Jump to content

Търся...


Recommended Posts

Да, знам че е писано, копирах го защото въпросния господин е обяснил филма много по-добре от това, което аз си спомнях за него. Писала съм му на лични и на него, за да го информирам! :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми каже как се казва драмата:

Разказва се за две деца които  се раждат в един и същи ден,едното дете е на собственик на мина,а другото е на лидер който организира протестите в мината.Собственикът на мината има любовница която е мед.сестра и сменява бебета,като отмъщение на собственика,че не се жени за нея.

Лидера на протестите бива убит.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми каже как се казва драмата:

Разказва се за две деца които  се раждат в един и същи ден,едното дете е на собственик на мина,а другото е на лидер който организира протестите в мината.Собственикът на мината има любовница която е мед.сестра и сменява бебета,като отмъщение на собственика,че не се жени за нея.

Лидера на протестите бива убит.

 

Не, че може да ми се има вяра, но ми прилича на East of Eden ( корейският сериал ) :)

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо ще моля да не ми се смеете. Киноман съм от бай Тошово време, гледам си най-различни филми от арт и не само режисьори, вече съм забравил броя им. Но понякога ме обзема някаква страшна носталгия по времената, когато бях дете и гледах какви ли не пиратерии по видеото. Искам да намеря една от тях. Дублирана бе с гласа на Джендо (ако някой не знае - емблематичен симултанен преводач от немски, превел над 10 000 филма в "ония" времена с много характерен глас). Какво си спомням:
1) Филмът беше запис от RTL. Дублиран на немски, разбира се. Озвучен от Джендо.
2) Ставаше дума за нинджи и шогуни (НЕ Е ФИЛМЪТ "Shogun's Assassin!!!). Японски беше.
3) Началната сцена. Нинджи искаха да убият детето на императора, както и него и цялото му семейство. Те скочиха от дърветата и тичешком стигнаха до стаята, в която се помещаваше детето (престолонаследник?) с бавачката си, Тя самата, почувствала бедата, в последния момент, преди да я убият, успя да скрие детето в една дупка и да го покрие с нещо като рогозка. Детето беше пеленаче, но не извика и се спаси. Жената я простреляха с няколко стрели.
Е след това почти нищо не си спомням :( Само че на касетката имах записан като втори филм Royal Warriors (но това не е първият филм, който търся и който ви описах :)
Вие сте. Ще се радвам много, ако помогнете :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би Shogun's Shadow (1989). Там имаше подобна сцена. 

 

За съжаление не е този филм. Нинджите в началната сцена бяха в черно. Това си спомням със сигурност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :) От доста време издирвам този сериал "Tokyo tower" . Знам само че е от 2007-ма година , но никъде не мога да го намеря :( Някой , ако има информация да ми пише . Ще съм му много благодарна ! :kissy: Ето и малко повече инфо за сериала -

PS: признавам си , че го търся заради ролята на Такаока Соусуке :28558: :28558:. Според мен е страхотен актьор , но за съжаление неоценен както трябва  :mellow:

Редактирано от mrnkaloto
Покривай линковете
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не го откривам. Странното е, че има още два филма със същото заглавие. 

За Соске - поне още двама души тук мислим като теб. Разгледай му темата! Може да си избереш нещо друго с него. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз търся VAMPS. Колкото и да ме е срам се налага да свалям разни неща. Имам един техен двоен лимитиран албум и нали в България за азиатска музика не са и чували, да си поръчваш отвън излиза солено. Ако някой има линкче ще съм благодарна да сподели. Дори за слушане не се намират. :mellow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  Ето тук я има дискографията на Vamps до 2010-та.  :click:

По новите им неща също би трябвало да ги има в сайта. При липса на регистрация, теглиш през магнитния, поне при мен се получава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  Ето тук я има дискографията на Vamps до 2010-та.  :click:

По новите им неща също би трябвало да ги има в сайта. При липса на регистрация, теглиш през магнитния, поне при мен се получава.

Ей, ще те позлатя! :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам нужда от съвет. Племенника ми, който тъкмо записа гимназия се увлича от мангата и дори си купи таблет да рисува. От Япония като цяло. Мислех за рожденния ден да му купя катана, не оригинална, разбира се, но не мога да намеря никъде (за София говоря). Знам един магазин на Раковска където продават мечове, но там нямат нищо подобно. Някакви идеи от къде мога да намеря?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой може ли да разчете в гугъл някой от линковете които работят за сваляне на албума minwoo - iind winds във flac има на първата страница линkове но не мога да си го преведа. :D  :click:

Редактирано от mrnkaloto
Непокрит линк. Преместен
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...