Jump to content

Rinko-san wa Shite Mitai (2021)

Recommended Posts

FBaoo4zUYAIqV6Z?format=jpg

Off Topic

E_yLq0DVcAIVszb?format=jpgknEzr_4f.jpg

Rinko-san wa Shite Mitai (凛子さんはシてみたい)
Страна: Япония
Също така известен като: Rinko-san Wants to Try
По мангата на: Fujita Mio - "Rinko-san wa Shite Mitai" (凛子さんはシてみたい)
Период на излъчване: 2021 – Октомври – 19 до 2021 – Декември – 21
Време на излъчване: Вторник 24:59
Формат: Renzoku
Жанр: Романс
Канал: MBS, TBS
Епизоди: 10
Режисьор: Keijiro Tsubakimoto
Субтитри: Английски

Участват:
Kaho Takada като Rinko Amaki
Shota Totsuka като Gen Kamisaka
Kakei Miwako като Iino Shiho
Iijima Hiroki като Kuji Nao
Izuka Kenta като Hiyama Mihoko
Makino Rika като Sumitani Aki
Kyoten Waku като Mori Kota
Yun като Kiba Sonoko
Hayashi Yume като Sakazaki Maika

Резюме: Двадесет и седем годишната Rinko Amaki (Kaho Takada) работи като организатор на сватби и е повишена до началник на сватбените планове. Тя е призната за отличната си работа а също и като човек с добро сърце, но има комплекс, който крие от всички а именно все още е девствена. В същото време нейният колега Gen Kamisaka (Shota Totsuka), който има най-голямата клиентска база и освен това страхотен външен вид, случайно открива че Rinko няма опит в сексуалната сфера и решава да я покани в хотел...

Свали :click:

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

• Like 1

Изгледах и трите излезли епизода. Интересно завъртяха нещата между двамата главни. Вкараха се в игра, която ще става все по-трудан натам. Но пък хубавото, че се усеща химия. Тоцу за пръв път го виждам в подобна роля. Не мога да повярвам, че усмихнато Джони като него е способно да изиграе толкова различен  персонаж. Определено го виждам в съвсем нова светлина.

Проблемът е, че трябва да се чака, а с времето забравям детайли от предходните серии. Ще повтарям.

Чак сега ми просветна къде е дебютирала главната актриса. Невероятно, но идва от райдърската редици и по-точно от Билд, на който съм гледала само еп. 1 и затова нищо не помня. 

Преведените епизоди на дорамата вече са два и наистина става интересно нататък, понеже двамата главни се оплитат все повече в този облог, който направиха в началото. 

• Upvote 1

Тази дорама върви много добре заради химията между главните. 

В еп. 4 се появи и съученичката на Камисака, Шихо. Не съм сигурна, че ще бъде конкуренция, но да видим.

Зарязах английските субтитри с 3 серии. При руснаците са излезли 6, макар и несъбнати. 

Мнооо добри съперници. И Тоцу, и Кента са чудесни.

Голяма слабост са ми двамата. Кента такива превъплъщения има в Тенимю. Страхотни спомени! Тоцу пък изпъква като певец, но се радвам, че и актьорството му отива.

Мисля си, че Шихо няма за остави докрора. Последната сцена беше въображаема.

Не познах. Поне да бяха дали повече инфо за доктора, за да знаем, защо се развали сватбата. 

Главната е много симпатична. И гласът й ми допада. Не е писклив като на дружката й. Ще взема да й видя райдърската поредица. 

Това ме подсеща, че тук има още един райдър, когото не съм гледала.