Jump to content

Търся...

Recommended Posts

Снощи благодарение на детективските способности на eli_li и нейни дружки най-сетне се разкри името на неизвестната песен и певец от сериала Swallow The Sun. 034.gif

Изпълнител - Kim Sang Min / 김상민

Заглавие - If it was a dream / 꿈이였으면

По мое скромно мнение, наред с двете песни на TRAX - Fate \ Destiny и Your voice е най-хубавата в целия сериал.Но учудващо липсва и в разширения OST и изобщо из нета.

За тези, които желаят да си я дръпнат - My link :D

А браво и от мен и аз я бях търсил само че без резултат. По принцип такива песни ако са на език, който разбирам търся с цитат от текста, само че корейският не е в лингвистичните ми умения за съжаление. Не ви знам как сте я намерили ама си е похвално само за тайни служби сте. :D

А, тайни служби... Ся и тях ли да обучават? :lol:

Основният проблем беше, че на младежа, който я пее има много малко песни изобщо в Тубата.

Търся си японския филм от 2003 - LOVERS' KISS ラヴァーズ・キス с Hiroki Narimiya и Aoi Miyazaki. Някой ако има представа от къде да го изтегля с английски субтитри...

Търся си японския филм от 2003 - LOVERS' KISS ラヴァーズ・キス с Hiroki Narimiya и Aoi Miyazaki. Някой ако има представа от къде да го изтегля с английски субтитри...

:click:

Ама с този сийд трудно ще се изтегли. :lol:

:click:

Ама с този сийд трудно ще се изтегли. :lol:

A субтитрите или само аз не ги виждам :(

Lovers Kiss (2002) 2

Year: 2003

Country: Japan

Director: Ataru Oikawa

Genre: Romance

Runtime: 114 min

Language: Japanese

Subtitles: No Eng Subs

Освен че сийда е малко аз нямам регистрация за този сайт така че е все едно. Странно, но досега успявах да го избягвам :lol: Все си ги намирах от другаде, но този филм нещо се опъва. :lol: А и merisa е права че няма субтитри...

Наримия ще ме извинява че не съм гледала 1 два филма с него айде :lol:

Някой може да ли да ми даде линк за това филм - http://asianmediawiki.com/Love_Summer ? Моляя! :rolleyes:

Ами, като заредиш в гугъла името на филма, излизат доста места откъдето може да се изтегли. Друг е въпросът, че субтитри на англ. липсват, има на индонезийски. :)

Единствено на това място пише, че има субтитри(явно вградени), но не пише на какъв език са.

Здравейте, търся едно японско шоу мисля че се казва Gaki no Tsukai Batтsu Game. Трябват ми всички епизоди с английски субтитри. Ако някой знае от къде мога да си ги изтегля да даде линк :)

Съжелявам ако темата не е за общи приказки просто не знам къде се пускат такъв вид теми.

Secret Agent Miss Oh - корейски сериал, но го намирам само с испански субтитри. Ако някой може да ми каже откъде да го гледам с английски, ще съм му благодарна.

Secret Agent Miss Oh - корейски сериал, но го намирам само с испански субтитри. Ако някой може да ми каже откъде да го гледам с английски, ще съм му благодарна.

:click:с англ. суб.

Трябваше да се досетя, че може би го има тук, само че с друго заглавие. :slap: Мерси, много! Спести ми мъченето с английския. :D

Здравейте, тъй като не можах да намеря къде точно да попитам, затова ще опитам в тази темичка. Амм....търся човек, който може да ми преведе нещо като документ от корейски на български. За повече информация да ми пише ЛС, а и ако трябва по някакъв начин ще му се отплатя само да каже! ;)

Търся една песeн на jrock групата AND -Eccentric agent- - Beretta 6-14, която никъде не успях да открия. Дано някой може да ми помогне. (^_^)