Jump to content

Търся...


Recommended Posts

Здравейте! Много ще се зарадвам ако може да ми кажете дали тези картинки са от някое аниме или манга....

My link

My link

Според мен са Fan Made, но все пак да попитам.

Благодаря ви, предварително! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата картинка е от анимето Fate/stay night, а втората не е от аниме, а от игра. Този главният беше някакъв вампир, обаче не ми зацепва акъла как се казваше. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми даде линк за сваляне на първият сезон на We Got Married :)

 

За това ли става въпрос, че малко не съм наясно? :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а втората не е от аниме, а от игра. Този главният беше някакъв вампир, обаче не ми зацепва акъла как се казваше. :rolleyes:

 

Прилича малко на Данте от Devil may cry и в действителност не е само игра, а има и аниме ако става въпрос за него :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, от около 3 часа упорито се опитвам да намеря откъде да си дръпна Say Yes Enterprise, но навсякъде удрям на камък. Като го намеря някъде, то няма пък сийдъри. Има естествено онлайн, но при условие, че качеството на тайванските сериали не е толкова добро, сериалът е от 2004, а онлайн излъчването допълнително разваля качеството предпочитам да си го изтегля. :( Надявам се да съм пропуснала някое място за теглене и вие да ми го кажете. :)

П.С.: Ако не целият сериал, може само история 1 (първите 6 епизода).

 

P.S.: Намерих, оттук може да се изтегли донякъде - няма превод на целия сериал. След 23 еп. на никакъв език не може да се намери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като изгледах филма Tumbling забелязах японския дует Honey L Days .Изгледах няколко техни клипчета и много ми харесаха. Искам да попитам имаме ли тема тук за тях ,аз май не намирам ,ама не съм сигурна... :unsure::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като изгледах филма Tumbling забелязах японския дует Honey L Days .Изгледах няколко техни клипчета и много ми харесаха. Искам да попитам имаме ли тема тук за тях ,аз май не намирам ,ама не съм сигурна... :unsure::)

 

Нямат си тема тук, но ако имаш желание, може да им направиш една :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да се сеща случайно филм беше училищна драма мисля че, главният герой беше рус, за съжаление не се сещам сюжета изобщо нито дали беше китайски или корейски! Мярнах го не особено наскоро в сайта и ми се искаше да го гледам. Не съм сигурна дали тук е мястото да попитам, но ще съм благодарна ако някой ме подсети за името :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста ограничено инфо даваш, но първото, което ми идва на ум е Koizora. Има филм и сериал, но не знам ако е това, кое от двете имаш предвид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и аз за Koizora се сещам - сериала. А филма Sky of Love.

Щом актьора е рус, няма да е китайски, малко вероятно да е корейски, по-скоро японски. Виж в раздела с японските филми. Ако се сетиш нещо друго, може да имаме по-голям успех ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Здравейте, търся едно японско шоу мисля че се казва Gaki no Tsukai Batтsu Game. Трябват ми всички епизоди с английски субтитри. Ако някой знае от къде мога да си ги изтегля да даде линк

Batsu Games
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...