Jump to content

Recommended Posts

E-E5SUpXEAEGceX?format=jpg

Off Topic

FDu4OdSakAEG8U8?format=jpg&name=4096x409

FDUBxzsVkAM373G?format=jpg&name=large

FDUByXXUcAINUHj?format=jpg&name=large

FDoxb39UYAg37dT?format=jpg&name=largeFDccFBRagAACcJ5?format=jpg&name=4096x409

FDccF_4acAEvR28?format=jpg&name=4096x409FDtwRdsVIAAEATs?format=jpg&name=large

 

Fall In Love

(一见倾心)
Страна: Китай
Също така известен като: Yi Jian Qing Xin
Година на излъчване: 2021 – Ноември – 09 до 2021 – Декември – 08
Време на излъчване: Вторник - Петък 20:00
Жанр: романс, политически, военен
Канал: Youku
Епизоди: 36
Режисьор: Lin Jian Long, Chen Guo Hua
Субтитри: Английски и български
 
Участват:
Chen Xing Xu като Тан Сюен Лин
Zhang Jing Yi като Му Уан Цин
Evan Lin като Сю Гуан Яо
Shao Wei Tong като Тан Съ

Chen Xin Yu като Гу Юе Шуан
Cai Guang Tai като Су Хун Чън
Yuan Ruo Hang като Пей Шао Дзюн
Ma Yue като Му Уан Тин
Dai Ya Qi като Тан Сан Ю
Li Xin Ze като Сю Юен
Huo Zheng Yan като Yan Xi
Xiu Qing като Xu Bo Jun
Zheng Xiao Ning като Mu Zhi Yuan
Cao Wei Yu като Pei Xun
Tan Kai като Tan Zi Yao
Yang Zi Yan като Cui Lian Feng
Hei Zi като Chen Shao Wu
Lu Xing Yu като Min Da Cheng
Cao Xi Yue като Xu Man
Li Ang като Wu Xiang Ying
Bai Hai Tao като Lao Bo
Guo Hao Jun като Xu Cheng
Yang Chang Qing като Officer Xu
Wu Jia Ni като Mrs. Tan

 

Резюме:

През 1926 г. Му Уан Цин, която живее и учи в Япония в продължение на 10 години заради раздялата на родителите си,
се завръща в Китай, за да донесе праха на майка си и остава да живее при баща си, но добрите им отношения са само

на пръв поглед. Тя търси истината за смъртта на брат си, която кара родителите й да се разделят.

Междувременно се извършва държавен преврат сред Шанхайската армия и някога потисканият заради скромния си произход

Тан Сюен Лин става новия командир. Въпреки новопридобитата си власт той все още се чувства сякаш върви по тънък лед.
Докато единственият син на губернатора, Сю Гуан Яо, е уважаван и почитан от мнозина.

Но борбата за власт в политическото поле не му харесва.
След съдбоносна среща тримата младежи стават близки приятели, които заедно преминават през борба на живот

и смърт и осъзнават важността на защитата на страната в бурни времена…

 

 

:essub:

 

Свали с български субтитри  :click:   и :click:     

 

Онлайн с български субтитри  :click:  :click:  :click:

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Редактирано от mrnkaloto
Обновена
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почнах и този, въпреки че всеки път си казвам да бягам надалеч от онгоинг драми. Хареса ми. Честно казано политичеката и военната обстановка в Шанхай рязко ми останаха на втори план с тоя мъжки каст. Историята тръгна интересно, сигурна съм, че ще предстоят силни страсти и тежки драми, но то без тях не може. Главния не съм го гледала никъде до сега, но си струва. Главната също е много симпатична, а за втория главен Evan Lin просто нямам какво да кажа. Изключително бях впечатлена от него в Crush.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първото, което ме "хвана" в сериала  бяха времето и мястото на действието :) За главните - Ура, че и двамата са оправни и им сече пипето- страшна комбина са - още не си вярват баш- баш, послъгват се и се хващат един друг в крачка:D Но са готин тандем - очаквам да решават не само лични, а и обществени дела и въпроси :)

@Indira аз ще сформирам фен клуб на помощника на главния - голям образ е :28558:

e2c7aa2a92db08c1.jpg

 

Имам и едно важно питане - това тюркоазеното костюмче дали го има някъде в дамски вариант :28558:

685e2f5e11e4e7d5.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми, но аз си падам по нелигави шанхайски истории.  Красиви бяха актьорите, добра игра и добре поднесен разказ за смутните времена и любовта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз изгледах няколко тук, не помня колко?

Off Topic

Но като видях как без да му мигне окото  уби онова момиче и го напъха под леглото...

Чудя се, след като главната беше очевидец, как  ще се влюби толкова, че тази картина да избледнее пред очите й. Вярно,че ако не беше я убил, убитият щеше да е той, ама все пак, за нея говоря. Някак си това ми скърши мерака за гледане. Иначе чета големи суперлативи

за сериала. И главните са красиви...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 19 часа, lukreciana написа:

Аз изгледах няколко тук, не помня колко?

  Скрий съдържанието

Но като видях как без да му мигне окото  уби онова момиче и го напъха под леглото...

Чудя се, след като главната беше очевидец, как  ще се влюби толкова, че тази картина да избледнее пред очите й. Вярно,че ако не беше я убил, убитият щеше да е той, ама все пак, за нея говоря. Някак си това ми скърши мерака за гледане. Иначе чета големи суперлативи

за сериала. И главните са красиви...

 

 

Не стана изведнъж, а с времето и след като го опозна не само външно, а доста всеобхватно. 

 

Шанхайският клуб може  смело да налита на сериала.. Няма да има мисля  разочаровани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 13.11.2021 г. at 14:17, vivivan написа:

Това тюркоазеното костюмче... :28558:

685e2f5e11e4e7d5.jpg

То на мен тюркоазеното първо ми се наби в очите... Но като визия си харесах Лин Йендзюн,който играе Сю Гуан.

 И как ще я разделят мандамата. Той я чакаше, а другият му я отмъква... нали така беше в първите серии?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@lukreciana аз съм си за този командир- цяла колекция снимки вече има на телефона ми :lol2: Разделят я, разделят ;)

Off Topic

Братски си я разделят :D Приятелчето бързо разбра, че и да се мъчи, няма да я накара да получи любов и я остави :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да кажа, че мноооого скоро го пускаме с бг буквички. Така удоволствието ще е още по-голямо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С вас съм тогава. Да видя как се влюбва главната и какво я накара да превъзмогне страха и се влюби в него.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Позволявам си да сложа коментар - ревю за сериала от преводачката на български, казала е всичко много красиво, сега е ред на вас да проследите тази великолепна история

@Indira прекрасен сериал избра и този път!:

 

"Успехът никога не е окончателен. Провалът никога не е фатален. Единственото важно нещо е смелостта." - Уинстън Чърчил
 
Той е интуитивен, смел, чете хората като разтворена книга. Поема рискове, ако са добре преценени. Стратег и тактик. Великият комбинатор. Ловък интригант, самовлюбен, самоуверен, на моменти нагъл. На бойното поле от дете. 15-годишен губи баща си, командирът в битка. Но не става „син на полка“, а го оглавява. В средите на богатите индустриалци, високопоставените военни и важните чиновници го наричат презрително „бандитско копеле“ и го смятат за подлец.
Тя е добре възпитана и отлично образована. Красива е и от богато семейство. С прекрасно и добро сърце. Истинска млада дама в муселинена рокля. Но не. Щастливото детство е заменено от трудно юношество, което тя прекарва далеч от дома. Твърде рано се сблъсква с трагедията и несправедливостта. В нея няма капка инфантилност и господарска разглезеност. Само остър ум, трезва преценка и брилянтен бизнес нюх. Сега тя се връща в Шанхай, където не е особено желана. И тя го знае.
Срещата им. Любов от пръв поглед? Не изглежда така. Дори не прилича на влюбване или поне на лека симпатия. Грешка, заплаха, отвличане. Страх, интерес, надхитряне. Но съдбата вече ги е вързала с червената си нишка и сърцата им забиват в унисон, много преди умът да повярва. Любов истинска. Любов, която минава през всичко. Любов, пълна с разбиране. Любов, която не задушава, а те прави по-смел и по-решителен. Любов пълна с ревност, нежност, прегръдки, погледи и шикарни целувки.
Време на революция. Неспокоен Шанхай. Тук войната за власт се води на друго ниво. Подмолно, с интриги и с пари. С изтънчени диалози, силни чувства и блиц комбинации от няколко хода. Да оцелееш сред акули, да играеш тяхната игра и да ги надиграеш. Да намериш слабото място на противника, да отстъпиш, за да удариш още по-силно. Красиви мъже в униформи, прелестни дами в бляскави рокли, изискан интериор. Точно като в приказка. Приказката за Бандита и Благородната девица. За „краля на Шанхай“ и „принцесата на Търговската палата“. За Красавицата и Героя.
Кой бяга от още една изкусно разказана приказка със щастлив край? Аз поне не!
От днес с бг субтитри!
 
2eqVw_3f.jpg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за превода!  Разкошно сериалче! 

Мога само да ви поздравя с ОСТ плейлистата - чудесни парчета и много приятни за слушане.

 

 

PС. Специални адмирации за превода на песните в началото и края. Получили са се изключително красиви, силно въздействащи и дълбоко съдържателни текстове. Поздравления - майсторско изпълнение! :bow:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се присъединявам с хиляди благодарности към преводаческия екип.

Много хубаво сериалче, удоволствие е да го гледа човек, супер попадение е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубав е сериала. Всички герои са красиви и интересни, къде да гледаш по-напред. Но как можаха да сложат Evan Lin в тъпия ъгъл, тия хора жал нямат! До последно това ми разваляше удоволствието. И пропагандата. Те я изкараха тая тяхната партия най-добродетелната и по-праведна от Ангел. Пфу! Сякаш хората не помнят какви са ги вършили! Ама лека-полека ще си напишат нова история. Те така се промиват мозъци. Главният имаше в началото едно такова много неприятно поведение, по-скоро изражение на един умен, но самодостатъчен, високомерен и предвидлив като гросмайстор човек. После се очовечи /като се влюбиш, как се променяш, а?/. Но имаше много силни моменти, сълзите ми бяха покрай тях. Главната героиня си е една умна и разумна, че и с огромно търпение и разбиране към своя човек! И как поразително не му се хвана на нито един блъф /е, почти, де/. Младите приятели, като тримата мускетари. Маршали? Хм. Старите неприятели бяха истински противни, не съм доволна от съдбата им. Последните няколко серии бяха много динамични и интересни! Емоцонални и разтърсващи! И ми оправиха послевкусието след края. Така че препоръчвам сериалчето. И много благодаря на екипа по субтитрите, беше удоволствие!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...