Jump to content

Recommended Posts

защо не запишеш някоя песен с инструментала и?хем няма са се чува на заден план гласовете на певците,а и ще е по-хубаво.ето линк http://www.youtube.com/user/TiffanyTrangAnn

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много ми хареса как звучи.Аз нищо не разбирам от музика затова съм пас :D ,дори в началото когато пуснах клипчето и незнаех за какво е темата (не разбрах смисала :unsure: ) си помислих че е някоя от снсд първо и чак после рабрах (да знаеш това е комплимет да не си помислиш обратното) Даже на 2AM-FRIEND CONFESSION по ми харева как го пееш ти ;) (тая песен по принцип не я харесвам толкоз :unsure: )

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, как съм могла да подмина тази тема :)

Пеше наистина страхотно, на първите си две песни си добра, но на последната ме Грабна ме от раз!!! БРАВО !

Ще ми се да те чуя в някоя песен изпята от жена ... примерно Gummy , нещо от последния и албум или някоя друга дама на KPOP :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, браво, браво...

Не мога да пея, не знам колко разбирам от музика, дали ти е плах гласа, дали не произнасяш правилно някои думи (все още съм далеч о специалист по корейски) и честно казано не ми пука.

Но просто ти много ми хареса, продължавай в същия дух, и ако не доийдеш до София, ще дойдем ние да ни попееш :lol:

ПП: Извинявай, и аз първо подминах темата.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти наистина си невероятна! Продължавай в същия дух и е супер, че пееш корейски песни! :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нов кавър и малко инфо хахаха съжелявам ако не ви хареса или не е толкова добър, но преди седмица се излекувах от ангина и гласа ми не е напълно въстановен но не можах да се здържа и реших да пробвам да я изпея,тя пък зе че стана добре за болно гърло... но следващите кавъри ще са много по- добри.Надявам се да ви хареса,, аааа аз продалжавам да пия чайчетата на мама за да ви радвам с готини кавъри ^^ чаооо (ааа не ми се сърдете но сигурно имам грешки в езика но се пак сам все още в началото по пътя към изучаването на кор.език)ХАХАХАХА

Аз вече съм твой фен!!!Като чух твоята версия си казах;Това момиче да не знае корейски???уау...Пее много отчетливо.И малко завиждам за гласа ти,но в хубавият смисъл:))))))))))))))))))))))))))))))))))))Аз те окуражавам с две ръце да се явиш на някой конкурс за пеене!!!Имаш възможност за победа.Продължавай в същият дух.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

немога да повярвам.....според мен имаш страхотен глас и голяма смелост...повечето хора биха направили кабър на някоя чалга песен или най-много на някоя поппесничка,а ти на корейска- браво много радваш....от музика хич не разбирам - вибрато,резонанс,тембър и така нататък в основното училище ни караха да учим теория и да пеем по ноти...- ужас испанската инквизия в действие....но със сигурност гласа ти е много приятен и мелодичен,успех със кавърите и щом толко обичаш да се занимаваш с музика - сугурна съм ще успееш :))

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като чух последната ти песен, онази която си я пяла, след като си се излекувала от ангина - малейй - пеенето ти и корейското произношение - ти са супер! Незнам сигурно ще станеш световно известна и ти го пожелавам! :) - продължавай в същия дух, защото ти наистина си уникална...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

정말감사합니다

Редактирано от katomova
Кирилица! В този форум не се толерира този начин на писане!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сладко :lol:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаш мнгоо хубав глас, харесва ми : ) аз се занимавам от вече 5 години с музика и може да се каже че разбирам : ) но освен пеенето ме порази корейския ти ... страхотен е .. аз също прая опити да пея корейски песнички ,но ми е трудно : (( .. браво продължавай в същия дух и нямам търпение да чуя нови записи !!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много си добра. Аз също си пея разни песнички, но като те чух си помислих само едно ''Свалям и шапка на това момиче''. Скри ми шайбата просто...Корейския ти също е много добър. Но наистина гласът ти е малко тих и прилича на този на Шин Хье. И аз препоръчвам да пробваш Whitout Words или lovely Day.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ммм Здравейте.Не сам пускала от доста дълго време нови кавъри или новини :D за това искам да ви кажа че влязох в една група за правене на корейски кавъри казва се Starlight и записвах за там дълго време ...хаха има наша тема в форума soompi за тези които го знаят .След ден два ще се постарая да запиша нещо ново надявам се че има все още хора които искат да чуят и нещо ново та това е за сега очаквайте дебюта на Starlight :) :) :) :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано май едно от момичетата е доста притеснително и това доста се отразява в гласа и.Говоря че ми свучи на моменти фалшиво,но браво на теб че си влязла в тази онлайн певческа група:)Има още работа върху контрола на гласовете ви във високите тонове,но ще се справите:)Няма никой който да е перфектен.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честно воообще не ми хар как е станало честно казано смятам да се откажа незнам защо станаха толкова гадни песните и можеби ще си продалжа да си правя мои си кавъри

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са станалинаистина хубави песните, но това не трябва да те отказва. Нищо не става хубаво без много инат и упорство :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така е но когато правя сравнение мои кавари и тези......

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами честно казано когато запяват всички става каша,а и има някои момичета които изтърват ритъма на мелодията...Но единствено ми харесаха рап частите,те са станали добре:)А ти не сеотказвай,изчакай още малко и виж как ще е.Ако на спедващото ви групово изпълнение е на същото положение тогава се откажи...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно!

Пееш убийствено и ако се откажеш после ще съжаляваш.

Пък и на нас ни е забавно да сравняваме кавърите.:lol: :lol:

Чакаме ощее :28558:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване