Jump to content

Търся...


Recommended Posts

@asha, на помощ! Те имали и друго:

 

 

Това е, да си го срещала с някакви субтитри (било то и руски)?

 

И още едно. Тия хора поредица ли снимат, ошашавих се. Много е лошо човек да не знае китайски :cry:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, asha написа:

@seal_reinforce, ей ти го момъка в оригинал . И на мен ми направи впИчЪтление...:ilovethis:

Ето му филмографията на младежа и на по- разбираеми език от китайския :) аз по принцип се старая да не заглеждам такива филмчета, че рядко имат някакъв превод

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vivivan, мерси. Тука му няма филмите от 2017 и 2018, а ми прави впечатление, че са все заедно. Новите Венго и Дилраба :lol2:

Малкият обаче е страхотен, много му се отдава. Каквото намеря, ще изгледам и без субси, той главно я гледа, сякаш ще я изяде, връзва я и я тръшка по кревати и дивани, ко да му четеш на това :D

Ако излязат английски субс, ще ги преведа всичките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforce  , ще погледна по -подробно довечера, но като му хвърлих набързо един вентилатор, ми наподобява по -скоро на китайските вариации на тайландския " slap-kiss" жанр. Имаше една такава поредица. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@asha, много ти благодаря! Не мога да намеря едната част на горните две, а подозирам, че в момента гледам втората. Те и трите им общи са някви странни, сякаш без начало, но много ме кефят :happy::D 

 

Тя участва в още 2-3 такива малко abusive, но без него (товатова и това), те си имат англ. субс, поне доколкото набързо мернах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforce, 'начи, аз , за себе си открих китайския принос към "slap-kiss" жанра с поредицата филми , продукция 2016г  на ей този актьор . И с наличен руски превод онлайн. В последствие се прибавиха и заглавията, които ти си ги посочила в горния си пост. На тях случайто се "натресох" в тубето и съответно ги "ошетах" набързо. 

Като оставим настрана сюжетните прилики с все някакво за мислено отмъщение  и правилото - "колкото повече главния тормози главната, толкова повече тя ще е хлътнала накрая :896767:"  , това , което ми направи впечатление са две песни - постоянно повтарящ се саундтрак  към всички филми. И понеже ми харесаха се разтърсих за изпълнителя. Е, намерих го , едната се сдоби с бг буквички /щото  още ме държеше под влияние/ , а другата е на стендбай позиция за някой друг път/ .  

Между другото, в тубето има много непреведени филми, които вероятно няма и да имат превод.

Двете клипчета , които си сложила са от два различни филма.

Това е целия филм по първия клип. Втория не мога да го намеря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@asha, и аз ги ошетах и нищо не ми хареса, освен двете части на наште хора по-горе. Филмчето от линка вече го изгледах, обаче то е само едната част (според мен е втора). Филма от втория клип, който се явява другата част, не го намирам. Даже не ми трябват субси, и raw ще гледам, ама няма. В тоя ред на мисли, препоръчвам го. Явно момчето е дОбро, другите са слаба ракия :896767:

 

Пусни ми на лични някой от тайската поредица, ако се сещаш.  

 

P.S. Forbidden Girl Romance 1 и 2 ги водят, не, че не намирам нещо по име за другата част. Ни по английско, ни по китайско.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слънце, те голяма част тайските сериали са slap-kiss.Последните години взеха да се "култивират", ама ако бръкнеш  в по- старите, ще се имаш за гледане с месеци.

ПС - в руския сайт намерих с артистката още един филм от този тип.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jao Sao Jum Yorm /2018/ - нов серил с Мик. Не го намирам в темите, а вече е преведен до 5 епизод. Аз го почнах тук.   Много е весел, харесват ми забавните моменти. Предполагам, че ще се появи и тема, но реших да кажа.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, aria написа:

Jao Sao Jum Yorm /2018/ - нов серил с Мик. Не го намирам в темите, а вече е преведен до 5 епизод. Аз го почнах тук.   Много е весел, харесват ми забавните моменти. Предполагам, че ще се появи и тема, но реших да кажа.

 

Еее, не! Просто нямам думи - онемях от тази телепатия. Снощи го започнах и аз и ми хареса. Днес смятах да му спрятам тема.  Влизам и ...какво да видя - твоят пост. :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, asha написа:

Еее, не! Просто нямам думи - онемях от тази телепатия. Снощи го започнах и аз и ми хареса. Днес смятах да му спрятам тема.  Влизам и ...какво да видя - твоят пост. :kissx:

Аз вече съм до 6-та серия. Страхотен сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В траур съм, @aria- до сега я киприх и накрая не я прие форума и всичкото материал отлетя в небитието. Сега - втори опит...:cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като Мик ми е слабост, дали някоя от вас добри душички го е намерила сериала с английски субсове? Ако е така, я дайте един линк, че и аз да изплакна окото!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся това чудо, на което дори името му не знам. Харесва ми, че има и животни /тюлен, мечка и куче на първо гледане видях/. Актрисата е много симпатична.

Някой знае ли кой е този сериал и дали има превод?

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, aria написа:

Търся това чудо, на което дори името му не знам. Харесва ми, че ще има и животни /тюлен, мечка и куче на първо гледане видях/. Актрисата е много симпатична.

Някой знае ли кой е този сериал и дали има превод?

Това чудо ми го препоръчаха преди време и съм много доволна :) Има си и тема тук - Confusedly in Love / Ruk Gan Punlawan

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...