Jump to content

Търся...


Recommended Posts

Алфонс, дали не е този: IMDB

Първо за него се сетих по описанието ти. Има го ТУК.

 

А Kaneto Shindo е наистина уникален режисьор, последния си филм направи през 2010 г. на 98-годишна възраст!

Точно той е. Благодаря много. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся този сериал, но където и да го намерих сийд няма, почти никакъв. :( Предложения за други места...

 

Дидка, ще ти пратя линковете на лични + някакви субтитри, но не съм сигурна дали са английски или испански, защото не са ми на компа, просто имам линка, а вътре не личи какви са. Струва ми се, че са английските. Само ме изчакай малко.

П.П. Да, пратих ти английските субчета, приятно гледане, линковете си работят идеално, проверих.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Дидка, ще ти пратя линковете на лични + някакви субтитри, но не съм сигурна дали са английски или испански, защото не са ми на компа, просто имам линка, а вътре не личи какви са. Струва ми се, че са английските. Само ме изчакай малко.

П.П. Да, пратих ти английските субчета, приятно гледане, линковете си работят идеално, проверих.

 

 

Благодаря ти! Аз намерих и от други места. Като дръпна сериите ще ги кача в бгшер-то и може една темичка да му направя.

П.С. Добри отзиви прочетох за него, ще го видим. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! След дълго отлагане реших да изгледам Sorry I Love You .Стигнах до 7 серия и ударих на камък.Нито в замунда нито в мастертв има сийд.А други линкове не намирам.Реших да се прежаля и да я изгледам във Vbox.За мое учудване там има качени само 3 серии.Ако имате идея от къде мода да изтегля серията моля споделете.Бладоря Ви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! След дълго отлагане реших да изгледам Sorry I Love You .Стигнах до 7 серия и ударих на камък.Нито в замунда нито в мастертв има сийд.А други линкове не намирам.Реших да се прежаля и да я изгледам във Vbox.За мое учудване там има качени само 3 серии.Ако имате идея от къде мода да изтегля серията моля споделете.Бладоря Ви!

Изтегли от http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=677744 (трябва ти регистрация в сайта за да свалиш торента) и отделно си свали българските субтитри http://www.easternspirit.org/download.php?list.76.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изтегли от тук (трябва ти регистрация в сайта за да свалиш торента) и отделно си свали българските субтитри тук.

Нито едното нито другото тук мога да отворя.Може ли направо линка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! След дълго отлагане реших да изгледам Sorry I Love You .Стигнах до 7 серия и ударих на камък.Нито в замунда нито в мастертв има сийд.А други линкове не намирам.Реших да се прежаля и да я изгледам във Vbox.За мое учудване там има качени само 3 серии.Ако имате идея от къде мода да изтегля серията моля споделете.Бладоря Ви!

Ето ти всички линкове. Приятно гледане.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли от къде мога да си намеря и сваля ''Blissful Woman'' / ''A Happy Woman'' ( KBS2 2007) ? Гледала съм онлайн серийте до 20, останалите 38 не ги намирам никъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли от къде мога да си намеря и сваля ''Blissful Woman'' / ''A Happy Woman'' ( KBS2 2007) ? Гледала съм онлайн серийте до 20, останалите 38 не ги намирам никъде.

Филма го намерихме в мегата, но ако някой изкопа от някъде субтитри след 20-та серия. :bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E, не открих бг субс тук, но благодаря все пак :)

То в темата си пише къде са бг субтитрите и от кого, но ето ти линка

Има го филма тук, заедно със субтитрите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То в темата си пише къде са бг субтитрите и от кого, но ето ти линка

Има го филма тук, заедно със субтитрите.

Здравейте, търся помощ със линк или от къде да си сваля 1 сезон с бг субтитри на шоуто We got marries с участието на Хьон Джунг и Ханг Бо. Предварително Ви благодаря :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся помощ със линк или от къде да си сваля 1 сезон с бг субтитри на шоуто We got marries с участието на Хьон Джунг и Ханг Бо. Предварително Ви благодаря :)

 

Ние не сме го превеждали, така че можеш само на английски да го намериш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние не сме го превеждали, така че можеш само на английски да го намериш.

А от къде да го намеря, това ми е молбата. Много, Много ще съм Ви благодарна. Дайте ми насока.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...