Jump to content

Търся...


Recommended Posts

Попаднах на този сериал, но не мога да намеря темата му във форума. Ако някой може да ми помогне, че не се ориентирам има ли тема. Заради любимеца ми питам. :blush::inlove:

Текущо се излъчва, при рускините има само няколко епизода.

Сега го намерих - редактирам, вече го намерих във форума.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, aria написа:

Някой има ли впечатления за това: Rabum Marn?

 

Трудно ще е да има някой, защото няма субтитри, и аз го заглеждах тези дни, но не намерих налични. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@aria, не, ама съм влюбена в това, дето го търсеше по-рано. Пак да кажа - субтитри няма и не, не е сериал, филм е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, seal_reinforce написа:

Е как ги няма, аз филма 4 пъти си го гледах 

Да бе вярно, имало го. Но кой да гледа! :slap:

Само, че е без превод на руски!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търсих в коментарите името на английски, но не намерих /може и да не съм ги видяла/.

Някой разпознава ли тази драма? С китайския хич ме няма, и не разпознавам името. Пробвах и с гугълтранслейт директно от китайски, но няма гаранция, че ми го превежда точно. Опитвам се да намеря нещо за тази продукция и да мога да се ориентирам.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че това е, което търсиш @ariadoramatv

Помислих си, че младежа ми е познат...и наистина  го гледах в Гардиън.

Имам предвид клипчето в горния ти пост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Aretka написа:

гледах, че има добавени субтитри за Мамма мия2, но самия филм(версия) не се открива никъде.. Някой, нещо?

 

На първо четене чичко Гугъл ми даде опция за  онлайн  и сваляне тук , но иска да се регистрираш.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Aretka написа:

ама дали е читав тоя сайт, щото и аз видях няколко места за сваляне уж на филма, ама не съм ги чувала...

Ами пробвах регистрация и опряхме до данни за кредитната карта. И въпреки, че обещават , че са само за потвърждение на легитимността  на потребителя  се отказах, щото нямам навика да давам този вид инфо. Ама пробвай и ти ако искаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9 minutes ago, asha said:

Ами пробвах регистрация и опряхме до данни за кредитната карта. И въпреки, че обещават , че са само за потвърждение на легитимността  на потребителя  се отказах, щото нямам навика да давам този вид инфо. Ама пробвай и ти ако искаш. 

 

Боже, моля ви се... Недейте да се занимавате с подобни сайтове! Направени са точно с тази цел - да събират и източват сметки. Филмът, който ви интересува, в момента е на ниво "запис от камера" -  пишете "Mamma.Mia!.2.2018.720p.HDCAM.1XBET" в Google и най-добре си го свалете през магнит. В даден момент новите заглавия излизат и с по-добро качество. Последните години основно от Азия с вградени субтитри... След това стават достъпни за гледане/сваляне от официалните сайтове като Amazon, Netflix, iTunes и прочие. И най-накрая се появяват и BluRay/DVD-дисковете - съответно и риповете. Нашите торент тракери - визирам Zamunda и Arena - явно им налагат някаква цензура и затова много нови продукции просто не биват качвани даден период от време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся ТЕМАТА във форума за ето този лакорн.

Самият лакорн го гледам вече и е много добър, толкова ме впечатли, че чак е изненадващо. Още съм в началото на сериала и главният г. има уникален поглед. Актьорът притежава толкова тъжни и изразителни очи, че не му се налага да говори, просто с поглед играе. Смятам, че отлично се превъплъщава в персонажа на наемен убиец. Както и останалите му колеги, защото тук показват не само професионалната, а и личната им история. В сценария за сега няма никакви дупки и бели полета, всичко е много логически навързано. Но не намерих във форума темата за този сериал. Търсачката почти никога не ми вади заглавията... Може ли да ми дадете линк?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, aria написа:

Търся ТЕМАТА във форума за ето този лакорн.

Самият лакорн го гледам вече и е много добър, толкова ме впечатли, че чак е изненадващо. Още съм в началото на сериала и главният г. има уникален поглед. Актьорът притежава толкова тъжни и изразителни очи, че не му се налага да говори, просто с поглед играе. Смятам, че отлично се превъплъщава в персонажа на наемен убиец. Както и останалите му колеги, защото тук показват не само професионалната, а и личната им история. В сценария за сега няма никакви дупки и бели полета, всичко е много логически навързано. Но не намерих във форума темата за този сериал. Търсачката почти никога не ми вади заглавията... Може ли да ми дадете линк?

 

 - Ето темата в Истърн спирит.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. :) Търся един японски филм: The Graduates( Lemon no koro) от 2007. Никъде не го намерих из нета, а май нямаме тема за него(освен да е под друго име). Ще съм благодарна, ако някой има информация къде мога да го сваля с английски субтитри(без авистаз). 

 

 

 Lemon_no_koro.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...