Jump to content

Търся...

Recommended Posts

Преди 9 часа, stoyan_72bg написа:

Здравейте,търся нещо ново интригуващо,заплетено да гледам,какво бихте ми препоръчали??Нещо като    Secret Forest,Signal,

Human Class,Defendant (2017)

Аз бих препоръчала тeзи: Nobody knows и Confession Историята е интересна, актьорите играят добре (според мен) и като цяло не бяха лесно предвидими сериали.

Edited by anito 24
  • Like 1

Здравейте! Преди време гледах филм за военно-морски инцидент, при който севернокорейците превъоръжиха един кораб с оръдия от танк, малко броня където трябва и уж без да искат предизвикаха граничните кораби на съседите и стана мазало. Беше по реални събития. Моля, ако се сетите за заглавието на филма да ми пишете!

Преди 7 часа, KPOHOC написа:

Здравейте, някой може ли да помогне да намеря песента Всеки ден от албума му Рана 2001г. ?

Здравейте. Относно песента,намерих малка част от нея в Spotify.Вие там проверихте ли? 

Иначе много ми хареса откъсът много хубава балада е:)

Мисля че това е песента,не съм сигурна.

Edited by ftisland

Преди 7 часа, KPOHOC написа:

Да това е песента и аз стигнах само до там.Опитах да я намеря в мп3 формат и да си я сваля, греда...

Значи ако е намеря в мп3 вариант ще ви пиша тук и ще ви кажа откъде съм е намерила.

• Like 1

Преди 10 часа, sisiveli написа:

Здравейте търся сериали китайски може би  психопад  и после жената да се Влюбена  в него 

някой сеща ли се за такъв сериал?:(

може би имаш предвид  Love me of you dare

• Like 1

На 19.06.2022 г. at 8:32, KPOHOC написа:

Да това е песента и аз стигнах само до там.Опитах да я намеря в мп3 формат и да си я сваля, греда...

Ето тук като въведете 문명진(Moon MyungJin) - 하루하루 излизат 19 резултата за песента. Аз всичко си свалям от тук в mp3 формат. Не помня да не съм намирала нещо досега.

• Like 1

На 19.06.2022 г. at 8:32, KPOHOC написа:

От youtube може да си я свалите в какъвто искате формат. Потърсете в чичко Гугъл online download-ери  от  youtube.  Може да уточните , че искате да сваляте в mp3 формат. Ще излязат поне няколко. Копирате линка на горния клип и програмата ще го преконвертира и ще ви го пригатве за сваляне. Остава само да си го изтеглите.

И аз преди свалях така, но от известно време въпреки, че посочвам сваляне в mp3, се сваля в mp4. И да, на компютъра се възпроизвежда, но ако го прехвърлиш на флашка и искаш да го слушаш на друго устройство не става. Поне при мен-пробвала съм в колата и на един стар телефон, който използвам само за музика.

• Upvote 1

Току-що си го конвертирах в mp3 формат  с този онлайн конвертор .Даже линкът на клипа може да стои още зареден. Ако пак не стане - сигнализирайте ми тук , ще го кача някъде и ще ви дам линк да си го изтеглите.

На VLC плеъра на компа ми върви, но нямам възможност в момента да го прехвърля на друго устройство.

• Thanks 1

Здравейте. Преди 9 години ''Такуми кун'' сериите имаха български субтитри, тема тук и бяха качени в торент. Сега поисках да ги дам за гледане, но не откривам нищо. Не ме бива с търсачката и може в мен да е проблемът. Ако може да ми помогнете с линк, ще бъда благодарна. Кога минаха 9 години :slap:

Здравейте.Днес гледах последният епизод на " Level 7 Civil Servant ",във Вбокса.Накрая видях видео,за друг сериал.Ще съм благодарна,ако може да ми помогнете,като ми кажете кой е сериала и най-вече,ако може и линк за него. 

serial (2).PNG

Edited by Meri90
Правописна грешка

1 hour ago, Meri90 said:

Здравейте.Днес гледах последният епизод на " Level 7 Civil Servant ",във Вбокса.Накрая видях видео,за друг сериал.Ще съм благодарна,ако може да ми помогнете,като ми кажете кой е сериала и най-вече,ако може и линк за него. 

serial (2).PNG

When a Man Loves (2013) Когато един мъж обича
Преведен е на български и го има във вбокса

Здравейте,пак съм аз .Докато гледах актьорският състав на "love like the galaxy" ,попаднах на този сериал-опитвам се да кача  снимка,но не става,за това ще кача линк.Дали има превод или ще се превежда,знаете ли? Или Бг преводът на заглавието е друг,или пък аз нещо не мога да го намеря :D.... Благодаря предварително,за вашите отговори. :wub: