Jump to content

Bad and Crazy (2021-2022)


Recommended Posts

Малко идиотски похват за криминален сериал, но втора по-става. Като махнем някои сцени, сериалът може да е съвсем приличен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С огромно удоволствие си изгледах преведените 4 серии. И за секунда не ми доскуча и досади сериала. Много динамичен, готин екшън и бойни сцени. Доста забавни моменти с реакциите на главния на изпълненията на алтер егото му. Незаменими физиономии на Lee Dong Wook в цялата гама на емоциите, абсолютно прекрасен в ролята си. Wi Ha Joon и N са бонус, винаги съм ги харесвала. Има си и интересна криминална нишка 

Off Topic

с депутата и брат му приключиха, но сега остава да се разбере истината за убития полицай ( май е замесен все пак шефа на главната), има и някаква тайна в детството на нашия, която явно е свързана с раздвоението на личността му

С нетърпение чакам превода на следващите серии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубав сериал. Има си и драма и крими и хумор, страхотно попадение са лошите и луди момчета;).

Жътваря си е голяма работа, този актьор ми е един от любимите корейски и винаги прави добри роли.

И аз чакам с нетърпение всеки следващ епизод. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

22 hours ago, Ko_Erin said:

Жътваря си е голяма работа, този актьор ми е един от любимите корейски и винаги прави добри роли.

Аз нещо не мога да го преглътна жътваря тук. Пули се един такъв,  а като ми кривне с веждите и направо ме стряска. :lol: 
Като цяло не беше лош стартът, но съм на кантар за момента. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

17 hours ago, jira said:

Аз нещо не мога да го преглътна жътваря тук. Пули се един такъв,  а като ми кривне с веждите и направо ме стряска. :lol: 
Като цяло не беше лош стартът, но съм на кантар за момента. 

И аз така. Изгледах две серии и  чакам, ама не знам какво точно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dong Wook и Ha Joon са прекрасен тандем.:wub:Лично на мен ми стана интересен сериал чак след 8ми епизод,но заради тези сладури продължих да го гледам и не съжелявам. 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 6.03.2022 г. at 15:52, loveless написа:

Dong Wook и Ha Joon са прекрасен тандем.:wub:Лично на мен ми стана интересен сериал чак след 8ми епизод,но заради тези сладури продължих да го гледам и не съжелявам. 

 

 

И на мен в началото не ми беше много интересно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Персонажа на Донг Ук ми заприлича по характер на персонажа му в Touch Your Heart - умен, но смотан. 

Но, той е достатъчно талантлив, за да играе добре, във всяка боза. 

Редактирано от martisun
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...