Jump to content

Търся...


Recommended Posts

Някой знае ли откъде мога да си изтегля тази песен:

в mp3 формат без регистрация? Не мога да я намеря никъде...

My link

Просто маркираш MP3 отдясно и бутона "започни" и ще ти се изтегли. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте от къде мога да изтегля сериала:

Китайската кукла

Оригинално заглавие: The Game

Държава: съвместна продукция на Китай и Хонг Конг

Епизоди: 24

Година: 2008

Режисьор: Yuen Ying Ming

Базиран по романа "The Lunatic" от Liu Ping

 

Предварително благодаря :)

 

460x618.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми помогне да си намеря от някъде корейския сериал Glass Mask от 47 епизод нагоре? :) Става и за онлайн гледане и за сваляне. За сваляне никъде не ги открих на познатите места, а за онлайн гледане не става във viki.com , dramafever и azntv... нещо като регионално заключени са епизодите. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да имате представа на кой филм е този постер? Някой на Такеши Китано?

262780_555935494434139_282326349_n.jpg

 

PS: Тази песен на ADAMS - Dizzy Love - е готина : )

 

Доколкото виждам е някаква поредица от 1973-1974. Има няколко филма.

 

 
:imdb:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми помогне да си намеря от някъде корейския сериал Glass Mask от 47 епизод нагоре? :) Става и за онлайн гледане и за сваляне. За сваляне никъде не ги открих на познатите места, а за онлайн гледане не става във viki.com , dramafever и azntv... нещо като регионално заключени са епизодите. 

 

Демоне, ето тук го има целия, но преполагам ще ти трябват и субс :( 

 

Да си допълня, като съм почнала.... най-вероятно не го намираш, защото не е преведен натам. справки пр. ТУК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление линкове които пробвах (на 47ми и 48ми) не работят. А иначе сериала е преведен във viki докрай, би трябвало да може някакси да се вземат вероятно. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Преди време бях гледала едно аниме за двама младежи, които съвсем случайно стават съседи. Момче и момиче. Та момичето е супер надарена, а той е мега перверзен и постоянно изпадаше в някакви неловки ситуации, докато се опитваше да я прелъсти. Така и не можех да го догледам, обаче му забравих и името. Моля Ви, ако някой знае нещо такова да помага, че си спомням, че беше адски забавно и нещо отвътре ме човърка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли от къде да си дръпна Meat Grinder? Релийзът на Луцифер, дето е качен по бг тракерите е останал без сийд, а буквите са правени за него. В азиата също няма сийд. Алтернативи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, казвам се Илиян! Много търсих, явно не достатъчно, но бих искал, ако може някой да ми каже името на един филм, които търся от описанието на сюжета, който ще Ви напиша по-долу!

Действието се развива в Южна Корея, ако не се лъжа. Един дядо вече на доста преклонна възраст с огромна страст към фотографията му хрумва изведнъж, че тряба да омъжи 15 годишната си внучка и то не за кой, а за съседското момче, което учи в Америка, но се връща точно, когато казват на родителите му, че ще го женят - като на филм! :28558:  Та нашия момък-красавец (като излязъл от приказка) става учител в училището на жена си - баси! :na2::rofl:  Всичките съученички на жена му го харесват дори старата мома, която е класна на невръстната му жена! Има и и други подробности, които съм позабравил затова съжалявам, ако съм объркал нещо или не съм казал! Много ще съм Ви благодарен, ако ми кажете името на филма или ми дадете линк, за да си го сваля!

 

Благодаря предварително!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...