Jump to content

Forecasting Love and Weather (2022)


Recommended Posts

spacer.png

 

Forecasting Love and Weather (2022)


Страна: Южна Корея
Също така известен като: Love Affair Cruelty , Office Romance Cruelty , Office Romance Atrocities , KMA People: Office Romance Cruelty , Meteorological Office People: In-House Love Cruelty , Cruel Story of Office Romance , Meteorological Administration People: Office Romance Cruelty
Период на излъчване: 12 Февруари 2022 - 3 Април, 2022
Жанр: Драма, Романтичен
Канал:
 jTBC
Режисьор: Cha Young Hoon (Are You Human Too)
Сценарист: Sun Young (Forest)
 

Участват:

Park Min Young като Jin Ha Kyung
Song Kang като Lee Shi Woo
Yoon Park като Han Ki Joon
Yura (Girl's Day) като Chae Yoo Jin
Kim Mi Kyung като майката на Ha Kyung

Oh Dae Hwan като pub chef (епизоди 2 и 9)

 

Резюме: История за любовния живот и работата на мъж и жена от Корейската Метеорологична Служба. 

Jin Ha Kyung е умна и доста организирана, също така държи да не говори за себе си и държи работата далеч от личния живот. Поради студеното си държание тя има малко приятели.

Lee Shi Woo е свободен дух. Въпреки че е непохватен, той може да се похвали с отличен коефициент на интелигентност от 150 и е в състояние да направи всичко, веднага щом реши. Независимо обаче от неговата интелигентност и умения, всичко, което го интересува, е климатът.
 

 

 

:essub:

 

:subs: Свали с български субтитри:  :click:  :click:

:subs: Онлайн с български субтитри: :click: :click: :click: 

Свали с английски субтитри: :click: 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

Редактирано от felicyti
добавени линкове за онлайн
  • Харесвам 6
  • Мерси 5
  • Хаха 1
  • Sad 1
  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да видим сега циклони и анциклони ще се вихрят ли в офиса на метеоролозите. Но факта си е факт - Нуна Min Young пак облажи с агнешко :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Indira написа:

Хайде да видим сега циклони и анциклони ще се вихрят ли в офиса на метеоролозите. Но факта си е факт - Нуна Min Young пак облажи с агнешко :28558:

Значи тази женичка като я видя и знам, че главният е някой скандал :D:D И като видях пеперудко, малеее :es::es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, dido100 написа:

 

Достатъчно, за да ме откаже веднага.

 

Тя, вероятно, едва ли ще е нещо повече от някой тъп ъгъл, споко.;)

С  Kim Mi Kyung в наличност, ще има купон, предполагам, та заради нея, живот и здраве, ще го пробвам.

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра първа серия за мен.  Min Young трябва да си спре диетата, иначе дрехите и ще почнат да се свличат по нея. Темата за времето ми харесва.  Бившият и приятел голям наглец.  Чакам серията довечера и надявам се майтапи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След изгледана втора серия съм без думи. 

Off Topic

Не очаквах  Park Min Young  да легне с младежа още на втора серия.  Май иска да бие рекорди. Такава изненада, сега остава и бебе да направят. Както Ким Сун А в I do, I do.  Там обаче бебето го направиха още в първа серия. 

Та развитието беше доста изненадващо. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, bond написа:

Нещо не ми тръгна. Успях да изгледам само половин епизод и ми доскуча.

 

Мен успя да ме грабне. И двата епизода много ми харесаха :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 11/5/2021 at 11:54 PM, b0rahae said:

Значи тази женичка като я видя и знам, че главният е някой скандал :D:D И като видях пеперудко, малеее :es::es:

То не бяха "Батко" , " Катерицата", "Шикулин" и т.н. и п.р, но това с " Пеперудко" ме уби:28558::rofl: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, zenoa написа:

Кои дни се излъчва драмата?

В Корея е в събота и неделя, бг субс в следващите няколко дни. Еп. 1 вече е качен, а еп. 2 ще е тук още утре :)

Преди 1 час, tainax написа:

То не бяха "Батко" , " Катерицата", "Шикулин" и т.н. и п.р, но това с " Пеперудко" ме уби:28558::rofl: 

 

Ами след Nevertheless така му излезе прякорът :lol2:

 

Ето тук редовно така го наричаме :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм го почнала още, но да дръпна Шефката @cucyta, че има работа за форумния речник:D Там може да намерите отговор на всички по-горе споменати прякори с изключение на Пеперудко и Шикулин, които още не сме ги завели на отчет. :lol: 

 

@zenoa събота и неделя се излъчва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът е тематичен - това е плюс. Все научавам нещо ново. Актрисата - толкова пъти се е рязла, че на моменти се чудя как не си е изрязла и част от темето. Разбирам, че да си в този тип индустрия дълго време се налага да си перфектен, но чак пък толкова. Красива е, но вероятно само пръстите на краката й са останали "естествени".  Но както споменах... "вероятно". Актьорът - малко ми идва в повече с този гланциран вид и напудрен нос. Но ще го преодолея, както преодолях куп глупости и странни неща в корейската тв. индустрия. Всичко е странно...някак. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7 hours ago, dimbland said:

 но вероятно само пръстите на краката й са останали "естествени".  Но както споменах... "вероятно". 

А може и от там да е почнала. Знае ли човек. Тази и ПШХ постоянно ги бъркам. Добре, че втората излезе в майчински, та да си изясня въпроса коя коя е. Но като актриса не е чак толкова зле, справя се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм специалист по пластични операции, но Park Min Young си изглежда така като и в Скандала, само дето е много отслабнала и е остаряла(което е естествено). Лицето и се е издължило заради това. Бузите и ги няма.  Добре изглежда за ролята си в сериала на сериозна професионалистка на около 35 години. 

Off Topic

Но това със сериозната професионалистка излита през прозореца след като я виждаме да лежи гола в леглото с колегата си.  Но въпреки това двамата се държат професионално дори се здрависват. Поглеждат на инцидента доста зряло. Само в един момент тя се пропуква, след като той и казва че остава в екипа и. В тоя момент тя за малко да си изтърве завивката с която се прикрива , но той джентълменски и я повдига обратно.  Хареса ми как тя описа случилото се чрез метеорологични  алегории. 

Клик - статия за сцената

Кофти ще стане когато "майка" и разбере, а тя доста бие.  Само се чудя дали ще има повръщане или гадене след някоя друга серия или не.  По скоро си мисля ,че няма да има. 

За мен тоя сериал започва доста ударно, и разчупват до някъде клишето.  Втора серия има рейтинг от 5,5%. 

Редактирано от gig911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 2/14/2022 at 9:16 PM, b0rahae said:

Ами след Nevertheless така му излезе прякорът :lol2:

 

Ето тук редовно така го наричаме :28558:

Явно е, тъй нареченото "място за точене на лиги" :rofl::28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, tainax написа:

Явно е, тъй нареченото "място за точене на лиги" :rofl::28558:

 

Имаме си няколко местенца, това е основното свърталище, да :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...