Jump to content

Recommended Posts

FE7p1IKXwAMJtA5?format=jpg&name=large

Off Topic

FFgQ1E6VkAEIxq9?format=jpg&name=large

FFQF51OVEAQHr7q?format=jpg&name=large

FFe9h07VQAENe_D?format=jpg&name=largeFFVGahhVIAUmCep?format=jpg&name=4096x409

FFVA7aeVgAcnPFm?format=jpg&name=largeFE7ODZsVUAcTe4Z?format=jpg&name=large

 

Luoyang (风起洛阳)
Страна: Китай
Също така известен като: Feng Qi Luo Yang
По новелата на: Ma Bo Yong – “Luo Yang (洛阳)”
Година на излъчване: 2021 – Декември – 01 до 2021 – Декември – 30
Време на излъчване: Сряда - Събота 20:00
Жанр: Исторически, Мистерия
Канал: iQiyi
Епизоди: 40 / 46
Режисьор: Xie Ze
Субтитри: Английски
 
Участват:
Huang Xuan като Gao Bing Zhu
Wang Yi Bo като Baili Hong Yi
Victoria Song като Wu Si Yue
Song Yi като Liu Ran
Yong Mei като Saint
Liu Duan Duan като Prince Dong Chuan
Zhang Duo като Wu You Jue
Zhang Li като Yao Niang
Zhang Xi Lin като Liu Xiang
Gao Shu Guang като Baili Yan
Shi Yu като Liu Shi
Ning Wen Tong като Wu Sanyu
Feng Hui като Gao Sheng
Zheng Jia Bin като Pei Jian
Jiang Long като Bai Lang
Zhang Jun Ming като Li Beiqi
Liu Meng Ke като Yang Wan
Liu En Jia като Qing Ye

 

Резюме: Действието се развива в древната столица Luo Yang през ерата на 13- те династии и разказва историята на трима души, които се събират, за да разследват поредица от мистериозни инциденти, включващи заговора за сваляне на императрица Wu Ze Tian…

 

 

Онлайн с бг субтитри: :click:

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът започна много добре. Има всичко, което лично на мен ми харесва - напрежение, разследване, хубава бойна хореография. Стилът леко ми напомня на The longest day in Chang'an. След всяка серия искаш да разбереш какво ще се случи по-нататък. Huang Xuan е страхотен в ролята си на Gao Bing Zhu, що се отнася до Ибо, той може да предизвика вълнение дори само с появата си. Тепърва очаквам ролята му да се разгърне и да покаже на какво е способен, въпреки че и в началото се справя повече от прекрасно. Като цяло, заедно с Novoland : Pearl Eclipse се очертават като 2та топ сериала за тази година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да ми е симпатичен И Бо ако го започна ще е само и единствено заради Huang Xuan. Ма ще си е жива жертва от моя страна щот Виктория ми е по-антипатична и от Дилбара/Дилраба (то стана като Дилмано Дилберо:D) и требе сериала да е супер изпипан да го изгледам, така де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Умишлено не коментирах веднага сериала, за да понатрупам изгледани епизоди и да бъда максимално обективна,

а да не раздавам мнения базирани само на фенщината ми към И Бо. 

Ами харесва ми как е направен, динамиката, историята, начина на заснемане, за декорите и костюмите да не говорим.

С всеки изгледан епизод ми става все по-интересно и по-интересно.

И Бо се справя много добре в ролята. Не казвам перфектно, но определено се забелязва градация в играта му с всеки един

нов сериал, има достатъчно дълго време пред него да се усъвършенства. Сериалчето те държи в напрежение, размърдва ти мозъка,

не се усеща кога минава времето като се гледа, а това за мен си е голям плюс. Препоръчвам ви го, гледайте го непредубедено, струва си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече съм на 16-та серия, интересно ми е, сериалът си е сериозен, обаче само като гледам героят на Ибо как се държи и просто не мога да се въздържа да не се засмея. В това отношение мисля, че тази роля много му подхожда. Същият леко високомерен, леко арогантен, дистанциран и гениален  социопат. (Малко преувеличих).  Гледала съм доста клипчета с него и отношението му към разни хора и тук някои от сцените все едно са взети от реалният му живот.

Редактирано от D1D1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко жалко, че няма с кой да си коментирам. Има много силни серии. Става още по-заплетено. Някои от второстепенните актьори много ми харесват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 12/20/2021 at 11:00 PM, D1D1 said:

Вече съм на 16-та серия, интересно ми е, сериалът си е сериозен, обаче само като гледам героят на И Бо как се държи и просто не мога да се въздържа да не се засмея. В това отношение мисля, че тази роля много му подхожда. Същият леко високомерен, леко арогантен, дистанциран и гениален  социопат. (Малко преувеличих).  Гледала съм доста клипчета с него и отношението му към разни хора и тук някои от сцените все едно са взети от реалният му живот.

 

Коментара ти е абсолютно в десетката! Ако мога бих ти дала хиляди палци нагоре. Описала си И Бо перфектно.

Аз мисля за него по абсолютно същия начин. Това, че някой го обвиняват че играел дървено за мен си е баш от леко

/ама много леко/ арогантния му и "студен" характер, който той си има. В някой сцени направо се изумявам и си викам,

аз И Бо ли гледам или Baili:896767:. И На мен сериала ми е топ и е едно от най-добрите заглавия за гледане през тази година.

Който не го е започнал и не го гледа губи. Рядко вече може да се попадне на толкова интересен и качествен сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 26.12.2021 г. at 14:43, Ko_Erin написа:

 

Коментара ти е абсолютно в десетката! Ако мога бих ти дала хиляди палци нагоре. Описала си И Бо перфектно.

Аз мисля за него по абсолютно същия начин. Това, че някой го обвиняват че играел дървено за мен си е баш от леко

/ама много леко/ арогантния му и "студен" характер, който той си има. В някой сцени направо се изумявам и си викам,

аз И Бо ли гледам или Baili:896767:. И На мен сериала ми е топ и е едно от най-добрите заглавия за гледане през тази година.

Който не го е започнал и не го гледа губи. Рядко вече може да се попадне на толкова интересен и качествен сериал.

Колко се радвам, че още някой следи сериала и мисли по същият начин като мен. ❤️❤️❤️ Всичко, което написах за Ибо е с най-голямата любов, която изпитвам към него, просто той си е такъв и аз го разбирам перфектно, защото съм същата зодия и в болшинството от случаите реагирам по абсолютно същият начин. Що се отнася до играта му, като го видях за първи път в The Untamed си казах е.. си дървото, но серия след серия така успя да ми влезе под кожата, че сега е единствената знаменитост, на която съм фен.  (И на XZ де).Освен това не винаги е необходимо да правиш някакви физиономии за да пресъздадеш дълбоки чувства. 

Редактирано от D1D1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като изгледах и последната серия съвсем спокойно мога да кажа, че това е един от най-добрите  китайски сериали за 2021. Актьорската игра е на високо ниво, като започна с Huang Xuan, който тук може да покаже целият си актьорски талант. Комуникацията между тримата главни герои се получава добре, а  сцените между Huang Xuan  и  Victoria Song са изпълнени с емоции. Ибо си играе ролята перфектно, също така има впечатляващи второстепенни герои. Декорите и костюмите са  изпипани, сценарият те държи в напрежение до последно. Единственото нещо от което не бях впечатлена беше музиката, но всичко останало е страхотно. Както четох един коментар в чуждестранните сайтове - този сериал е като студена бира в горещо време - искаш още и още.

 

Вече мога да започна Ace Troops 

Редактирано от D1D1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, desini написа:

За това са се появили български субтитри тук, но не знам с какво качество са 

Гугъл транслейт. Този г-н Мани ги превърта на един дъх! Бързак е, наслаждавайте се!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът никак не е лош, от типа многосерийно кино. Приликата с The longest day in Chang'an е очевидна, макар че още много не му достига. На И Бо всичко можеш да му простиш, заради красотата, но със сигурност не е артист. Няма и да стане. За компенсация, Хуан Сюан е перфектен. С чиста съвест бих го поставила сред най-талантливите китайски актьори, нищо че си няма тема при нас :) Жанрово сериалът е малко объркан и тази линия с младата булка (класическа китайска малоумница) само разводнява действието. (Моля, посочете ми китайски сериал, в който младоженците консумират първата си брачна нощ.) Намирам Виктория Сонг, която предизвиква масово недоволство, за напълно приемлива в ролята на мъжко момиче. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уау, радвам се, че сериалите на И Бо предизвикват реакции. 

Това значи само едно, момчето се справя повече от страхотно:).

Младите китайски булчета, като корейските такива.

Свенливи и неорентирани, но това породи много комични ситуации между двамата.

За Викито, аз съм 50 на 50. Тук си игра перфектно.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...