Jump to content

Добре дошли в света на детенце 2


Recommended Posts

Това е продължение на темата ми в миналия форум:http://easternspirit...topic-t2047.htm

Днес ще покажа само едно нещо,което все още не е довършено,но.....Много съм блaгодарна на госпожата ми,че ми помогна с приликата :)

 

scan0002.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси Koizora :)

Ето и едно мое колажче (Да не си помислите,че е на някой друг заради долу малкото надписче.Не.Прото в някои сайтове се пиша така :) )

Това ми е първи опит да правя колаж и ми хареса как стана и се радвам,че в страницата на Kaotsun във Facebook много хора го харесаха xP

30135_130294710318189_100000129820448_335310_4210828_n.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веси... още като ми прати рисунката по скайп ти казах какво мисля... просто е уникална, но реших и тук да те похваля!!! Рисувай още, за да ни радваш :) (hug)

Колажчето също ми хареса ;)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси *sun*

А сега да ви покажа какво започнах.Този път и аз много повече работя xD Съжелявам за лошото качество....

 

 

113504862-85160240225eaefab1b48d4d2fb16b67.4c111a10-full.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не се сдържах....знам,че не е довършено,но за мен малко или не е важно вашето мнение(на тези,който пишат или следят темата):

IMG1641A.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесно върви. Изглежда много жив и обемен. Лявата част на устната му (наша дясна) има нужда от още работа, че сега ми прилича на цепка. Не знам как е на снимката, от която гледаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси sinardin :) оправих я.

още не довършила едното почна другото хахаха ама си е така.почваш едно писва ти,почваш друго,псоле се връщаш на старото и такам :)

не знам дали ще се досетите кой е това.подсказка:от boy band е XD

има вероятност да не познаете кой е,защото има още много да се работи над рисунката.(съжелявам за ужасното качество...)

IMG1668A.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малеее~ Браво. Много хубаво рисуваш, давай в същия дух. Рисунката на Джуно ми хареса най-много(но все пак той ми е любимецът от 2пм), а ако нарисуваш и на Джунсу~~~, цена няма да имаш. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, страхотни рисунки - не че разбирам много от изобр. изкуство (срам и позор, че съм от сем. на художници :lol: ), но с моето невъоръжено око бих казала че се е получило перфектно :yes: !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...