Jump to content

Song Joong Ki (Сонг Джунг Ги)


Recommended Posts

Честит рожден ден на този прекрасник!

885313.jpg

 

Хм, ще каже човек, че БНТ-то са съобразили пускането на Descendants od the Sun с рождения му ден :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що го изгледах като Сай в последната серия от Хрониките на Асдал и изведнъж ме хвана яд, че с бившата му поне едно лапе не си направиха преди да се разделят. Никога не съм го смятала за красив, а само за изключително притегателен. В ролята му на Сай обаче е  толкова красив, че мога да го гледам безспир. Идеята ми беше, че при толкоз красота накуп и у двамата бивши, можеха поне да се възпроизведат. Изобщо не ги възприех като двойка още от общия им сериал, но като си помисля какви красиви бебета можеха да си народят, все повече ме хваща яд. Язък за материала.

Дами, благодаря за инфото за БНТ. Добре, че навестих форума, че както не гледам телевизия сигурно щях да разбера след дъжд качулка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Катеричето е решило да приключи 7 годишния си договор с Blossom Entertainment, който изтича в края на годината. Не се знае още какви планове има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи край на "великото приятелство" с Пак Бо Гом. Абе случи се нещо по време на снимките на Бойфренд, това ми нашепва вътрешния глас. Последва развод и сега напуска агенцията. Но поне действа обмислено, а не през глава. Изчаква си края на договора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми вече става по-зрял, може да е решил да си направи своя агенция(като Бини), може пък да е решил да има свои таланти, от които да препечелва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той е умен мъж. Ще измисли нещо. Добър актьор е и след развода определено пак е търсен и харесван от феновете си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Катериче мило,

Къде си се скрило?

По Колумбията беше

Не се ли върна вече?

 

Тежка зима ни удари,

но теб не можем да забравим.

Чакаме те с новите проекти

Дано годината ти е берекетна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уоу ама че новина:o Да наистина бяха страхотни и сладки заедно.Ех времена:) Чудя се защо ли ще е разрушава? Да няма никакви спомени от когато бяха заедно,може би?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък чакам момента, когато ще се влюби отново и ще реши отново да се ожени, да та му прочетем декларацията пред феновете :P

(или ще чака момента, когато няма да е вече толкова известен, та да мине без декларация):ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Катеричката....Не сме писали, че в началото на годината е подписал с History D&C! официално писмо от тук цък

 

Първи кадри на “Space Sweepers”

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Oбмисля участие в нов филм   “Season of You and Me” , новината излезе преди месец и не знам дали е приел..

Тогава беше споделено, че се изолирал заради нарастващата пандемия.

~ Филма, който снимаше в Колумбия се казва Богота и би трябвало да излезе тази година уж ..

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ще има втори сезон на Arthdal Chronicles , който по вероятност ще се снима през втората половина  на 2020. Това беше обявено обаче преди пандемията.

 

Image

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бил е приел да играе в Season of You and Me, но преди няколко дена е решил да се напусне, заради проблеми с графиците и COVID 19.

 

От Агенцията му пуснаха този видео клип с надпис Hi_ High Teaser #1

Феновете, коментират как вида му не се е променил. ~:panda-145:

Image

 

 

Директен линк

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Премиерата на новия филм му "Space sweepers" се отлага заради  Covid 19. За сега се насочват към нови дати 30 септември - 2 октомври ( корейския празник Chuseok - еквивалент на Денят на благодарността).

Официална информация: цък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова фотосесия...

На въпрос за неговото ежедневие той казва: "След дълго време живея съвсем обикновен живот. Чета книги, гледам филми, мия чинии, това е същото като при всички останали." 

Ea3-OVEAXs-AIM-df.jpg Ea3-OVf-NXk-AAK2o-M.jpg

 

Off Topic

 

Ea3-OTx2-X0-AEj-Gnh.jpg Ea3-OUi-GXg-AAwv-Sw.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още снимки за History D&C (Профилни снимки към фирмата)

Изкефих се на стайлинга костюм и кецове :D

ИНтервю:

[Hi_High] #01 송중기의 지금 Interview

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Image

Off Topic

ImageImage

Image

ImageImage

Image

Image

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Image

Off Topic

Image

Image

Image

Image

Image

Imagehttps://pbs.twimg.com/media/Ea3BRDgU8AAFjPt?format=jpg&name=small

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Image

Off Topic

Image

 

ImageImageImage

 

ImageImage

Image

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

въх.., и описаните в клинопанталони мъже ми се струваха нелепо.., но сега ще се моля пак да обуят късите и тесни панталончета да им се виждат глезенчетата.., вместо тези торби по-горе.., направо като някой чичко.., как може да го загрозят така катеричЕто :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...