Jump to content

Търся...


Recommended Posts

преди 6 минути, Meri90 написа:

Здравейте,пак съм аз .Докато гледах актьорският състав на "love like the galaxy" ,попаднах на този сериал-опитвам се да кача  снимка,но не става,за това ще кача линк.Дали има превод или ще се превежда,знаете ли? Или Бг преводът на заглавието е друг,или пък аз нещо не мога да го намеря :D.... Благодаря предварително,за вашите отговори. :wub:

 

 

Сериалът си има тема в раздела за китайски сериали. Най-лесно е да влезете в каталога на съответния раздел и да проверите дали дадено заглавие има тема при нас. В самата тема се вижда, че няма линкове за български субтитри, което означава, че към момента няма превод. Ако в бъдеще има такъв, ще сложим и линкове :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Отново пристигам,с моите запитвания :D . Днес изгледах сериала"По моят начин" и незнайно защо,се сетих за един друг корейски сериал-нищо че историята е съвсем различна и нямат нищо общо. :D  Та така-главната героиня е певица/може би около 18-22 годишна/,но поради някаква причина/инцидент,вече не я канят никъде,няма ангажименти.Жанра който изпълняваше,предимно се слушаше от възрастните-доста стар стил музика.И съответно имаше съперница,която винаги успяваше да направи така,че тя да не се качи на сцена отново.Но в крайна сметка,момичето успя да се качи ,макар и в някакво малко селце.И това е което се сещам. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, Meri90 написа:

Здравейте.Отново пристигам,с моите запитвания :D . Днес изгледах сериала"По моят начин" и незнайно защо,се сетих за един друг корейски сериал-нищо че историята е съвсем различна и нямат нищо общо. :D  Та така-главната героиня е певица/може би около 18-22 годишна/,но поради някаква причина/инцидент,вече не я канят никъде,няма ангажименти.Жанра който изпълняваше,предимно се слушаше от възрастните-доста стар стил музика.И съответно имаше съперница,която винаги успяваше да направи така,че тя да не се качи на сцена отново.Но в крайна сметка,момичето успя да се качи ,макар и в някакво малко селце.И това е което се сещам. 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ме отново-може ли да ми кажете,кой е този сериал,който рекламират в последните секунди. Не мога да кача скрийншот,дава ми че размера е голям. От 32:15 минути започва рекламата на новият 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Meri90 написа:

Ето ме отново-може ли да ми кажете,кой е този сериал,който рекламират в последните секунди. Не мога да кача скрийншот,дава ми че размера е голям. От 32:15 минути започва рекламата на новият 

 

 

Second To Last Love.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Идвам пак ,със търсене на поредният сериал.Младо момиче,което е "Ангела на смъртта"-имаше с нея книга на смъртта,където трябваше да посреща починалите.С нея имаше и мъж"Ангел на смъртта",наричаше го "старши" или нещо подобно,също така бяха невидими за живите.По някаква причина-мисля,че младо момиче или момче падаше от сграда и тя случайно падна с него или той падна върху не я и тя стана"видима"за околните.Започна да ходи на училище с това момче,той от своя страна живееше само с баба си.Оказа се,че негова учителка е и биологичната му майка,която го е изоставила.Отделно,тя беше омъжена за човек,който има дете от починалата си съпруга. "Старшият" на това момиче,започна да търси начин да я върне,отново във света на"ангелите".Търсех с търсачката във форума,с думите "ангел" или ангел на смъртта",прегледах страниците които ми излезнаха ,но нямаше съвпадение.Отново благодаря предварително.

Редактирано от Meri90
допълнение
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, Meri90 said:

Младо момиче,което е "Ангела на смъртта"-имаше с нея книга на смъртта,където трябваше да посреща починалите.С нея имаше и мъж"Ангел на смъртта",наричаше го "старши" или нещо подобно,също така бяха невидими за живите.По някаква причина-мисля,че младо момиче или момче падаше от сграда и тя случайно падна с него или той падна върху не я и тя стана"видима"за околните.Започна да ходи на училище с това момче,той от своя страна живееше само с баба си.Оказа се,че негова учителка е и биологичната му майка,която го е изоставила.Отделно,тя беше омъжена за човек,който има дете от починалата си съпруга. "Старшият" на това момиче,започна да търси начин да я върне,отново във света на"ангелите".

 

Възможно ли е да е High School: Love On?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Търся Корейски сериал-главната героиня живееше с баба си ,в планината.Следващото което се сещам,е че започна работа в някакъв офис,мисля,че беше свързан с реклама на продукти,защото на някаква бутилка с вода измисли даден текст и съответно,предостави идеята си на една от "старшите".А директора на офиса /фирмата,разбра=главният герой..Естествено,че той пък я харесваше. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Meri90 написа:

Здравейте.Търся Корейски сериал-главната героиня живееше с баба си ,в планината.Следващото което се сещам,е че започна работа в някакъв офис,мисля,че беше свързан с реклама на продукти,защото на някаква бутилка с вода измисли даден текст и съответно,предостави идеята си на една от "старшите".А директора на офиса /фирмата,разбра=главният герой..Естествено,че той пък я харесваше. 

Здравей, сигурно не е High End Crush, защото там живееше с дядо си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, fractal написа:

Здравей, сигурно не е High End Crush, защото там живееше с дядо си.

Здравейте.Не ,не е този.Не ми излиза във Вбокса,а аз там гледам Корейските сериали.Все пак благодаря,за това заглавие,ако го намеря с превод,ще изгледам и него. :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4.04.2023 г. at 23:04, Meri90 написа:

Здравейте.Търся Корейски сериал-главната героиня живееше с баба си ,в планината.Следващото което се сещам,е че започна работа в някакъв офис,мисля,че беше свързан с реклама на продукти,защото на някаква бутилка с вода измисли даден текст и съответно,предостави идеята си на една от "старшите".А директора на офиса /фирмата,разбра=главният герой..Естествено,че той пък я харесваше. 

 

Не помня подробности, но се сещам за това. Главната живееше в планина и после се премести в град.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 6.04.2023 г. at 10:24, snowmoon написа:

 

Не помня подробности, но се сещам за това. Главната живееше в планина и после се премести в град.

 Да,този е .За пореден път съм благодарна,за помощта.  :thanks::inlove::es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Търся сериал,който е заснет да кажем 2019-2022г,преведени всички епизоди  и качени  във Vbox7. Главната героиня е продуцент,а главният е известен певец или актьор,който тя случайно нарича "импотентен",преди за замина от Корея-на летището пред всички репортери и фенове.След завръщането си,той постоянно я "тормозеше",макар че се познаваха от преди той да е известен.Накрая станаха двойка. Преди няколко месеца го гледах и мислех,че съм го запазила в плейлистата си,но явно не съм.Ще съм ми много благодарна-отново,за помощта. 

Редактирано от Meri90
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7 minutes ago, Meri90 said:

Главната героиня е продуцент,а главният е известен певец или актьор,който тя случайно нарича "импотентен",преди за замина от Корея-на летището пред всички репортери и фенове.След завръщането си,той постоянно я "тормозеше",макар че се познаваха от преди той да е известен.Накрая станаха двойка.

Мисля, че става въпрос за Shooting stars.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...