Jump to content

Let Me Be Your Knight (2021-2022)

Recommended Posts

Image

Off Topic

FCQ2BebVkBkPcoX?format=jpg&name=4096x409FCQ2EGwVcAAicDt?format=jpg&name=4096x409

FCN2d0KVgAY8Hqg?format=jpg&name=4096x409FCN2eogVEAEU1Wd?format=jpg&name=4096x409

FCN2fsVVkAEGXa7?format=jpg&name=4096x409

Let Me Be Your Knight (너의 밤이 되어줄게)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Neoui Bami Dweeojoolge
Период на излъчване: 7 ноември 2021 – 23 януари 2022 г.
Време на излъчване: Неделя 23:05
Жанр: Музикален, Комедия, Романс, Драма
Канал: SBS
Епизоди: 12
Режисьор: Ahn Ji Sook
Сценарист: Shin Seo Ha
Субтитри: Английски

Участват:
Jung In Sun - In Yoon Joo
Lee Jun Young (U-KISS) - Yoon Tae In
JR (NU'EST) - Lee Shin
Yoon Ji Sung - Kim Yoo Chan
Kim Dong Hyun (AB6IX) – Gaon
Jang Dong Joo - Seo Woo Yeon

Резюме: История за любов и изцеление между един от най-големите идоли в света, който страда от сомнамбулизъм, и лекаря, който тайно го лекува...
Юн Те Ин (Lee Jun Young) е брилянтен музикант и успешен идол. Той е егоцентричен музикален гений, който вярва, че е центърът на вселената. Но Юн Те Ин страда от сомнамбулизъм и за да лекува разстройството си на съня, живее с лекар, който тайно го лекува. В същото време Ин Юн Джу (Jung In Sun) работи като екскурзовод. Мечтата ѝ е един ден да си купи къщата. Тя случайно попада в злополука и започва да живее като фалшив лекар с петимата членове на групата „Luna“...

Свали с английски субтитри :click: :click:

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

• Like 3
  • Thanks 2
  • Sad 1

Това сериалче се оказа приятна изненада. Не е нещо невиждано, разбира се, но е класи над онова недоразумение "Имитация". Чудех се дали изобщо да му дам шанс, като се има предвид, че главния актьор е същия и сюжета засяга пак идоли, музика и т.н., но се радвам, че го направих. 

Песните тук са страхотни, всичките и като музика и като текст, запомнящи се, влизат ти в главата, както се казва. Също така много добре пасват като текст и послание на сюжета. Момчетата от групата са страшни сладури всички. Изобщо не ги знам идоли ли са какви са, но си играят естествено ролите и ми харесват. Познат ми е само JR като идол, няма как да е иначе NU'EST са едни от първите ми любимци, много си ги обичам. 

Главната е сладурана и е от тези щури героини, които все се забъркват в някакви каши волно или неволно, харесвам такива типажи и се забавлявам с тях.  Изобщо едно свежо, леко, забавно, развлекателно сериалче с много готин саунтрак. Гледам си го с голям кеф :wub:

• Thanks 2