Jump to content

Търся...


Recommended Posts

Аз линковЕ не видях... В последният пост е публикуван един линк за сваляне, но той вече е изтекъл :/ Ако не държиш да е FLAC тук има активен линк за албума в mp3.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам го в мп3 , ама флак си е друго :D  flac ----- >  :click:

Иначе в гугъл го има флак няколко линка обаче не разчитам езика. Хелп, това ми е любимия изпълнител. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой по-добре запознат от японската ,,секция" може ли да помогне ?

 

Търся да гледам това - Gozen 3 ji no Muhouchitai с Honda Tsubasa и Odagiri Joe .

 

Изобщо не съм наясно с японските източници за сваляне или гледане онлайн ,

единствено в тубата намерих няколко серии, те са по 12-14 мин и то без превод.

 

Дали го има някъде преведено на английски ?  Ще съм много благодарен. :)

 

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Някой по-добре запознат от японската ,,секция" може ли да помогне ?

 

Търся да гледам това - Gozen 3 ji no Muhouchitai с Honda Tsubasa и Odagiri Joe .

 

 

 

 

В Авистаз го има, но без субтитри тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся Far Away Love, но очевидно не мога да го намеря. Във форума не ми изкочи дори заглавието му въпреки търсачката. Може ли малко помощ за сериала? С любим актьор е - искам да го гледам.

 

Търся също така Two Weeks (2013), обаче търсачката пак не го показа.  Може ли помощ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся Far Away Love, но очевидно не мога да го намеря. Във форума не ми изкочи дори заглавието му въпреки търсачката. Може ли малко помощ за сериала? С любим актьор е - искам да го гледам.

 

Търся също така Two Weeks (2013), обаче търсачката пак не го показа.  Може ли помощ?

 

https://avistaz.to/

Решение на всичките ти търсения. Няма по-добър сайт за кор. сериали... За съжаление сега погледнах, че регистрациите им са затворени, но дори и да пробваш през чат-канал пак си заслужава. Има почти всичко като сериалите с висока резолюция - 720p и нагоре са Free Leech. Иначе ако само стрийм дириш препоръчвам - http://dramacool.io/ И двата сериала ги има с англ. субтитри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шефе, сега видях, че търсиш Gozen 3 ji no Muhouchitai. Тук пише, че се превежда от руснаците... ама вече 6 месеца няма нищо.

 Или чакат и те английски суб., или някой се бори с японския. Ще го наглеждам.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся Far Away Love, но очевидно не мога да го намеря. Във форума не ми изкочи дори заглавието му въпреки търсачката. Може ли малко помощ за сериала? С любим актьор е - искам да го гледам.

 

Търся също така Two Weeks (2013), обаче търсачката пак не го показа.  Може ли помощ?

 

Ето темата на Far Away Love - там има линкове за сваляне, за гледане онлайн :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,не знам дали тук  е мястото,ама ще попитам :D По една българска телевизия даваха един игрален филм китайски,но никъде не мога да го намеря из сайтове,защото просто и да го напиша на английски не ми излиза нищо.Искам да попитам дали някой го е гледал или го знае просто,и ако може откъде мога да си го сваля.Ето заглавието и актьорите. 

Благодарение на раците игрален филм /Китай, 2008г./, режисьор Цъу И, в ролите: Лиу Дзъ Лан, Сие Дзюн Хао, Фу Син Ин и др.

Много благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че това е филмът, който търсиш, но за съжаление не го намирам в основните тракери. Английското заглавие, дадено в уикипедия е Chinese Food, което също не помага особено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много.Рова е филмчето,аз не го намерих,поради точното име как се казва,как го намерихте не знам.Това е лионк от който може да се свали,ако искате да го видите,а това е другото му заглавие,което намерих,поне така си мисля :D  Chinese Food ето и линк към друг сайт.Благодаря отново за помоща. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,търся 2 филма първия - за едно момиче което спа с учителя си (прелъсти го) и после се побърка по него, започна да го преследва и тем подобни.Единственото което се сещам,че актьора беше известен, а актрисата беше едно доста красиво момиче.
Втория филм - беше за войници,имаха семейства живееха в един квартал..главния актьор се влюби в жената на своя колега(която мисля че беше китайка) и започнаха връзка.
Надявам се да ми помогнете  :up:  :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е японски и е сериал, би трябвало да е този Taisetsu na Koto wa Subete Kimi ga Oshiete Kureta http://www.easternspirit.org/forum/index.php?showtopic=3689 title="Click Me" rel="nofollow external">click-me.gif.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, от няколко дни се опитвам да намеря субтитри за следните сериали - Loving You a Thousand Times (2009) и Powerful Opponents (2008) И двата са били качвани в Masters-TB.com преди време... Ако някой може да помогне ще бъде безкрайно благодарен! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първото го има само с БГ аудио :28558:

Една от трите превеждани на български корейски драми

 

Хах! Нямах на идея... В чужбина съм и Замунда нещо тези дни не е достъпна, та не мога да проверя в момента. Благодаря за информацията! В описанието в Мастърс пишеше "Благодарение  на Gardeniq, lukreciana и Еastern Spirit", но тук има само субтитри за първите 5 епизода, та реших да запитам каква е работата с този сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...