Jump to content

Recommended Posts

Малко идиотски похват за криминален сериал, но втора по-става. Като махнем някои сцени, сериалът може да е съвсем приличен.

• Like 1

С огромно удоволствие си изгледах преведените 4 серии. И за секунда не ми доскуча и досади сериала. Много динамичен, готин екшън и бойни сцени. Доста забавни моменти с реакциите на главния на изпълненията на алтер егото му. Незаменими физиономии на Lee Dong Wook в цялата гама на емоциите, абсолютно прекрасен в ролята си. Wi Ha Joon и N са бонус, винаги съм ги харесвала. Има си и интересна криминална нишка 

Off Topic

с депутата и брат му приключиха, но сега остава да се разбере истината за убития полицай ( май е замесен все пак шефа на главната), има и някаква тайна в детството на нашия, която явно е свързана с раздвоението на личността му

С нетърпение чакам превода на следващите серии.

• Like 2
  • Upvote 1

Много хубав сериал. Има си и драма и крими и хумор, страхотно попадение са лошите и луди момчета;).

Жътваря си е голяма работа, този актьор ми е един от любимите корейски и винаги прави добри роли.

И аз чакам с нетърпение всеки следващ епизод. 

• Like 1
  • Haha 1

22 hours ago, Ko_Erin said:

Жътваря си е голяма работа, този актьор ми е един от любимите корейски и винаги прави добри роли.

Аз нещо не мога да го преглътна жътваря тук. Пули се един такъв,  а като ми кривне с веждите и направо ме стряска. :lol: 
Като цяло не беше лош стартът, но съм на кантар за момента. 

• Upvote 2

17 hours ago, jira said:

Аз нещо не мога да го преглътна жътваря тук. Пули се един такъв,  а като ми кривне с веждите и направо ме стряска. :lol: 
Като цяло не беше лош стартът, но съм на кантар за момента. 

И аз така. Изгледах две серии и  чакам, ама не знам какво точно.

• Thanks 1

Dong Wook и Ha Joon са прекрасен тандем.:wub:Лично на мен ми стана интересен сериал чак след 8ми епизод,но заради тези сладури продължих да го гледам и не съжелявам. 

• Like 2

На 6.03.2022 г. at 15:52, loveless написа:

Dong Wook и Ha Joon са прекрасен тандем.:wub:Лично на мен ми стана интересен сериал чак след 8ми епизод,но заради тези сладури продължих да го гледам и не съжелявам. 

И на мен в началото не ми беше много интересно. 

• Like 1