Jump to content

Търся...


Recommended Posts

Снощи благодарение на детективските способности на eli_li и нейни дружки най-сетне се разкри името на неизвестната песен и певец от сериала Swallow The Sun. 034.gif

 

Изпълнител - Kim Sang Min / 김상민

Заглавие - If it was a dream / 꿈이였으면

 

По мое скромно мнение, наред с двете песни на TRAX - Fate \ Destiny и Your voice е най-хубавата в целия сериал.Но учудващо липсва и в разширения OST и изобщо из нета.

За тези, които желаят да си я дръпнат - My link :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А браво и от мен и аз я бях търсил само че без резултат. По принцип такива песни ако са на език, който разбирам търся с цитат от текста, само че корейският не е в лингвистичните ми умения за съжаление. Не ви знам как сте я намерили ама си е похвално само за тайни служби сте. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, тайни служби... Ся и тях ли да обучават? :lol:

 

Основният проблем беше, че на младежа, който я пее има много малко песни изобщо в Тубата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся си японския филм от 2003 - LOVERS' KISS ラヴァーズ・キス с Hiroki Narimiya и Aoi Miyazaki. Някой ако има представа от къде да го изтегля с английски субтитри...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся си японския филм от 2003 - LOVERS' KISS ラヴァーズ・キス с Hiroki Narimiya и Aoi Miyazaki. Някой ако има представа от къде да го изтегля с английски субтитри...

:click:

Ама с този сийд трудно ще се изтегли. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:click:

Ама с този сийд трудно ще се изтегли. :lol:

A субтитрите или само аз не ги виждам :(

 

Lovers Kiss (2002) 2

Year: 2003

Country: Japan

Director: Ataru Oikawa

Genre: Romance

Runtime: 114 min

Language: Japanese

Subtitles: No Eng Subs

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен че сийда е малко аз нямам регистрация за този сайт така че е все едно. Странно, но досега успявах да го избягвам :lol: Все си ги намирах от другаде, но този филм нещо се опъва. :lol: А и merisa е права че няма субтитри...

Наримия ще ме извинява че не съм гледала 1 два филма с него айде :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може да ли да ми даде линк за това филм - http://asianmediawiki.com/Love_Summer ? Моляя! :rolleyes:

Ами, като заредиш в гугъла името на филма, излизат доста места откъдето може да се изтегли. Друг е въпросът, че субтитри на англ. липсват, има на индонезийски. :)

Единствено на това място пише, че има субтитри(явно вградени), но не пише на какъв език са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся едно японско шоу мисля че се казва Gaki no Tsukai Batтsu Game. Трябват ми всички епизоди с английски субтитри. Ако някой знае от къде мога да си ги изтегля да даде линк :)

 

Съжелявам ако темата не е за общи приказки просто не знам къде се пускат такъв вид теми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Secret Agent Miss Oh - корейски сериал, но го намирам само с испански субтитри. Ако някой може да ми каже откъде да го гледам с английски, ще съм му благодарна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Secret Agent Miss Oh - корейски сериал, но го намирам само с испански субтитри. Ако някой може да ми каже откъде да го гледам с английски, ще съм му благодарна.

:click:с англ. суб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, тъй като не можах да намеря къде точно да попитам, затова ще опитам в тази темичка. Амм....търся човек, който може да ми преведе нещо като документ от корейски на български. За повече информация да ми пише ЛС, а и ако трябва по някакъв начин ще му се отплатя само да каже! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся една песeн на jrock групата AND -Eccentric agent- - Beretta 6-14, която никъде не успях да открия. Дано някой може да ми помогне. (^_^)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...