Jump to content

Rinko Wants to Try | Rinko-san wa Shite Mitai (2021)


Recommended Posts

FBaoo4zUYAIqV6Z?format=jpg

Off Topic

E_yLq0DVcAIVszb?format=jpgknEzr_4f.jpg

 

Rinko-san wa Shite Mitai (凛子さんはシてみたい)
Страна: Япония
Също така известен като: Rinko-san Wants to Try
По мангата на: Fujita Mio - "Rinko-san wa Shite Mitai" (凛子さんはシてみたい)
Период на излъчване: 2021 – Октомври – 19 до 2021 – Декември – 07
Формат: Renzoku
Жанр: Романс
Канал: MBS, TBS
Епизоди: 8
Режисьор: Keijiro Tsubakimoto
Субтитри: Английски, български

 

Участват:
Kaho Takada като Ринко Амаки
Shota Totsuka като Ген Камисака
Kakei Miwako като Шихо
Iijima Hiroki като Куджи
Izuka Kenta като Хаяма
Yun като Соноко и др.

 

Резюме:

"Аз съм Амаки Ринко. На 27 години съм. И работя като сватбен агент. Тази пролет ме повишиха в началник екип. Готвя прекрасно. Свиря на цигулка. За своите 27 години успях да постигна добра кариера, възхищението на колегите, благодарността на клиентите и разбира се завистта на хората, които не ме познават толкова добре. Аз съм идеалната жена. Или поне така изглежда... В моя грижливо нареден пъзел на живота ми липсва само едно малко парченце - сексуалният опит."


"Аз съм Камисака Ген. На 27 години. Работя като консултант продажби в голяма сватбена агенция. Преди година ме повишиха в мениджър екип, защото винаги водя по брой сключени договори с клиенти. Изглеждам самоуверен, високомерен и студен. Личният ми живот е тайна. Между момичетата в агенцията се носят легенди за моите сексуални умения и подвизи. Всяка от тях мечтае да се събуди до мен, но досега никоя не е получила този шанс."


Ще успее ли г-ца Ринко да нареди пъзела и каква е тайната на Камисака Ген

ще научим от 8-те епизода на японския сериал "Г-ца Ринко иска да опита".

 

 

:essub:

 

Свали с български субтитри: :click: и :click: 

 

Онлайн с български субтитри: :click: :click: :click: :click: :click: 

 

Свали :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах и трите излезли епизода. Интересно завъртяха нещата между двамата главни. Вкараха се в игра, която ще става все по-трудан натам. Но пък хубавото, че се усеща химия. Тоцу за пръв път го виждам в подобна роля. Не мога да повярвам, че усмихнато Джони като него е способно да изиграе толкова различен  персонаж. Определено го виждам в съвсем нова светлина.

Проблемът е, че трябва да се чака, а с времето забравям детайли от предходните серии. Ще повтарям.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак сега ми просветна къде е дебютирала главната актриса. Невероятно, но идва от райдърската редици и по-точно от Билд, на който съм гледала само еп. 1 и затова нищо не помня. 

Преведените епизоди на дорамата вече са два и наистина става интересно нататък, понеже двамата главни се оплитат все повече в този облог, който направиха в началото. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази дорама върви много добре заради химията между главните. 

В еп. 4 се появи и съученичката на Камисака, Шихо. Не съм сигурна, че ще бъде конкуренция, но да видим.

Зарязах английските субтитри с 3 серии. При руснаците са излезли 6, макар и несъбнати. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнооо добри съперници. И Тоцу, и Кента са чудесни.

Голяма слабост са ми двамата. Кента такива превъплъщения има в Тенимю. Страхотни спомени! Тоцу пък изпъква като певец, но се радвам, че и актьорството му отива.

Мисля си, че Шихо няма за остави докрора. Последната сцена беше въображаема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не познах. Поне да бяха дали повече инфо за доктора, за да знаем, защо се развали сватбата. 

Главната е много симпатична. И гласът й ми допада. Не е писклив като на дружката й. Ще взема да й видя райдърската поредица. 

Това ме подсеща, че тук има още един райдър, когото не съм гледала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://irozuku.org/fansub/category/drama/

4-5 с английски превод. Нали гледам Super Rich а го превежда този преводач та .... туй Rinko-san ....ми се стори познато.  

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле! В 7ма тотално обърнаха ролите! Дадоха гледната точка на Камисака и това отне време от епизода, но беше полезно, защото до този момента знаехме само мислите на Ринко.

И след цялото това откровение, да сервират такъв финал? Не съм съгласна. И за двамата изглежда неестествено, тъй като до този момент те се държаха по различен начин и показваха, че се разбират, без думи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6-а серия е събната. Спомних си, колко беше приятна, особено с тези мюзикъл-елементи, които за момент въздигнаха високо главната героиня. Хаха!

Не знам, дали Ринко не сгреши като разкри чувствата си пред героя на Кента, но пък неговата реакция още повече ме изненада, като се има предвид, какъв играч го изкараха в началото?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7- ми преведен.

Надявам се, че глупавото решение на Ринко няма да се отрази така, както показаха в превюто на последната серия! Оказва се, че дорамата ще свърши с 8 епизода. Много прилично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добро! Стегнато, съдържателно, без лиготии и локуми. Добре представена история. Много красиви и играещи актьори. Главната е страхотна – естествена и убедителна, вече съм ѝ фен. А младежа, тц, тц, много страст, браво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм голям фен на Тоцу, понеже е от талантливите Джонита и помня, колко време отне на групата му, докато успее да тебютира на музикалната сцена. А момчетата в нея имат богат опит и в театъра, и като актьори. Но да си призная, него винаги съм го виждала усмихнат и слънчев. Тук беше много сериозен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледан на един дъх! Чудесна история за романтичните фенове като мен. Имаше си от всичко - и любов, и недоразумения, и трети ъгли и много, много химия. Обичам такива сериали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже в момента върви един симпатичен романс с кохай на Тоцу, се сетих за тази дорама. Колко добре беше балансирана във всяко отношение и зрителите много я харесаха. Вероятно това е най-добрият романс, излизал в последните години в подобен кратък формат.

Мислех си и за Тоцу. Той почти нямаше сериозни актьорски изпълнения, а тук ни скри шапката. Направо засенчи големи свои семпаи като Такуя Кимура. Сега да видим неговия кохай Гента Мацуда, как ще се справи. 

Който хареса Kekkon Yoteibi задължително да види и това заглавие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...