Jump to content

Търся...


Recommended Posts

Преди време случайно попаднах на един клип в социалните мрежи. Някаква мацка в апартамент, която е призрак всъщност. Надписите бяха на китайски и гугъл го преведе, като Съседката ми е призрак.

Не съм сигурен дали изобщо е филм това, понеже го загубих от поглед бързо този клип но ако някой има представа за какво става дума, нека сподели, понеже ми ми се видя доста забавен откъса. Мерси. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Днес търся АНИМЕ /надявам се правилно да го пиша/-става дума за момче,което живееше в къщата си с няколко момичета-като всяко от тях не беше човек,а да кажем "кентавър" имаше,"черна вдовица/паяк",с една дума все "нечовеци":D Редактирам се-намерих го:lol:

Редактирано от Meri90
Намерих търсеното аниме
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случайно някой да е гледал севернокорейски сериал? Замислих се, че до нас достигат толкова много драми от юг, а северът ни е неизвестен в това отношение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само за този филм се сетих. Признавам си, не съм и търсила дори. Но помня, че четох за този.   

 

А в коментар на преводача е споменат и сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, за съжаление споменатия сериал си е южно-корейски - Хон Гил Дон (2008), севернокорейския оригинал е игрален филм от 1986 за корейския Робин Худ - Хон Гил Дон (1986) , много гледаем, правят силно впечатление сградите, интериора и облеклата, защото са същите като в юга, все пак е за далечно време и далечно кралство, когато не е имало разделение на север и юг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък намерих ето този филм от севера:

"The Schoolgirl's Diary" от 2007 е.

Ето и инфото:

"Филмът описва борбата на севернокорейска тийнейджърка да разбере предаността на баща си към страната му и към научните постижения за сметка на щастието на собственото му семейство. Прекарвайки по-голямата част от времето си на работа като компютърен инженер в далечен град, той оставя двете си дъщери, съпругата и тъщата да живеят в порутения им селски дом. Разпитвайки ценностите на баща си, непокорната тийнейджърка започва да се противопоставя на майка си, трудолюбива библиотекарка, която прекарва вечерите си в превод на научни статии за отсъстващия си съпруг.

Главната героиня осъзнава колко егоистична е била едва след като баща й прави голям пробив в научните си изследвания и е обсипан с похвали за неговата саможертва и преданост към държавата."

Намерих линк само с вградени английски субтитри

Тук

Редактирано от ftisland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся сериал, японски. Помня само базовите неща, а именно- семеен мъж с дете и съпруга. Но не вижда лицата им (помня, че май имаха маски) Гледал съм го преди, не помня кога, но маските върху лицата не са свързани с КОВИД-а. Беше интересен, май самият той имаше причина да не ги вижда (дали имаше паралелен живот, с друга жена? дали вече не ги обичаше??)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет! Трябва ми помощ. Може ли някой да ми изпрати бг субтитри за Jang Ok-Jung, LIVE for LOVE ......Не се сваля филмаот Мастрес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Gardeniq написа:

Привет! Трябва ми помощ. Може ли някой да ми изпрати бг субтитри за Jang Ok-Jung, LIVE for LOVE ......Не се сваля филмаот Мастрес.

 

Jang Ok Jung, Live in Love (2013) Complete 720p KOR [Bulgarian Subtitle].zip

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, drfanteen1 написа:

 

Не се отваря. koki75

 

Не се отваря.        koki75_76@abv.bg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Gardeniq написа:

Привет! Помогнете ми за бг суб на Dae Jang Geum. Тези в сайта след 20 ти епизод ми се разминават.

Видеата от къде си ги свалихте? Според мен субтитрите от сайта ще паснат на този (37,60 GB) или на този  (36,90 GB) торент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...