Jump to content

Recommended Posts

095122cff04a15f8bc3f3a143d0946bf.jpg

 

Off Topic

pqk88_3f.jpg

Reborn Rich (재벌집 막내아들)

 

Страна: Южна Корея

Също така известен като: The Youngest Son of a Conglomerate; The Conglomerate

Период на излъчване: 19 ноември 2022 - 8 януари 2023 г.

Време на излъчване: Събота и Неделя

Жанр: романс, драма, фентъзи

Канал: jTBC

Епизоди: 16

Режисьор: Jeong Dae Yun (I'm Not a Robot, W - Two Worlds, She Was Pretty, The King 2 Heart)

Сценарист: Kim Tae Hee (Designated Survivor: 60 Days, Beautiful Mind, Monstar, Sungkyunkwan Scandal)

Базиран на новелата "Youngest Son of a Conglomerate" на San Kyung.

Субтитри: Английски:subs:Български

 

Участват:

Song Joong Ki като Jin Do Joon/Yoon Hyun Woo

Lee Sung Min като Jin Yang Chul

Shin Hyun Bin като Seo Min Young

Yoon Je Moon като Jin Young KI

Jo Han Chul като Jin Dong Ki

Kim Nam Hee като Jin Seong Joon

Park Ji Hyun като Mo Hyun Min

Kim Jung Nan като Son Jung Rae

Kim Shin Rok като Jin Hwa Young

Kang Gil Woo като Baek Sang Moo

 

Резюме: Юн Хьон У работи за Сунянг Груп над 10 години. Работата му се състои основно в грижи за семейството, управляващо корпорацията.

Въпреки че работата му прилича на робство, бива натопен за присвояване и убит от семейството.

В следващия момент, Юн Хьон У се намира в тялото на най-малкия член на фамилията - Чин До Джун.

Хьон У решава да си отмъсти и да поеме контрол над компанията.

 

 

:essub:

 

:subs: Свали с Български субтитри: :click: :click:

 

:subs: Онлайн с Български субтитри: :click:  :click:   ; Телеграм

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го почнах на инглиш. Романтиките ги чаткам някак, но тук трябваше да спирам, пък да си превеждам. И точно с любимия ми актьор няма да си го причиня. Ще чакам бг превода. На всичко отгоре се разревах като го видях още в първите минути. Дано сериала е тъп, че инак ще ми търсите психолог:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 11/21/2022 at 9:39 PM, Lawandula said:

Мераклии няма ли?

Изгледан първи епизод. Мътно и кърваво, че и прераждане.

Надявам се от втори да просветне.

 

Абе мераклия съм, само да не ми секне меракът. Но Сонг Джунг Ки трябва да бъде проверен. Харесвам го като актьор, но някои от проектите му не са точно по мой вкус. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първи епизод. Доста странно започна. Прекалено тъмна картина, която вероятно означава нещо, но засега не съм сигурен дали драмата е добра или не. С една дума трябва още да се гледа.

Редактирано от bond
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия в Корея, взех да ги мисля. Сонгчо и той като Минка, само кожа и кости останал. 

Още не мога да докарам до трети епизод , заради  текущите китайски, но чета добри отзиви.

Удоволствие за гледане  беше малкият актьор във втори епизод. Просветна след тъмнината от първи.Завързаха отмъщението, пък да видим. 

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След трит еизгледани епизода, като изключим прераждането,  което  за сега не успявам логично или нелогично да вдяна,  сериалът ми  е интересен. Няма излишно пълнене на време, покрай главната интрига. Актьорите и те са супер. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе нещо тегаво върви. Освен това след сериали като Пентхауса, тоя род тук направо са ангелчета. Дано вкарат малко екшън ли, по хард постъпки ли, не знам, но нещо не е много ок. Аз ще го изгледам, ако ще и лайно на главата да им сложат, но определено не съм уау. Освен това героя е близък до предният му сериал Лоренцото. Той може много, не че ще го рекламирам, но след филми като Момчето Вълк, Nice guy, Хрониките на Асдал, тия бозици тук...Хваща ме яд. Да видим. И кой нареди убийството? Онз грозен асистент?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление сериали достойни за "Уау" вече рядко се срещат. Ако се наложи ще преживеем поредния провал. Дано не се налага. Аз също гледам бавно и с голямо подозрение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък гледам бързо(всички серии ги метнах) и  вярно не е "уау", но сериалът е напълно гледаем, поне за мен, което все пак  пак е много нещо за качеството на корейското напоследък.  "Винченцото" беше пъти по-зле, пак поне за мен и си  го зарязах  без колебание. Този тук,  държи едно напрежение, което набира все по-голяма скорост и не е умрЕло. Сонгчо ми е бонус,  дядото е неотразим и страхотен- пълни екрана, а цялата челяд-  чеболията, достатъчно атрактивна. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен. Винченцото беше много зле. Тук още не е, но се страхувам, че отмъщението няма да ми е по вкуса. Не ми се ще да видя никаква прошка, че аман от Буди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво ще бъде отмъщението-зануляване на фамилията... Едва ли друго ше направи. Или другия възможен финал е да свърши както започна. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, bond написа:

Аз съм за жестоко и кърваво отмъщение. За убийство, това се полага. Не потупване по рамото и извинявай.

Ти хубаво си, ама като видиш сценариста какви сериали е писал, едва ли ще ти се получи. Но, да видим дали след еп.6 ще загрубеят нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да ми е за първи път да зарежа сериал. До преди 2-3 години такова нещо от моя страна беше немислимо, почнал ли съм, гледам докрай. Но с времето нещата се промениха. Сега вече с чиста съвет и превъртам, и зарязвам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита Коледа!Здраве и благоденствие!

 

Рейтинг 30, за недържавен канал, си е направо в небесата.

Причините са комплексни предполагам- супер актьори, чеболи, дето всички ги мразят, а искат да са на тяхно място, злободневна тема за корупция по високите етажи и възмездие. Ха-ха- доволни зрители, да видят поне на кино чеболите да се гърчат.

Мненията за края са "от осаннна до разпни го"- сенариста, понеже не се е водил по романа и мангата и да завърши с

Off Topic

"три дни яли пили и се веселили"

Аз съм от тия, дето краят им харесва. Само не съм сигурна дали разбрах за героя, внука чеболски, както се пее в една песен - " ти сън ли си, или те има" в паралелна реалност цели 14 епизода, но по-скоро клоня към първото. По едно време финансовите машинации и борсови операции ми дойдоха в повече, но ги издържах геройски.

Доволна- по-различно от масовката, никакви лиготии и любовни кахъри, с прекрасен Сонгчо в двете роли и всички актьори на супер ниво. Дядото, особено  ми липсваше последните епизоди.   

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...