Jump to content

Song Joong Ki (Сонг Джунг Ги)


Recommended Posts

3 hours ago, tikitoliq said:

Извинете ме, ама според мен жената е с доста модерни възгледи за Корея. Прилича на американка или европейка по държание! За мен това даже е плюс !

А това, че един ограничен корейски мъж не може да я възприеме си е негова грешка! Да-влюбил се-ами то си е за влюбване, но с това средновековно възпитание, че мъжа може всичко, а жената-не, как ще имат съвместен живот ?

Мисля, че тя, милата се хвана в капана на мита за страхотните корейски мъже, та се омъжи за него !

Да коментираш нечий развод е най-неприятната работа, на пък те са публични личности и трябва да са готови за това. Както се коментира сватбата, така ще се коментира и развода. Аз съм мъж и не мисля, че съм със средновековно възпитание. Та по тая причина искам да попитам как се чувства един съпруг актьор, на който може да му се наложи да играе в общ проект с бивш неин любовник? А тя е известна с количеството им. Всичко от самото начало си беше сбъркано, защото дамата освен прекалено много бивши има и спонсор. Това за спонсора не се коментира в медийното пространство, но липсата на коментари не го прави по-малко вярно. А и не е чак такава красавица, колкото всички я хвалят. Аз например я харесвам като актриса, играе добре, има екранен опит, но като жена не я намирам неустоима. Както и да е, да са здрави и щастливи поотделно. Честит им развод!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се изкажа, като сте ги подхванали вече:

Нея съм я запомнила от сериала, в кото играеше сляпо момиче, измамено от мимия си брат /, който не и беше брат, никакъв не и беше/ , но все пак там не харесах нея, а екранния и партньор, който е един от най-известните и утвърдени в бранша. Тя е много красива, но за моя вкус е твърде типизирана и характерна, лицето и ми омръзва, а израженията и са сходни и твърде кукленски и не бих могла да я гледам в много роли едно след друго, аз обичам промяната. Него го запомних и  много го харесах в Скандалът, където играеше като катеричката, и където бих казала, че не оставаше незабелязан, даже го запомних повече от главния там. Ужасно много харесвам жизнерадостната му усмивка - пърска чар и ведрина. Изглежда много слънчев и ведър. Той не би могъл да ми омръзне, защото успява да изглежда различно в различните роли. Но и на двамата не съм някакъв специален фен - гледам ги според сериалите и ролите им. Ако трябва да избирам, той изглежда по-мил и по-добродушен от нея, тя е някак по-отракана и хитра сякаш /мое мнение, но не го натрапвам/. Няма да коментирам развода им, но ако съдя по визията им, двамата са твърде различни като черти, и ако вярваме на това, че лицето издава характера, то и характерите им следва да са много различни. Какво се е случило - само те си знаят. За мен е все тая дали са женени или разведени. Тяхна си работа. Но съм фен повече на младежа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен май по-неприятно ми става, като се коментират сватби. Как тоя могъл да земе тая, как оня - оная. Ми ей така, искат се - зимат се.

Или цялото фенско войнство таи надежди и миражи, че ще избере тях, можИби :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, bond написа:

 Всичко от самото начало си беше сбъркано, защото дамата освен прекалено много бивши има и спонсор. Това за спонсора не се коментира в медийното пространство, но липсата на коментари не го прави по-малко вярно.

така и така си коментираме, кажете сега и за спонсора, в какъв смисъл, някакъв чебол й е любовник ли? :D ми кажете, де, като сте казали А :D

 

Аз я намирам за красива, когато е с по-дългата коса, нещо се лельоса с късата, а катеричката си го харесвам.., и като актьор, и като външност, и на сватбата им, и на развода им, хаха, в общия им филм и двамата ми харесаха

 

с Бини сериала го гледах заради Бини и съм доволна:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чей, че и аз се замислих върху поста на @bond. Те тез неща са му били ясни на катерицата и преди сватбата, ко реве? Ако реве :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цялата работа се е развалила явно по време на снимките на общия филм на катерицата с Гардероба(у дома така викаме на бившия й любовник :D от времето на стайлинга му в Бали-то), Гардероба му е споделил някоя голяма тайна, която е хванала *дикиш* наскоро :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност е бил наясно, че не си взема девица за жена. :) Сега изчетох една камара постове и статии. Каката била свалила 5 кг и плакала пред приятели. Прочетох, че единият искал деца, а другият не бил готов още и искал да продължи с кариерата си. Прочетох, че имала и някаква конференция, но излязла внезапно и после се върнала и се извинила на журналистите. Очите й били зачервени. Прочетох, че си махнала пръстена, защото била отслабнала и вече не й ставал. Искала да го стесни или да намери друг по-малък, но след обрата между тях не намерила смисъл да търси. Много нещо тепърва ще се изпише по техен адрес. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми, балама. Вместо да седи и след някоя година народът да му ръкопляска как е укротил опърничавата и се е превърнал в the one and only, той бърже подви опашка и стана един от многото :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спонсор в тяхната индустрия означава само едно. Богат чичко и урежда кариерата. Срещу какво, не знам. Във всеки случай всички лъжи в началото, че нямат връзка, криенето и други глупости си бяха заради спонсора. Трябваше той да си каже тежката дума. Тези неща ги знам от

сътрудник на корейското посолство в една латино американска държава. Тази личност е юрист и не говори празни приказки. Аз разбира се не съм видял нищо с очите си, така че приемете поста ми за поредната доза клюки. Но пък всички знаят, че много богат китаец и е, както тя се изразява, "като баща". Сега не помня подробности, но това не е тайна и може да се намери в интернет. Това знам по въпроса.

Колкото до съпруга, ами той не е пеленаче и добре е знаел за кого се жени. Няма какво да ги мислим, те ще се разведат и ще продължат нататък, а ние ще продължим да гледаме драмите и филмите им.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Aretka написа:

цялата работа се е развалила явно по време на снимките на общия филм на катерицата с Гардероба(у дома така викаме на бившия й любовник :D от времето на стайлинга му в Бали-то), Гардероба му е споделил някоя голяма тайна, която е хванала *дикиш* наскоро :lol:

 

Кой е Гардеробът?

Сори, ама терминологията ми куца, тук във форума,... зная само за Катерицата, Батко, Блонди, Кравешкия поглед..... Гардеробът съм го изтървала. Може ли да ми преведеш, моля? :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, aria написа:

 

Кой е Гардеробът?

Сори, ама терминологията ми куца, тук във форума,... зная само за Катерицата, Батко, Блонди, Кравешкия поглед..... Гардеробът съм го изтървала. Може ли да ми преведеш, моля?

So Ji-Sub :D, ама това е наша си домашна терминология, обяснила съм в мнението си защо:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, Aretka написа:

ако може да преведете 48-а серия фърст :D, дорде е актуално

Ся, то , актуалното от серията , аз съм го превела още в поста. Друго по темата няма. Серията също е преведена, но пред вид факта, че каруца пред кон се не слага, ще си излезе, когато му дойде времето.

Аз по- горе обясних, защо ме се е набило в главата и съм го запомнила. Вместо смисъла на репликата да е , че двойката се е събрала , то на фона на щастливите събития в реала, на екран да ги разделят така гадно... Бая време ми трябваше да асимилирам , за кои аджаба говорят.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, seal_reinforce написа:

Еми, балама. Вместо да седи и след някоя година народът да му ръкопляска как е укротил опърничавата и се е превърнал в the one and only, той бърже подви опашка и стана един от многото :rolleyes:

 

Един от многото, но единственият за сега бивш съпруг.

Даже му опадала косата от мъка.  Това ми се гледа най- реалната  причина  да подаде той молбата.Кат' сложиш и душевната болка, дето на два пъти споменава в изявлението, направо косораздирателно става. Къде шЪ ми сЪ мери с нейното отслабване.Тя даже трябва да черпи, щото открай време имаше нужда да свали някое килце.Тъкмо и  пред спонсора да изглежда по измъчена.Опекла си е питката с договори в Китай за маса време.Прилетя и пак обратно отлетя.Пък Катерицата в уединение се забил...  да си лекува  сигурно косопада, шот фенките току виж не го оставили на мира да му броят космите.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lawandula написа:

Един от многото, но единственият за сега бивш съпруг.

 

Засега, да :D

 

Бе аз кво се мъча да отслабвам с кето, я да зема да се омъжа :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, ама тряа ти търсим  Катерица,  с Дедо няма да стане.:na2:.

 

За спонсорите ми стана смешно, само като се сетих, как разкарваха Звездолин по Китай след прочутата драма звездолинова, да се среща с богати лелки.:DКак да откаже момчето на тия спонсорки, та и каката, да не е луда.То си се говори отдавна за нея и Китай.

 

И най--новата им, появила се  фотография в мрежите, от рождения му ден 2018 от телефона на свекъра.

1VtSE0MqFR0.jpg

 

 Катерицата,  инициира развода, насред новата си драма. Или много го е настъпила по мазола, или иска да ѝ вдигне рейтинга(на драмата, не на каката), или  с един куршум -два заека.

И Диспач нищо няма да ни каже, щото каката била близка с директора.:28558: Инак, да са ни проглушили ушите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един речник ще трябва, за форумната терминилогия! ;)

Ясно стана кой е Гардероба (не го знаех, то и за Кравешкия поглед същото...), но с това  ДОТС,  развих комплекс за малоценост...

И темата оспамихме ... :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДОТС -Descendants Of The Sun. Вярно темата се пооспами, но пък как само се раздвижи. Хора сме и нищо човешко не ни е чуждо и най вече любопитството. Че то цяла индустрия се занимава с живота на знаменитостите. Ние не правим нищо лошо като обсъждаме тема No 1 в корейския шоу бизнес към този момент. Аз се самопровъзгласявам за папарак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами Катерицата така хвърли шишарката, че направо разклати гората, не само борчето.Както се и надявах, нетизените коментират, че даже Сънчо нямат толкова лайкове и дизлайкове.Излезе и новината, че тя е разбрала от пресата за подадената молба и тълкуване на думите му в заявлението му, че се надява  на дружелюбен развод, са своего рода предупреждение към нея да не разлайва кучетата, че ще изгори.

И това ми е най-странно, поне на мен.Винаги се е твърдяло, че Катерицата е високообразован, интелигентен, възпитан и т.н.За да реши да го направи, да обяви публично и подаде молбата, когато можеше да се разведат тихомълком и впоследствие да обявят,  вероятно е бил яко  провокиран, знаейки добре, че ще ѝ навлече неприятности. Някои от рекламодателите ѝ, вече почнаха да дават заден ход. Вярно, че от любовта до омразата, границата е тънка, но чак толкова... Или пък- най-добрата отбрана е нападението? Апропо-  неговата пиарка -спонсорка  Чой Син Сил, бившата  президентска съветничка  е в пандиза, та знае ли се кой-кого и какво.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои фенове се бяха притеснили за новата му драма, но ТВН успокои, че снимките са приключили и не ги вълнува. Аз бих казала, че рейтингът ще скочи даже, нали вече е свободен :P

И ако съм един гаден "Диспатч", ще изчакам до понеделник да видя как го превъзнасят и ...бам! :nunchako:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...