Jump to content

Recommended Posts

Hi Завърнах се с нов кавър след който ще последват още :) Представям ви B2ST-Lights go on again

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте от много време не съм писала :П наскоро си направих блог където може да намерите всички нови кавъри а и неща които искам да споделя някоя друга интересна новина така че който иска може да се регистрира и да си "бъбрим" http://bubiworlld.blogspot.com/

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте^^ отдавна не съм качвала кавъри и реших да направя малък ъпдейт. Надявам се да ви харесат и моля subscribe.^^ Това е новият и последен youtube channel

Първата е на Shinee-Reaplay (piano version) тази песен е направена за шайни форума и техният проект;

Narsha-I am in love

малко на шега направена но........

B2ST-Fiction това е най-новият :)

Очаквайте много нови ^^ bye bye и мерси за подкрепата

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна си... :P Скоро забелязах темата и чух почти всичките ти кавъри и останах очарована. Определено имаш талант, пееш страхотно, а приветствам избора на песни!! Хайде успех и очаквам да качиш още много песни.. Файтинг!! ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CN Blue-Love light поздрав за chocolate.viking ^^

Надявам се да го харесате!!! pls subscribe :):)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш страхотен глас :rolleyes: Ама защо го стискаш толкова? Отпусни се. Сега гласът ти звучи добре, а ако го пуснеш ще бъде уоу. :P:):rolleyes:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hello Hello :) здравейте,от доооста дълго време не съм качвала :( поради една или друга причина :D :D  та се чудих кои песни бихте ми препоръчали или бихте искали да чуете :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване