на друга, не можеш да се объркаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...