Jump to content

GFotaku

Recommended Posts

11.png
 
BEASTARS
(Бийстари)
 
Държава: Япония
Година: 2019-2021
Епизоди: два сезона по 12 епизода
Времетраене: 25 минути на епизод
Тип: ТВ
Жанр: драма, училищно, всекидневие (категоризира се като 17+)

Режисьор: Мацуми Шиничи


В ролите: Кобаяши Чикахиро, Оно Юки, Сенбонги Саяка и др.

 
AniDB и MAL: AniDB // MAL

 

Субтитри: български
 
Резюме: В един свят на антропоморфни животни съществува едно основно разделение - месоядни и тревопасни.
Всички те се опитват да живеят заедно в мир и хармония, но това невинаги е възможно.
В училище "Черитон" е извършено жестоко убийство - убит и изяден е един от тревопасните ученици.
Както и всички останали, Легоси - сивият вълк - е потресен от това събитие. Той цял живот се е опитвал да живее тихо и кротко, като приятел на тревопасните и останалите месоядни. Но случилото се събитие ще промени живота му изцяло.
Особено след срещата му с една бяла зайка и интереса на един елен към личността му.
 
Онлайн с БГ субтитри :subs::
Сезон 1 :click:
Сезон 2 :click:
 
______________________________________________
 
Хората, когато видят истории, свързани с животни, обикновено си казват, че ще гледат нещо сладко и невинно. Но това аниме не е такова. Знам, че в интернет не е възможно да се слагат граници и който желае, ще намери начини, но аз ще постъпя както би следвало да е редно и това аниме ще бъде обозначено като "Неподходящо за деца" във Вбокс. То наистина може да бъде доста... доооста експресивно.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Първи сезон вече фигурира във Вбокс.

Втори ще бъде качен днес до епизод 6, утре и останалите.

 

Между другото, обявено е, че се работи и по трети сезон B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Артът/ нали тъй му се казва на рисуването?/ е чудесен. Героите са интересни и многопластови. Историите им , както и сюжета като цяло дава доста материал за размисъл. Има някои детайли, дето никак не ми се вързват логически, но явно идеята при тях е фокусирана на друго място.

Като цяло - хареса ми.

@GFotaku, страхотно си се справила! Много благодаря за българските буквички!:bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...