Jump to content

Song Joong Ki (Сонг Джунг Ги)


Recommended Posts

Кой ти гледа облеклото, когато Катеричето е на линия. :D И с чувал да ми излезе, не ми дреме, само да се усмихва, ми стига. Новата прическа кърти. :wub: 

 

Относно стайлинга,  аз си го копнах за мен откакто видях как се носят из Корея. Отдавна съм забравила за всякакви официални обувки, нон-стоп съм с маратонки и официални панталони в офиса.:icon_sunny: 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво видео ни пуснаха фирмата им с Катеричката и Yang Kyung Won докато са снимали фотосесията за профилите им :D

На 1:25 колко снимки в секунда направи :D

[Hi_High] Hi' Moment 송중기&양경원 (Feat. 카메라가 한창 신기할 나이)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още една нова драма, с която може да ни зарадва. Води преговори за tvN "Vincenzo" '빈센조'
Ще играе Vincenzo Casano (корейско име Park Ju-hyung), който е адвокат избягал в Корея от Италия.

Винченцо Касано е известен със своите несравними умения в преговорите, да не говорим за перфектния му моден усет и поведение.

Тайно се занимава се тайно с  мафията, докато подземните конфликти не го принудят да избяга в Корея

Драмата се очертава за декември да се излъчва.

Директен линк - източник

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

От официалния акуант на фирмата на  Joong KI съобщават, че той няма собствен акаунт в социалните мрежи.~

Директен линк

 

 

Снимки oт филма му Space Sweepers:panda-145:

 

Image

 

Image

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дарил е 50 млн вона на кампанията за спешна помощ през 2020 г. на Корейската асоциация за помощ при бедствия.

Според съобщенията той не е информирал агенцията си за дарението си и по-късно е казал чрез агенцията: „Трудна ситуация е за всички. Надявам се да намерят сили. "

:click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, вече е потвърдил за ролята в “Vincenzo”, е и отгоре на всичко той ще го играе Винченцо, че ще и мафиот.... ама добър... 

Предстоящата телевизионна драма „Винченцо“ ще разкаже историята на италианския адвокат и съветник от мафията Винченцо Касано, който се премества обратно в Корея поради конфликт в рамките на неговата организация и се забърква с твърдия адвокат Hong Cha Young. Заедно те постигат справедливост, използвайки методи, използвани от злодеите. Драмата ще донесе катарзис на зрителите, тъй като тъмните герои вървят глава до глава с истинските злодеи, които не могат да бъдат свалени чрез законни методи.

 

Off Topic

 

Song Joong Ki ще изиграе италианския адвокат и мафиотския съветник Винченцо Касано, който е от корейски произход и е осиновен от италианско семейство в млада възраст. Оборудван с несравними умения за преговори и харизма, Винченцо Касано живее за отмъщение. Той открива дълбоко вкоренен злодейски картел при пристигането си в Корея и се озовава да реши проблема, когато се забърка с Hong Cha Young, адвокат, който ще направи всичко, за да спечели дело.

Играна от Jeon Yeo Bin, Hong Cha Young е адвокатът асо в най-добрата адвокатска кантора в Корея Woosang. Тя е по-внимателна към това колко изгодно или неизгодно е положението на някой, отколкото да е добро или зло. Тя започва да се променя, след като се среща с Винченцо Касано.

Taecyeon, за който преди това бе потвърдено, че ще участва в драмата, влиза в ролята на Jang Jun Woo, красив и интелигентен стажант в юридическа фирма, който има опит да живее в чужбина. Той се характеризира с безгрижна усмивка и леко тромава и странна личност. Той има абсолютно доверие в Hong Cha Young, неговия старши в работата, а появата на Винченцо Касано задейства неговия състезателен дух.

Продуцентският екип на драмата сподели: „Винченцо“ е черна комедия за тъмните герои, които наказват „злото“, използвайки начините на злодеите. Синергията между уникалните герои е също толкова важна за драмата, колкото нейната креативна тема и динамичен сюжет. Идеалният състав от актьори, които ще увеличат максимално чертите на всеки герой и ще ги приведат в реалност, вече е завършен. Можете да го очаквате с нетърпение. "

Съобщава се също, че актьорите са се събрали за първото си четене на сценария на 9 август.

"Винченцо" е предвиден за премиера през първата половина на 2021 година.

 

:click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сонг Джунг Ки е дарил 100 милиона вона на фондацията "Hope Bridge" за подпомагане осигуряването на топло зимно облекло за работниците опериращи в пунктовете за тестване на коронавирус в Корея.

cr:Korean Lovers Bg

Изображението може да съдържа: 1 човек, изправен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...