Jump to content

Recommended Posts

vLyvp-3f.jpg?fbclid=IwAR1vcejSbuGULEmW4jmb948gd8e0NjrVr3RGkPjYQnV2wt-m5eVRe71DumY

 

Off Topic

kokiche-2-sd-esskokiche-5kokiche-1-sd-esskokiche-4kokiche-3

Snowdrop (설강화)

 

Страна: Южна Корея

Период на излъчване: 11 декември 2021

Време на излъчване: Събота и Неделя 

Жанр: романтика, драма, мелодрама, политически

Канал: jTBC

Епизоди: 16

Режисьор: Jo Hyun Tak (SKY CastleMirror of the Witch, Maids, Who Are You)

Сценарист: Yoo Hyun Mi (SKY Castle, Golden Cross, Bridal Mask)

Субтитри: Английски, :subs: Български

 

Участват:

Jung Hae In като Im Soo Ho

Kim Ji Soo (BlackPink) като Eun Young Ro

Jang Seung Jo като Lee Kang Moo

Yoo In Na като Kang Cheong Ya

Kim Hye Yoon като Kye Boon Ok

Yoon Se Ah като Pi Seung Hee

Jung Yoo Jin като Jang Han Na

Park Sung Woong като Nam Tae Il

Kim MIn Kyu като Joo Gyeok Chan

 

Резюме: Драмата отразява събитията от 1987 г. - движението за демокрация,

което води до честни президентски избори и края на военния режим на президента Чон Ду Хуан.

Им Су Хо (Чонг Хе Ин) и Ън Йонг Ро (Ким Джи Су) са студенти в елитен университет.

Им Су Хо, който е израснал в Германия, изглежда чаровен, но потаен. Ън Йонг Ро е енергична млада дама, която се влюбва в него от пръв поглед.

Един ден, докато е ранен, Су Хо се втурва към женско общежитие, където попада на Йонг Ро, която го крие и лекува, въпреки че е стриктно наблюдавана.

 

:essub:

 

Свали с български субтитри :click: :click:

 

Онлайн с български субтитри :click:  :click:  :click: 

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

  • Харесвам 3
  • Мерси 3
  • Sad 1
  • Upvote 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-сетне! Толкова драми покрай този сериал. Нямам търпение да го видим най-накрая. Дано само не измислят някоя нова петиция или друга щуротия дотогава! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, melis95 написа:

Изгледах 2-те излезнали епизода. Има екшън, така че ще продължа да го гледам.  :lol:

Кифла има. Екшън.......????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 18 часа, melis95 написа:

Изгледах 2-те излезнали епизода. Има екшън, така че ще продължа да го гледам.  :lol:

 

Ако имаме шанс, ще продължим с гледането. Смахнатите корейци събрали вече над 200 000 подписа в петиция за спиране на излъчването на сериала.:mad2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, desini написа:

 

Ако имаме шанс, ще продължим с гледането. Смахнатите корейци събрали вече над 200 000 подписа в петиция за спиране на излъчването на сериала.:mad2:

 

Да, видях, простаци. -.- Мен засега ми харесва, ще видя по-нататък

 

Преди 9 часа, dido100 написа:

Кифла има. Екшън.......????

О вярно, все недоволен. Ако искаш ти снимай сериал, че гледам нито един не ти харесва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още не съм го гледала, но са подбрали едни от най-добрите актьори.  Влюбена съм в драми на тематика Северна Корея,  а Джису ми е идол така, че няма как да се пропусне.  А очертава ли се превод с бг субки?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, PamelaGrande написа:

Все още не съм го гледала, но са подбрали едни от най-добрите актьори.  Влюбена съм в драми на тематика Северна Корея,  а Джису ми е идол така, че няма как да се пропусне.  А очертава ли се превод с бг субки?

 

Обявен е за превод от друга група и ние не отговаряме за това кога ще го пуснат, но стане ли - ще добавя линковете в темата :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То е под въпрос дали ще го има по скоро Корейците са се заинатили с тез петиции да се свали от излъчване да видим...:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде ся, да не казвам голяма дума, ама не мисля, че ще е голяма загуба, ако го спрат като цяло :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен повече ме забавляват писанията на Корейците, че Дисни си е вкарал автостарт в Корея с първи продукт и камоли ще загубят много хора и пари..:lol2:, един чужденец беше писал, че милярдна компания точно ще се притесни от това... и че са се взели много насериозно и не се върти света около тях...:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Disney+ може и да са голям играч, но в  Корея влязоха с фалстарт.

Започнали са с 570 хиляди абоната и са загубили половината след втория си месец в страната. Статия тук 

Забележките по драмата само са допринесли за това, наред с лошите субтитри и малкото корейски програми в каталога им. Само с филмите по комиксите на Марвел дълго няма да се задължи интереса на пълнолетните и платежоспособни корейци.

От друга страна канал jTBC са се заинатили, че в драмата няма изопачаване на историята от края на 80-те и ще излъчат този уикенд 3 серии от нея, за да докажат тезата си.

Според мен дебело намекват за някакъв плот-туист в 5 серия, който да оправи нещата. B)

 

Редактирано от Rossi Yankova
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито да им е на Диснито хахахах :282: По принцип ги асоциирам (сигурно не само аз :lol2:) с детските, които гледах като малка. Та, да бяха направили някоя сладурска бозичка (като Юмито например), много щеше да им отива, пък и нали има много айдълия в Корея - тъкмо като интересните и различни герои, с които децата, израснали с Дисни, сме свикнали :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е но компания с милярд и нещо приход на година все пак няма нужда Корейците да пишат камо ли не, че ще фалират с тоз фалстарт...а и с познати Корейци сме си говорили за Корейски драми по тези платформи и тях много не ги интересува те са абонирани да гледат чужди продукции това ме изненада както и че освен тинейджърки малко обикновени хора слушат кейпоп повечето предпочитат западна музика и това ме изненада...:lol2: Това ми напомня и за Война на калмари последен беше гледан в Корея...:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия корейци те лъжат. Платформите си излизат със статистики кое се гледа най-много по държави.
Та в Корея в класацията на нетфликс Топ 10 предавания за 2021 г. са 9 корейски заглавия и едно японско аниме. При филмите е почти същата работа - 7 корейски + 365 дни, red notice със скалата и филма по онова горното аниме.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не значи нищо.
Корейците го бойкотират, щото са обидчиви и ограничени до учудваща степен. Намират сериала за пропаганден :D. Интересно комунизъм ли пропагандира. :es:

Идвам да похваля айдълката. Прекрасно се справя детето, браво. Хе Ин много различен от something in the rain и one spring night.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 12/24/2021 at 8:05 PM, battle4thesunn said:

Айде ся, да не казвам голяма дума, ама не мисля, че ще е голяма загуба, ако го спрат като цяло :lol2:

Моооля, Вие изобщо разбирате ли от корейски сериали? За 7те епизода, които съм изгледала, мога да кажа, че този е един от най-чаканите сериали в семейството ми. Уникален е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля да почакаю онлай ще го изгледам но много ви благодаря ще сте решили да го преведете пожелавам лека и приятна работа на екипа страхотни сте :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...