Jump to content

Recommended Posts

Става за гледане, но не е нищо особено. Очаквах повече с тия реклами дето му дръпнаха преди да започне. Ji Soo нещо не я виждам като актриса. Ако може да пее(не съм я слушал) по-добре да се отдаде само на това. Hae In ..... какво да се каже. Сериал с една идея по-различен от другите му.  Тая роля нещо не му подхожда ми се струва. Има и бая недоизмислени неща. Как продължиха да отварят вратата като им взеха ключовете не се знае. Другото което е има ли то полицаи или агенти които да се подчиняват на шефовете си в Корея не знам?!  И то след като заповедта е дадена от толкова високо ниво? По добре е да нямат шефове и да си правят каквото си искат, няма да изглежда толкова смешно. Още повече за времето през което се развиват събитията.

Въпреки всичко ще прадължа да гледам. Засега ми държи интереса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джису никак не ми харесва като актриса и като идол. Нито може да пее, нито да танцува, мое мнение e откакто слушам BLACKPINK. Главния поне красеше тези 2 епизода, които гледах, понеже от 3-тия спрях да гледам тази драма. Нито ми беше интересно, нито нищо. Дори School 2017 ми харесва повече от тази. :lol:

 

Off Topic

Как продължиха да отварят вратата като им взеха ключовете не се знае

<- Духовете са виновни сигурно :lol2: Да не говорим колко време седеше с една и съща тениска (окървавена).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал в пъти, десетки пъти ми надмина очакванията. Аз очаквах да е някаква романтична бозица, нещо леко като за дебют на Джи Су, а то се оказа сериозна работа. Не се подлъгвайте по първите 2-3 епизода, нататък много се обръщат нещата. Абсолютен шпионски екшън-трилър с какви ли не спиращи дъха обрати и плеяда от звездни актьори.  Темата за севера-юга, идеологиите, политика и личните драми на хората бяха развити много добре. Общо взето и двете страни бяха показани в много лоша светлина. Каква ти пропаганда, тия корейци не разбирам какво толкова се бяха шашнали покрай този сериал. Големи овце са понякога. Също не разбирам какво толкова критикуваха Джи Су, тя се справи брилянтно според мен. Беше много естествена; един куп айдълки могат да взимат уроци от нея, повечето са абсолютни дървета. За главния няма какво да говорим, той си е класа...От ‘Prison Playbook’ съм си го набелязала, страшен ‘demon captain’ беше :inlove:
Въобще не се колебайте и гледайте, драмата ще ви държи в напрежение до самия край. Музиката също беше много хубава. Хареса ми закачката в един от първите епизоди, в която Им Со Хо каза на Джи Су, ‘за певица не ставаш, но си добра актриса’. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 20.02.2022 г. at 10:57, ivanjelina написа:

Този сериал в пъти, десетки пъти ми надмина очакванията. Аз очаквах да е някаква романтична бозица, нещо леко като за дебют на Джи Су, а то се оказа сериозна работа. Не се подлъгвайте по първите 2-3 епизода, нататък много се обръщат нещата. Абсолютен шпионски екшън-трилър с какви ли не спиращи дъха обрати и плеяда от звездни актьори.  Темата за севера-юга, идеологиите, политика и личните драми на хората бяха развити много добре. Общо взето и двете страни бяха показани в много лоша светлина. Каква ти пропаганда, тия корейци не разбирам какво толкова се бяха шашнали покрай този сериал. Големи овце са понякога. Също не разбирам какво толкова критикуваха Джи Су, тя се справи брилянтно според мен. Беше много естествена; един куп айдълки могат да взимат уроци от нея, повечето са абсолютни дървета. За главния няма какво да говорим, той си е класа...От ‘Prison Playbook’ съм си го набелязала, страшен ‘demon captain’ беше :inlove:
Въобще не се колебайте и гледайте, драмата ще ви държи в напрежение до самия край. Музиката също беше много хубава. Хареса ми закачката в един от първите епизоди, в която Им Со Хо каза на Джи Су, ‘за певица не ставаш, но си добра актриса’. :28558:

И аз се чудя, защо всички обиждат Джису. Много добра актриса е. Въобще не се личи че й е първа роля. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах всички епизоди за 4-5 дни.  Много тежка и емоционална драма. Определено ми хареса ,но края беше още по-тежък.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като четох по форумите, повечето са започнали да гледат сериала заради Ji Soo. Аз пък го започнах заради Hae in. Страхотен актьор:yes:. Изгледала съм почти всичко с негово участие, дори да се появява за няколко минути(какво да се прави-фенска му работа:D) Изчаках си целия превод за което много благодаря:thanks:Трябва да призная, че след първите няколко серии със

Off Topic

заложническата криза

си мислех, че ако целият сериал се развива само там ще бъде скучно. Обаче продължавах да гледам и ми ставаше все по-интересно. Естествено, че ме дразнеха някои неща, но като цяло ми хареса и то доста. Това е от сериалите след края, на които не мога да започна да гледам нищо друго.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това бе проект с наистина потенциал да се превърне в шедьовър, но уви и за мое огромно съжаление всичко се сгромоляса след 6-ти епизод. Търпеливо го изгледах и смея да твърдя, че остави много приятно чувство в мен, но до определен момент. Разстягането беше излишно, превърна се в тромав и скучен с всички сцени ала "пишка ми се, аз съм съм просто телефонистка, татко ли ме предаде, наредиха ми да те убия, ама мнооого ме е страх, качвайте се на втория етаж, вървете да се измиете малко, че нещата станаха странно миризливи и др. На моменти да се смея, да крещя от яд или да гледам и да си гризя ноктите. Странно окапазяване. Разочарован съм. Единствено ми допадна образа на комуниста с все пак добро сърце в ролята на Пак Хе Ин (силно впечатление ми направи в "Нещо под дъжда") , трите съпруги и тяхното впечатляващо броене до сакралното число 13 и разбира се невероятната игра на Пак Сонг Унг. Беше страхотен в този извратено комедийно-абсурден образ. Оценка 4 от 10. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добър саундтрак. 

Пак Сонг Унг, Хо Джун Хо, Ким Джунг Нан, Пек Джи Уон, Юн Се А, Ким Хье Юн и др. Жалко за смъртта на актрисата Ким Ми Су. Актьорите, които уж бяха в поддържащи роли, направиха сериала. Тук ми се затвърди усещането, че Хе Ин като присъствие и игра е страхотен, но сякаш всяка следваща роля му е малко продължение на предишната, макар последните му проекти да са една идея по-различни. Мисля, че ще му подхожда да играе персонаж, който да се бори със сенките си. Точно такова излъчване ми създава. Джи Су се губеше в сравнение с другите, което е разбираемо предвид, че е това е първата и роля. Въпреки това не беше чак толкова неприятна. Изморих се много. Ако епизодите бяха по-малко на брой, можеше да е по-добре. Започна горе долу добре, на моменти беше интересно, но от шести до дванадесети епизод се въртеше едно и също. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересен. Надали ще го повторя, но не съжалявам за факта, че го изгледахме. Съпругата вече беше го гледала, и бе заявила за многото му нелогичности (нещо, което ме отказва бързо), но реших да му дам шанс. Да, имаше нелогичности, не малко при това. Имаше и екшън, и любов, и много twist plot. И все пак химията между главните не я усетих, изобщо. Наивитетът на моменти беше дразнещ, и само любопитството около 

Spoiler

машинациите и далаверите относно предстоящите избори ми държеше любопитството- в един момент стана малко а ла Гейм ъф Троунс (в частта му на "кой с кого и срещу кого се бори за властта на всяка цена!"

Главният го гледах в SITR, там игра добре (не малка заслуга имаше и Йе Джин, която му партнираше там). Тук не ми предаде необходимата емоция. Джи Су- знам я покрай щерката, фенка на Black Pink. Като певица е ок. Като актриса я бях гледал в нещо като cameo в Producers, но тук си е в главна роля. Тя се постара да играе. Вероятно, ако се престраши за други, много по-различни от миловидния ѝ типаж, роли, ще покаже и докаже, че има нещо в нея. Иначе бях чел за някакви сравнения с ранната Йе Джин и т.н.- пълен абсурд, изгледал съм всичко на последната, и няма база за сравнение, ама никаква. Саундтракът (освен Eruption) ставаше, но не е кой знае какво. В заключение- филмчето става за уплътняване на времето. Само за това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, manniwelle написа:

Иначе бях чел за някакви сравнения с ранната Йе Джин и т.н.- пълен абсурд

Кой е сравнявал това недоразумение с Йе Джин? :mad2:Имена и адреси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, Amaia написа:

Кликбейт заглавия и статии.

И ние, току що, им помогнахме да изпълнят целите, заради които са написани. ;)

Те, китайските ферми за ботове, отдавна са си свършили работата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...