Jump to content

Търся...


Recommended Posts

Здравейте,пак съм аз.Търся филм,подобен на "I Do,I Do" , но ставаше дума за фирма свързана с друго. ..

П.С намерих филма.. :D

Редактирано от Meri90
Намерен филм
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся един филм от доста време и не знам нищо за него, освен че го даваха една новогодишна вечер и беше към края на 80-те(ако не се лъжа) Разказваше се за някакви полицаи и имаше някакви гонки, някакви роботи ако не се лъжа. И беше доста смешен, с добра доза кунг-фу. Едно нещо ми се е запечатило в съзнанието: 

При една от гонките, един се покатери върху задната резервна гума на джип с идеята джипа като тръгне, да тръгне и този, но джипа като тръгна тази гума просто си стоеше зад джипа на метален пилон и онзи остана да виси на нея. Мисля че бяха 2 серии също. Знам, че от гореспоменатото надали някой ще се сети, но реших да опитам.

Поздрави! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак съм аз :D. Търся сериал,който съм гледала ,но незнайно защо не е в раздел "Любими" или не съм го запазила като плейлиста(за Вбокса става дума).Подобен е на "Moon Lovers ".А,между другото не е и "Mr.Queen". Благодаря много,на всеки отзовал се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Meri90 написа:

Пак съм аз :D. Търся сериал,който съм гледала ,но незнайно защо не е в раздел "Любими" или не съм го запазила като плейлиста(за Вбокса става дума).Подобен е на "Moon Lovers ".А,между другото не е и "Mr.Queen". Благодаря много,на всеки отзовал се.

 

Име на актор дали ще се сетиш? Или поне насока къде другаде е играл актьор от сериала? Или жанр? Или дали става дума за нов сериал – от последните 1-2 години, или за по-стар? По какво прилича на Moon Lovers – по това, че е исторически, че има пътуване във времето, или по нещо друго? Твърде малко е информацията, така само ще гадаем на сляпо.

 

Сещам се за Moonlight Drawn By Clouds (исторически и романтичен), но наистина налучквам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подобни на японския Moon Lovers

Lady's House

Youth (2018)

Jang-Soo Store

Be With You

 

Подобни на корейския Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo

Startling by Each Step

Heirs From Another Star 

Go Princess Go

 

Това излиза от сайтовете като се потърсят подобни на горните сериали. Избери си.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Meri90 написа:

За пътуване във времето,но филма е на повече от 1-2 години.

 

Queen Inhyun's Man (2012) 

Splash Splash Love (2015)

Time Slip Dr. Jin (2012)

Deserving of the Name (2017) – тук пътуването е в настоящето, не в миналото

The Rooftop Prince (2012) – тук също

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте:) Малко помощ ще поискам:( Намерих си това заглавие "Qing Mi Xing Ti Yan",тайванско е. 8 епизод е изтрит и не ми тръгва от Вбоксът.Проблемът е,че само онлайн мога да гледам:unsure: Потърсих в други сайтове Ютуб,Вики и няма.Може и да пропусна епизода,не ми е проблем:D Благодаря ви предварително за помощта:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся заглавието на сериала, дето му викате Прасковките. Онзи ден ми попадна в една тема и не си го отметнах. Ровя се с търсачката, така, иначе, не ми излиза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, seal_reinforce написа:

:click:

 

От толкоз жаргон, никой не му помни истинското име :D

Благодаря, тъкмо си го намерих. Ми то, такова заглавие как да се запомни!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 17 часа, ftisland написа:

Здравейте:) Малко помощ ще поискам:( Намерих си това заглавие "Qing Mi Xing Ti Yan",тайванско е. 8 епизод е изтрит и не ми тръгва от Вбоксът.Проблемът е,че само онлайн мога да гледам:unsure: Потърсих в други сайтове Ютуб,Вики и няма.Може и да пропусна епизода,не ми е проблем:D Благодаря ви предварително за помощта:)

Тъй като гледам сийд няма никъде. Ако успея да изнамеря видеата, ще кача нов онлайн, но всичко е въпрос на време.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, В. Лятото написа:

Ми то, такова заглавие как да се запомни!

 

Той има и алтернативно, но с него много се бърка, щото има и други сериали с това име. Вероятно вече си разбрала :D

 

За по-кратко иначе ползвам 3L3WTMOPB :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, felicyti написа:

Тъй като гледам сийд няма никъде. Ако успея да изнамеря видеата, ще кача нов онлайн, но всичко е въпрос на време.....

Много благодаря за отговорът,наистина:) То за 5 минутен епизод,грехота е да се ровите и търсите,а и да качвате.Ще пропусна епизода,не е проблем:D Аз си мислех,че ей така налично има в Вбоксът където към пропуснала потребител който да го е качвал.Не искам да ви губя от времето извинявам се и ви благодаря:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...