Jump to content

Forecasting Love and Weather (2022)


Recommended Posts

Ей, тия корейци нещо много се разкрепостиха...B) Преди мине почти цял сериал и снимат по някоя рибишка целувка...сега два сериала загледах иииииии ...изненада...в единият хоп в леглото в първа серия, а в другия още във втория... и яко разсъблечени момци и моми:28558:  Яко разкрепостяване пада:28558: И с това дето стават сутрин;) " беше случайност, възрастни хора сме...да забравим" ме убиват. Насвяткат се, хоп в леглото и на сутринта - възрастни хора и случайност...:rolleyes: Да не говорим, че имаме дърта вълчица и младо яре..., ай стига:rofl:

Редактирано от tainax
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Симпатична трета серия. За малко пак да сгрешат на няколко пъти. На Park Min Young спирачките съвсем са се развалили. Направо лети към "пропастта".  Рейтинг 6,8%.  А за по горният коментар, тя не ми изглежда като хищник, по скоро е обратното. 

Инстаграм

Редактирано от gig911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как може да ни баламосват цялата четвърта серия?? А ние се чудим какво става.  Лудница, а пета серия май ще е още по луда.  И кой е толкова луд да бяга при такова силно замърсяване бе?  Рейтинг 7,9%.  

Редактирано от gig911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странен сериал в който една серия е един ден. Имаше интересни моменти, но нещата започват да се оплитат , и следващата серия(6-та) ще е по драматична. Много странно държание от двамата, за хора които уж искат да скрият връзката си. Правят всичкото точно на обратно. 

Off Topic

Тя има кола, от какъв зор той ще я вози в неговата?  И после се оправдават без никой да ги пита?? Изобщо не изглеждат съмнително.  И тя как може да не знае, че единият и колега живее над нея?? Много интересни разговори с бившите.  Тя такъв шут му тегли на бившият си ,че чак ми стана жалко за актьора. Главният герой явно има семейни проблеми които го теглят назад. 

Рейтинга пада до 6,1%., най вероятно защото други три "нови" сериала са се излъчвали в събота

Редактирано от gig911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста абсурдни ситуации в епизод 6.  Много от героите там се държат като  малолетни. А уж изглеждат зрели хора. 

Off Topic

Абе там в Корея нямат ли начин да се отървават от досадни родители?   За какво ще им дават пари??? Аз отговор не намирам. Това клише отдавна се изтърка. Всеки си е поел по пътя , защо ще му дава пари дето е спечелил с труд? Че оня да ги загуби? За полиция не са ли чували?  Тя защо се срещна с баща му , когато той беше пред нея и тя можеше да му каже да отиде да се види с баща си???  Що за идиотщини?  А тя помага на бившият си да си пише статиите?  И накрая други изненади от нея??  А уж нямаше да се среща с колеги?  Гледам другата серия ще е пълна пак с глупости. 

Сериала взех да го превъртам набързо.  Рейтинг 7%. 

Редактирано от gig911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 22 часа, gig911 написа:

 

  Скрий съдържанието

Тя има кола, от какъв зор той ще я вози в неговата? 

Сигурно не иска да плаща гориво. :lol2:

Така като ти прочетох мнението, никак нямам желание да го гледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е толкова лош сериала.  А и Park Min Young  играе там, няма как да го пропусна. Седма серия доста забавна и поучителна.

Off Topic

Само как събра всичките мъже от екипа си барабар с бившият си вкъщи. Обяснението ще е интересно следващият епизод. Който се очертава експлозивен. Главният герой въпреки че беше живял с друга жена преди това , явно още не е разбрал че когато гаджето му каже нещо трябва да се съгласи, още повече пък ако е по голяма от него.  

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, gig911 написа:

Не е толкова лош сериала.  А и Park Min Young  играе там, няма как да го пропусна. Седма серия доста забавна и поучителна.

 

Park Min Young ми е една от любимите актриси, доста я уважавам, но както казах и на сестра си, тя и Song Kang никак не си отиват, дори и тя се съгласи. Може само ние двете да мислим така. :lol:

С Park Seo Joon много повече си пасваха, имаха супер готината химия.

Редактирано от mell_moonie
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох тия корейци, като почнат да си разясняват отношенията  в коридорите и по стълбищата на работа?  Не знам защо това им изглежда като добра идея?  Така най лесно нещата се изясняват в тоя тип сериали. И фактите стават достояние на всички. 

Off Topic

Бившият май напълно откачи, като разбра за връзката на "жена" си и на бившата си. Кака Ха Кьонг го раздава много спокойно и мило с младежа.  В тоя сериал един ден е една серия , а то остават още 8 серии?  Много е интересно за 8 дни/серии какво ще се случи.  Май забременяването още може да ги изненада. И другата серия и тя се очертава луда. Ама как обичат да клюкарстват, колежката от екипа с каква радост влезе да им съобщи за бившата връзка на репортерката. 

Като цяло засега става сериала. Смешен ми е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, gig911 написа:

Ох тия корейци, като почнат да си разясняват отношенията  в коридорите и по стълбищата на работа?  Не знам защо това им изглежда като добра идея?  Така най лесно нещата се изясняват в тоя тип сериали. И фактите стават достояние на всички. 

  Покажи скритото съдържание

Бившият май напълно откачи, като разбра за връзката на "жена" си и на бившата си. Кака Ха Кьонг го раздава много спокойно и мило с младежа.  В тоя сериал един ден е една серия , а то остават още 8 серии?  Много е интересно за 8 дни/серии какво ще се случи.  Май забременяването още може да ги изненада. И другата серия и тя се очертава луда. Ама как обичат да клюкарстват, колежката от екипа с каква радост влезе да им съобщи за бившата връзка на репортерката. 

По-странно е като изясняват неща по средата на улицата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 7.03.2022 г. at 11:18, Sunny1 написа:

По-странно е като изясняват неща по средата на улицата

 

Като в България... :lol: 

'В тоя сериал един ден е една серия'  Моляя? В повечето драми са: 1 епизод - 3 дена :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тоя сериал има един рядък михлюзин. :nunchako: Такъв не съм виждала още от оня сериал, дето го обсъждахме 56 страници. Това го гледам само за да видя как ще се гърчи. Надявам се много серии да продължи мъчението му, хак да му дойде дето я взе тая  лигава използвачка! :no:

Иначе главните хич не си ходят, никаква химия няма, тоя малчо не може да се мери с Плочника :bee:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бившият доста се прояви в 9 серия. Той е много странен. 

Off Topic

Но все пак се надявам до края на сериала да си оправи отношенията с "жена" си и да заживеят щастливо. Тя реално не му е съпруга , защото не са си регистрирали брака.  Нищо ,че е имало сватба. Момента с тортата в ресторанта беше изключително жесток.  Такава издънка. Да не си на мястото на мъжа седящ на масата до която по погрешка докарат такава торта. Главната май си помисли ,че и е излязъл късмета. И отново имаше изясняване на отношенията на стълбището??  И така викаха, че в цялата сграда да ги чуят.  А двамата главни така са обзети от себе си ,че на забелязват какво изобщо става около тях.  Особено като настойчиво си разменяха съобщения, то само сляп нямаше да ги заподозре.  А как си се усмихват един на друг??  Недоразумение се получи и около главният синоптик. А в другата серия майката на главната най накрая ще разбере защо тя не иска да ходи на слепи срещи. Нямало химия между главните, ами как да има като той е 6-7 години по млад. Ама на мен не ми пречи, и без химия ще го вкара в правият път. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днешният епизод на Облачно с кюфтета беше смислен, хареса ми :P В началото на сериала заложиха големи надежди, обаче миналата седмица нещо ми скапаха интереса, днес се завърнаха подобаващо. Нямам търпение да разбера как свършва, ще го държат оплетено допоследно май, май?

 

Spoiler

Доста интересно им "разкриха" един на друг философиите за живота без да са го изговорили помежду си още, според мен това ако не е в следващата то в някоя от следващите серии това ще е главен спор между двамата и това ще определи дали ще си останат заедно или не.

 

Редактирано от pinotnoir
Сетих се нещо, което да допълня
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8-ма съм. Има такива хора като бившия. Отвратителни и жалки.

Харесва ми сериала. Само не мога да разбера разделили са се с бившите,дори вече са женени,

и леле, видиш ли с кого са двойка... кво ги интересува,нали те са тези които са ги отритнали?

Те кво,да не мислят,че всеки за всеки е първия...

На малйия и главната добре им се получава. Честни отношения. Да видим как ще свърши.

Но мисля и двете двойки ще продължат, след като си просттят, щом се обичат. Ще забравят за егото и гордостта...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук времето сериозно се разваля. Никой не мисли вече за брак. Прогнозата за следващата 11 серия е облачно с кратки подобрения водещо до здравословни нарушения.  Но при сестрата на главната май слънцето скоро ще изгрее. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 3/13/2022 at 9:01 PM, gig911 said:

Тук времето сериозно се разваля. Никой не мисли вече за брак.

А, не се тревожи, обикновено който много се зарича да не се жени, пръв слага халката. Да помним старата народна мъдрост "Никога не казвай никога!"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 11 серия , всички май бяха доста вкиснати.  Не бяха в настроение, или по скоро настроението им се менеше доста често. И май изглупяваха на моменти.  Да питаш шефката си по време на оперативката - "Какво ще правим през уикенда" - не е най умната идея. И то не един път , ами два или три пъти???  И повечето двойки си задаваха въпроса  - да се разделяме или не. Само при любителите на пингвините нещата вървяха добре. Поне майката на главната героиня ще остане щастлива накрая, колегата на дъщеря и който живее над нея , май наистина ще и стане зет.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 12-та серия всички изтрещяха.  Следващата като гледам няма да е по добре. Взема да изглупява тоя сериал. 

Off Topic

Главната като ударена с мокър парцал през цялата серия. Лудия баща го третираха съвсем неправилно и като пълни идиоти. Вместо да извикат полицията и да го опандизят за нарушаване на работата им.  И как изобщо е влязъл вътре?  А как е разбрал е другият въпрос на който няма отговор? На него няма кой да му се обади, дори и ако сина му има проблем.  Яки тъпотии.  Двамата бивши си оправиха отношенията, но с партньорите им нещата само се влошават.  

Общо взето всички се държат много незряло.  Което е нормално за корейските сериали, но не е хубаво. 

Редактирано от gig911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...